EUR | USD

Productoverzicht > Opto-elektronica > Laserdiodes, modules

Resultaten: 541
541 Resterende vergelijkbare producten
Filteropties:
Fabrikant
Wissen
Serie
Wissen
Status onderdeel
Wissen
Golflengte
Wissen
Spanning - ingang
Wissen
Nominale stroom (A)
Wissen
Vermogen (watt)
Wissen
Verpakking / doos
Wissen
Meer filters
Minder filters
Resultaten sorteren op:
Prijzen weergegeven op:
  • Voorraadstatus
  • Beschikbare media
  • Milieu
541 Resterende vergelijkbare producten
Resultaten per pagina
Pagina 1/22
|< < 1 2 3 4 5 >|
Onderdelen vergelijken Datasheets Afbeelding Onderdeelnummer Digi-Key Onderdeelnr. fabrikant Fabrikant Beschrijving Beschikbare hoeveelheid
Eenheidsprijs
EUR
Minimumhoeveelheid Serie Status onderdeel Golflengte Spanning - ingang Nominale stroom (A) Vermogen (watt) Verpakking / doos
   
SPL PL90 Datasheet SPL PL90 - OSRAM Opto Semiconductors Inc. 475-3533-ND SPL PL90 OSRAM Opto Semiconductors Inc. LASER DIODE 905NM 30W RADIAL 271 - Onmiddellijk Beschikbaar: 271 € 14,68000 1 Minimum: 1 8100 Actief 905nm 5,3V 40A 30W Radiaal, 5mm diam. (T 1 3/4)
SPL PL90_3 Datasheet SPL PL90_3 - OSRAM Opto Semiconductors Inc. 475-3548-ND SPL PL90_3 OSRAM Opto Semiconductors Inc. LASER DIODE 905NM 90W RAD 5.7MM 193 - Onmiddellijk Beschikbaar: 193 € 21,20000 1 Minimum: 1 8100 Actief 905nm 8 ~ 11V 40A 90W Radiaal, blik (5,7mm)
TPGEW1S09H Datasheet TPGEW1S09H - Excelitas Technologies TPGEW1S09H-ND TPGEW1S09H Excelitas Technologies LASER DIODE 905NM 70W RADIAL 300 - Onmiddellijk Beschikbaar: 300 € 33,21000 1 Minimum: 1 PGEW Actief 905nm 12V 30A 70W Radial
OPV330 Datasheet OPV330 - TT Electronics/Optek Technology 365-1888-ND OPV330 TT Electronics/Optek Technology LASER DIODE 850NM 1.5MW RAD T-1 605 - Onmiddellijk Beschikbaar: 605 € 4,86000 1 Minimum: 1 8100 Actief 850nm
-
20mA 1,5mW Radiaal, 3mm diam. (T-1)
OPV332 Datasheet OPV332 - TT Electronics/Optek Technology 365-1889-ND OPV332 TT Electronics/Optek Technology LASER DIODE 850NM 1.5MW RAD T-1 572 - Onmiddellijk Beschikbaar: 572 € 4,95000 1 Minimum: 1 8100 Actief 850nm
-
20mA 1,5mW Radiaal, 3mm diam. (T-1)
OPV380 Datasheet OPV380 - TT Electronics/Optek Technology 365-1145-ND OPV380 TT Electronics/Optek Technology LASER DIODE 850NM 1.5MW RAD SIDE 261 - Onmiddellijk Beschikbaar: 261 € 4,96000 1 Minimum: 1 8100 Actief 850nm 2,2V 7mA 1,5mW Radiaal, zijweergave
1054 Datasheet 1054 - Adafruit Industries LLC 1528-1391-ND 1054 Adafruit Industries LLC LASER DIODE 650NM 5MW 10MM DIA 1.787 - Onmiddellijk Beschikbaar: 1.787 € 5,41000 1 Minimum: 1 8100 Actief 650nm 2,8V ~ 5,2V 25mA 5mW Cilinder (10mm diam.)
OPV322 Datasheet OPV322 - TT Electronics/Optek Technology 365-1887-ND OPV322 TT Electronics/Optek Technology LASER DIODE 850NM 1.5MW PILL 144 - Onmiddellijk Beschikbaar: 144 € 5,75000 1 Minimum: 1 8100 Actief 850nm 2,2V 7mA 1,5mW Pil
1057 Datasheet 1057 - Adafruit Industries LLC 1528-1402-ND 1057 Adafruit Industries LLC LASER DIODE LINE 650NM 10MM DIA 510 - Onmiddellijk Beschikbaar: 510 € 8,14000 1 Minimum: 1 8100 Actief 650nm 2,8V ~ 5,2V 25mA 5mW Cilinder (10mm diam.)
D6505I Datasheet D6505I - US-Lasers Inc. 38-1007-ND D6505I US-Lasers Inc. LASER DIODE 650NM 5MW TO18 765 - Onmiddellijk Beschikbaar: 765 € 11,39000 1 Minimum: 1 8100 Actief 650nm
-
20mA 5mW Radiaal, blik, 3 kabels (5,6mm, TO-18)
OPV302 Datasheet OPV302 - TT Electronics/Optek Technology 365-1878-ND OPV302 TT Electronics/Optek Technology LASER DIODE 850NM 1.5MW TO46 178 - Onmiddellijk Beschikbaar: 178 € 11,68000 1 Minimum: 1 8100 Actief 850nm 2,2V 7mA 1,5mW Radiaal, blik, 3 kabels (5,4mm, TO-46)
