4DLCD-24QA
Productnummer DigiKey
1613-1018-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
4DLCD-24QA
Beschrijving
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 2.4"
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Resistief Displaymodulen - LCD grafisch Doorlatend Rood, groen, blauw (RGB) TFT - Kleur Parallel, 16-bits (RGB) 2,4" (60,96mm) 240 x 320
Categorie
Schermdiagonaal
2,4" (60,96mm)
Fabrikant
4D Systems Pty Ltd
Zichtvlak
36,72mm B x 48,96mm H