ASPI-2010HC-100M-T
Productnummer DigiKey
535-ASPI-2010HC-100M-TTR-ND - Tape & Reel (TR)
535-ASPI-2010HC-100M-TCT-ND - Cut Tape (CT)
535-ASPI-2010HC-100M-TDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ASPI-2010HC-100M-T
Beschrijving
FIXED IND 10UH 650MA 826 MOHM
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 µH Afgeschermd Trommelkern, draadgewonden Inductor 650 mA 826mOhm max. 0806 (2016 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ASPI-2010HC-100M-T Modellen
Categorie
Afscherming
Afgeschermd
Fabr.
DC-weerstand (DCR)
826mOhm max.
Serie
Frequentie - zelfresonerend
15MHz
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Status onderdeel
Actief
Frequentie inductie - test
1 MHz
Type
Trommelkern, draadgewonden
Type montage
Opbouwmontage
Materiaal - kern
Verpakking / doos
0806 (2016 metrisch)
Inductantie
Apparaatpakket leverancier
0806 (2016 metrisch)
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,039" (1,00mm)
Stroom - verzadiging
800mA