STM32WL5MOC multiprotocol LPWAN dual-core module
- Dual-core Arm® Cortex®-M0 en Arm Cortex-M4 CPU
- ART-versneller met een snelheid tot 48 MHz
- 256 Kbyte Flash-geheugen
- 64 Kbyte SRAM met sub-GHz radiozendontvanger
- Ingebouwde 32 MHz radio TCXO en 32 kHz RTC-kristallen
- STSAFE-A110 voetafdruk
- Metalen beschermlaag
- Frequenties van 864 MHz tot 928 MHz