929400-01-36-RK
Productnummer DigiKey
929400E-01-36-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
929400-01-36-RK
Beschrijving
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Connector kopstuk Through-hole 36 posities 0,100" (2,54mm)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
929400-01-36-RK Modellen
Categorie
Lengte contact - mating
0,295" (7,49mm)
Fabr.
Lengte contact - stijl
0,130" (3,30mm)
Serie
Totale lengte contact
0,535" (13,59mm)
Hoogte isolatie
0,110" (2,79mm)
Type contact
Pen mannetje
Dikte afwerking contact - mating
200,0µin (5,08µm)
Isolatiemateriaal
Polycyclohexyleendimethyleentereftalaat (PCT)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
UL94 V-0
Shrouding
Zonder mantel
Nominale stroom (A)
2,5A
Aansluiting
Soldeersel
Basisproductnummer
Type bevestiging
Push-Pull
Milieu- en exportclassificaties
Vragen en antwoorden over producten
Meer resources
Op voorraad: 1.210
Controleer op extra binnenkomende voorraad
Bulk
Aantal Eenheidsprijs Ext Prijs
Standaardpakket van de fabrikant
Andere lengte
CONN HEADER VERT 1POS
Op voorraad: 152
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
Op voorraad: 1407
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
Op voorraad: 347
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 5POS 2.54MM