OPV310 Datasheet OPV310 - TT Electronics/Optek Technology 365-1879-ND OPV310 TT Electronics/Optek Technology LASER DIODE 850NM 1.5MW TO46 129 - Onmiddellijk Beschikbaar: 129 € 12,96000 1 Minimum: 1 8100 Actief 850nm 2,2V 7mA 1,5mW Radiaal, blik, 3 kabels (5,4mm, TO-46)
M6505I Datasheet M6505I - US-Lasers Inc. 38-1003-ND M6505I US-Lasers Inc. LASER DIODE 655NM 5MW 10.4MM DIA 189 - Onmiddellijk Beschikbaar: 189 € 33,54000 1 Minimum: 1 8100 Actief 655nm 3V ~ 6V 25mA 5mW Cilinder (10,4mm diam.)
D405-120 Datasheet D405-120 - US-Lasers Inc. 38-1035-ND D405-120 US-Lasers Inc. LASER DIODE 405NM 120MW TO18 150 - Onmiddellijk Beschikbaar: 150 € 71,36000 1 Minimum: 1 8100 Actief 405nm 4,8V 150mA 120mW Radiaal, blik, 3 kabels (5,6mm, TO-18)
PLPVQ 940A Datasheet PLPVQ 940A - OSRAM Opto Semiconductors Inc. 475-3613-2-ND
PLPVQ 940A OSRAM Opto Semiconductors Inc. LASER DIODE 0 Beschikbaar: 0
Actief
-
8100 Actief 940nm 1,5V ~ 2,5V 750mA 600mW 2-SMD, zonder kabel
PLPVQ 940A Datasheet PLPVQ 940A - OSRAM Opto Semiconductors Inc. 475-3613-1-ND
PLPVQ 940A OSRAM Opto Semiconductors Inc. LASER DIODE 1.879 - Onmiddellijk Beschikbaar: 1.879 € 8,35000
-
8100 Niet meer gevolgd bij Digi-Key 940nm 1,5V ~ 2,5V 750mA 600mW 2-SMD, zonder kabel
PLPVQ 940A Datasheet PLPVQ 940A - OSRAM Opto Semiconductors Inc. 475-3613-6-ND
PLPVQ 940A OSRAM Opto Semiconductors Inc. LASER DIODE 0 Beschikbaar: 0 Digi-Reel®
-
8100 Niet meer gevolgd bij Digi-Key 940nm 1,5V ~ 2,5V 750mA 600mW 2-SMD, zonder kabel
TPGAD1S09H Datasheet TPGAD1S09H - Excelitas Technologies TPGAD1S09HTR-ND TPGAD1S09H Excelitas Technologies LASER DIODE 905NM 70W 3LCC 0 Beschikbaar: 0
Standaard levertijd 16 weken
€ 25,00130 1.000 Minimum: 1.000 8100 Actief 905nm 13,5V 30A 70W 3-LCC
TPGAD1S09H Datasheet TPGAD1S09H - Excelitas Technologies TPGAD1S09HCT-ND TPGAD1S09H Excelitas Technologies LASER DIODE 905NM 70W 3LCC 1.153 - Onmiddellijk Beschikbaar: 1.153 € 38,39000 1 Minimum: 1 8100 Actief 905nm 13,5V 30A 70W 3-LCC
COM-09906 Datasheet COM-09906 - SparkFun Electronics 1568-1849-ND COM-09906 SparkFun Electronics LASER DIODE 532NM 5MW 12MM DIA 80 - Onmiddellijk Beschikbaar: 80 € 16,33000 1 Minimum: 1 8100 Actief 532nm 2,5V ~ 4,5V 300mA 5mW Cilinder (12,0mm diam.)
OPV314YAT Datasheet OPV314YAT - TT Electronics/Optek Technology 365-1884-ND OPV314YAT TT Electronics/Optek Technology LASER DIODE 850NM 1.4MW PANEL ST 200 - Onmiddellijk Beschikbaar: 200 € 22,94000 1 Minimum: 1 8100 Actief 850nm 2,2V 7mA 1,4mW Paneelmontage, ST-connector
OPV382 Datasheet OPV382 - TT Electronics/Optek Technology 365-1146-ND OPV382 TT Electronics/Optek Technology LASER DIODE 850NM 1.5MW RAD SIDE 97 - Onmiddellijk Beschikbaar: 97 € 5,25000 1 Minimum: 1 8100 Actief 850nm 2,2V 7mA 1,5mW Radiaal, zijweergave
OPV314AT Datasheet OPV314AT - TT Electronics/Optek Technology 365-1882-ND OPV314AT TT Electronics/Optek Technology LASER DIODE 850NM 1.4MW PANEL ST 15 - Onmiddellijk Beschikbaar: 15 € 23,22000 1 Minimum: 1 8100 Actief 850nm 2,2V 7mA 1,4mW Paneelmontage, ST-connector
MM6505I Datasheet MM6505I - US-Lasers Inc. 38-1021-ND MM6505I US-Lasers Inc. LASER DIODE 650NM 5MW 6.4MM DIA 85 - Onmiddellijk Beschikbaar: 85 € 48,44000 1 Minimum: 1 8100 Actief 650nm
-
40mA 5mW Cilinder (6,4mm diam.)
1058 Datasheet 1058 - Adafruit Industries LLC 1528-1403-ND 1058 Adafruit Industries LLC LASER DIODE CROSS 650NM 10MM DIA 87 - Onmiddellijk Beschikbaar: 87 € 8,14000 1 Minimum: 1 8100 Actief 650nm 2,8V ~ 5,2V 25mA 5mW Cilinder (10mm diam.)
Resultaten per pagina
Pagina 1/22
|< < 1 2 3 4 5 >|

20:04:00 10/22/2019