HV1860-2R7107-R is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Similar
KYOCERA AVX
Op voorraad: 2.081
Gegevensblad
100 F (EDLC), supercondensators 2.7 V Radiaal, blik 12mOhm @ 100 Hz 1000 uur @ 65°C
How to correctly size a Supercapacitor
What is the difference between a battery and a supercapacitor?
HV1860-2R7107-R
Productnummer DigiKey
283-4193-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HV1860-2R7107-R
Beschrijving
CAP 100F -10% +30% 2.7V T/H
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 65°C
Afstand geleider
0,295" (7,50mm)
Capaciteit
100 F
Grootte / afmetingen
0,709" dia (18,00mm)
Tolerantie
-10%, +30%
Hoogte - geplaatst (max.)
2,382" (60,50mm)
Spanning - nominaal
2.7 V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 65°C
ESR (equivalente serieweerstand)
12mOhm @ 100 Hz