PIXXILCD-39P4-CTP_View2
PIXXILCD-39P4-CTP
Productnummer DigiKey
1613-PIXXILCD-39P4-CTP-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIXXILCD-39P4-CTP
Beschrijving
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.9"
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Capacitief Displaymodulen - LCD grafisch Rood, groen, blauw (RGB) TFT - Kleur I2C, SPI, UART 3,9" (98,34mm) 480 x 128
Categorie
Achtergrondverlichting
Led - wit
Fabrikant
4D Systems Pty Ltd
Puntpixels
480 x 128
Verpakking
Box
Interface
I2C, SPI, UART
Status onderdeel
Actief
Kleur grafische elementen
Rood, groen, blauw (RGB)
Type display
TFT - Kleur
Achtergrondkleur
Zwart
Aanraakscherm
Capacitief
Basisproductnummer
Schermdiagonaal
3,9" (98,34mm)