MHR-26-HUAS
Productnummer DigiKey
2057-MHR-26-HUAS-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MHR-26-HUAS
Beschrijving
CONN HEADER R/A 26POS 2.54MM
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Connector kopstuk Doorgaand gat, rechte hoek 26 posities 0,100" (2,54mm)
Categorie
Lengte contact - stijl
0,157" (4,00mm)
Fabr.
Hoogte isolatie
0,331" (8,40mm)
Serie
Vorm contact
Vierkant
Verpakking
Tray
Afwerking contact - mating
Goud
Status onderdeel
Actief
Dikte afwerking contact - mating
Flash
Type aansluiting
Afwerking contact - stijl
Goud
Type contact
Pen mannetje
Materiaal contact
Messing
Pitch - mating
Isolatiemateriaal
Polybutyleentereftalaat (PBT)
Aantal posities
Functies
Sleuf voor polarisatiesleutel
Aantal rijen
2
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C
Rij-afstand - mating
Brandbaarheidsscore materiaal
UL94 V-0
Aantal posities belast
Alle
Kleur isolatie
Zwart
Stijl
Nominale stroom (A)
3A
Shrouding
Met mantel - 4-wandig
Nominale spanning
250 VAC