M2-A1-67-R-SMT-4.10-KB-T/R
Productnummer DigiKey
2057-M2-A1-67-R-SMT-4.10-KB-T/RTR-ND - Tape & Reel (TR)
2057-M2-A1-67-R-SMT-4.10-KB-T/RCT-ND - Cut Tape (CT)
2057-M2-A1-67-R-SMT-4.10-KB-T/RDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
M2-A1-67-R-SMT-4.10-KB-T/R
Beschrijving
CONN M.2 FMALE 67POS 0.020 GOLD
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
67 positie Vrouwtje Connector M.2 (NGFF) Mini Card Goud 0,020" (0,50mm) Zwart
Categorie
Functies
Printplaatgeleider, gepolariseerd
Fabrikant
Adam Tech
Type montage
Opbouwmontage, rechte hoek
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Aansluiting
Soldeersel
Status onderdeel
Actief
Materiaal contact
Fosforbrons
Type kaart
M.2 (NGFF) Mini Card
Afwerking contact
Goud
Geslacht
Vrouwtje
Dikte afwerking contact
Flash
Aantal posities
67
Kleur
Zwart
Dikte kaart
0,031" (0,79mm)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Aantal rijen
2
Materiaal - isolatie
Vloeibaar-kristallijn copolyester (LCP)
Hoogte
0,020" (0,50mm)