M3BYK-1006R
Productnummer DigiKey
M3BYK-1006R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
M3BYK-1006R
Beschrijving
IDC CABLE - MSR10K/MC10M/MPD10K
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 Kabelsets rechthoekige kabels Stekkerbus naar stekker 0,500' (152,40mm, 6,00")
Categorie
Lengte
0,500' (152,40mm, 6,00")
Fabrikant
3M
Functies
Trekontlasting (aansluiting); flens, polarisatiesleutel, trekontlasting (stekker)
Verpakking
Bulk
Kleur
Diverse, band
Status onderdeel
Actief
Afscherming
Niet afgeschermd
Type aansluiting
Stekkerbus naar stekker
Kabelafsluiting
IDC
Aantal posities
10
Afwerking contact
Goud
Aantal rijen
2
Dikte afwerking contact
30,0µin (0,76µm)
Pitch - connector
0,100" (2,54mm)
Basisproductnummer
Pitch - kabel
0,050" (1,27mm)