929700-11-36-RK
Productnummer DigiKey
3M156409-36-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
929700-11-36-RK
Beschrijving
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Connector kopstuk Through-hole 36 posities 0,100" (2,54mm)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
929700-11-36-RK Modellen
Categorie
Lengte contact - mating
0,318" (8,08mm)
Fabr.
Lengte contact - stijl
0,125" (3,18mm)
Serie
Totale lengte contact
0,543" (13,80mm)
Hoogte isolatie
0,100" (2,54mm)
Type contact
Pen mannetje
Dikte afwerking contact - mating
200,0µin (5,08µm)
Isolatiemateriaal
Polycyclohexyleendimethyleentereftalaat (PCT)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
UL94 V-0
Shrouding
Zonder mantel
Nominale stroom (A)
2,5A