M3AWK-1006J
Productnummer DigiKey
M3AWK-1006J-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
M3AWK-1006J
Beschrijving
IDC CABLE - MSC10K/MC10G/MPL10K
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 Kabelsets rechthoekige kabels Stekkerbus naar stekker 0,500' (152,40mm, 6,00")
Categorie
Lengte
0,500' (152,40mm, 6,00")
Fabrikant
3M
Functies
Flens, polarisatiesleutel
Verpakking
Bulk
Kleur
Grijs, band
Status onderdeel
Actief
Afscherming
Niet afgeschermd
Type aansluiting
Stekkerbus naar stekker
Kabelafsluiting
IDC
Aantal posities
10
Afwerking contact
Goud
Aantal rijen
2
Dikte afwerking contact
30,0µin (0,76µm)
Pitch - connector
0,100" (2,54mm)
Basisproductnummer
Pitch - kabel
0,050" (1,27mm)