929710-06-36-RK
929710-06-36-RK
929710-06-36-RK
Productnummer DigiKey
3M156366-72-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
929710-06-36-RK
Beschrijving
CONN HEADER VERT 72POS 2.54MM
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Connector kopstuk Through-hole 72 posities 0,100" (2,54mm)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
929710-06-36-RK Modellen
Categorie
Type bevestiging
Push-Pull
Fabr.
Lengte contact - mating
0,318" (8,08mm)
Serie
Lengte contact - stijl
0,710" (18,03mm)
Verpakking
Bulk
Totale lengte contact
1,128" (28,65mm)
Status onderdeel
Actief
Hoogte isolatie
0,100" (2,54mm)
Type aansluiting
Vorm contact
Vierkant
Type contact
Pen mannetje
Afwerking contact - mating
Tin
Pitch - mating
Dikte afwerking contact - mating
200,0µin (5,08µm)
Aantal posities
Afwerking contact - stijl
Tin
Aantal rijen
2
Materiaal contact
Koperlegering
Rij-afstand - mating
Isolatiemateriaal
Polycyclohexyleendimethyleentereftalaat (PCT)
Aantal posities belast
Alle
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Stijl
Brandbaarheidsscore materiaal
UL94 V-0
Shrouding
Zonder mantel
Kleur isolatie
Zwart
Type montage
Nominale stroom (A)
2,5A