929834-02-36-RK
Productnummer DigiKey
3M156864-36-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
929834-02-36-RK
Beschrijving
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Connector kopstuk Through-hole 36 posities 0,100" (2,54mm)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
929834-02-36-RK Modellen
Categorie
Lengte contact - mating
0,235" (5,97mm)
Fabr.
Lengte contact - stijl
0,210" (5,33mm)
Serie
Totale lengte contact
0,545" (13,84mm)
Hoogte isolatie
0,100" (2,54mm)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Nominale stroom (A)
2,5A
Meer resources
Op voorraad: 829
Controleer op extra binnenkomende voorraad
Andere lengte
CONN HEADER VERT 1POS
Op voorraad: 0
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
Op voorraad: 2518
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
Op voorraad: 719
CONN HEADER VERT 5POS 2.54MM