929834-03-24-RK
Productnummer DigiKey
3M156866-24-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
929834-03-24-RK
Beschrijving
CONN HEADER VERT 24POS 2.54MM
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Connector kopstuk Through-hole 24 posities 0,100" (2,54mm)
Categorie
Lengte contact - mating
0,235" (5,97mm)
Fabr.
Lengte contact - stijl
0,410" (10,41mm)
Serie
Totale lengte contact
0,745" (18,92mm)
Verpakking
Bulk
Hoogte isolatie
0,100" (2,54mm)
Status onderdeel
Actief
Vorm contact
Vierkant
Type aansluiting
Afwerking contact - mating
Tin
Type contact
Pen mannetje
Dikte afwerking contact - mating
200,0µin (5,08µm)
Pitch - mating
Afwerking contact - stijl
Tin
Aantal posities
Materiaal contact
Koperlegering
Aantal rijen
1
Isolatiemateriaal
Polycyclohexyleendimethyleentereftalaat (PCT)
Aantal posities belast
Alle
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Stijl
Brandbaarheidsscore materiaal
UL94 V-0
Shrouding
Zonder mantel
Kleur isolatie
Zwart
Type montage
Nominale stroom (A)
2,5A
Aansluiting
Soldeersel
Basisproductnummer
Type bevestiging
Push-Pull
Milieu- en exportclassificaties
Vragen en antwoorden over producten
Meer resources
Artikel met toegevoegde waarde
Bulk
Aantal Eenheidsprijs Ext Prijs
Standaardpakket van de fabrikant
Andere lengte
CONN HEADER VERT 1POS
Op voorraad: 0
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
Op voorraad: 0
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
Op voorraad: 381
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 5POS 2.54MM