SK-GEN4-32D-PI
Productnummer DigiKey
1613-1306-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SK-GEN4-32D-PI
Beschrijving
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.2"
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Displaymodulen - LCD grafisch Doorlatend Rood, groen, blauw (RGB) TFT - Kleur Parallel/seriële 3,2" (81,28mm) 240 x 320
Categorie
Zichtvlak
48,60mm B x 64,80mm H
Fabrikant
4D Systems Pty Ltd
Achtergrondverlichting
Led - wit
Serie
Puntpixels
240 x 320
Verpakking
Box
Interface
Parallel/seriële
Status onderdeel
Actief
Kleur grafische elementen
Rood, groen, blauw (RGB)
Type display
TFT - Kleur
Puntafstand
0,20mm B x 0,20mm H
Displaymodus
Doorlatend
Basisproductnummer
Schermdiagonaal
3,2" (81,28mm)