929984-01-10-RK is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Preci-Dip
Op voorraad: 2.000
Gegevensblad
Similar
Mill-Max Manufacturing Corp.
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Mill-Max Manufacturing Corp.
Samtec Inc.
Op voorraad: 300
Samtec Inc.
10 Posities Receptacle Connector 0,100" (2,54mm) Through-hole Tin
929984-01-10-RK
Productnummer DigiKey
929984-01-10-RK-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
929984-01-10-RK
Beschrijving
CONN RCPT 10POS 0.1 TIN PCB
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
929984-01-10-RK Modellen
Hoogte isolatie
0,150" (3,81mm)
Lengte contact - stijl
0,125" (3,18mm)
Type aansluiting
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Type contact
Gevorkt
Stijl
Kaart naar kaart
Nominale stroom (A)
1A
Aantal posities belast
Alle
Nominale spanning
1000V