1050TC-25
Productnummer DigiKey
19-1050TC-253M-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
1050TC-25
Beschrijving
RF EMI SHLDING TAPE 10M X 0.984"
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
RF EMI Afschermingstape 1020BC Koperfolie Acryl, geleidend 0,984" (25,00mm) X 393,701" (10,00m) X 0,001" (0,03mm)
Categorie
Breedte
0,984" (25,00mm)
Fabrikant
3M
Dikte - totaal
0,001" (0,03mm)
Serie
Lijm
Acryl, geleidend
Verpakking
Bulk
Materiaal
Koperfolie
Status onderdeel
Actief
Houdbaarheid omhulsel
12 maanden
Type
Afschermingstape
Begin houdbaarheid omhulsel
Productiedatum
Vorm
Rol
Opslag-/koeltemperatuur
71°F (21°C)
Lengte
393,701" (10,00m)