Productoverzicht > Opto-elektronica > Laserdiodes, modules

Resultaten: 541
541 Resterend
Filteropties:
Fabrikant
Wissen
Serie
Wissen
Status onderdeel
Wissen
Golflengte
Wissen
Spanning - ingang
Wissen
Nominale stroom (A)
Wissen
Vermogen (watt)
Wissen
Verpakking / doos
Wissen
Meer filters
Minder filters
Resultaten sorteren op:
Prijzen weergegeven op: ?
  • Voorraadstatus
  • Beschikbare media
  • Milieu
541 Resterend
Resultaten per pagina
Pagina 1/22
|< < 1 2 3 4 5 >|
Onderdelen vergelijken Datasheets Afbeelding Onderdeelnummer Digi-Key Onderdeelnr. fabrikant Fabrikant Beschrijving Beschikbare hoeveelheid
?
Eenheidsprijs
EUR
?
Minimumhoeveelheid
?
Serie Status onderdeel Golflengte Spanning - ingang Nominale stroom (A) Vermogen (watt) Verpakking / doos
   
COM-09906 Datasheet COM-09906 - SparkFun Electronics 1568-1849-ND SparkFun Electronics LASER DIODE 532NM 5MW 12MM DIA 108 - Onmiddellijk Beschikbaar: 108 € 16,01000 1 Minimum: 1 8100 Actief 532nm 2,5V ~ 4,5V 300mA 5mW Cilinder (12,0mm diam.)
SPL PL90_3 Datasheet SPL PL90_3 - OSRAM Opto Semiconductors Inc. 475-3548-ND OSRAM Opto Semiconductors Inc. LASER DIODE 905NM 90W RAD 5.7MM 185 - Onmiddellijk Beschikbaar: 185 € 20,79000 1 Minimum: 1 8100 Actief 905nm 8 ~ 11V 40A 90W Radiaal, blik (5,7mm)
TPGAD1S09H Datasheet TPGAD1S09H - Excelitas Technologies TPGAD1S09HTR-ND Excelitas Technologies LASER DIODE 905NM 70W 3LCC 1.000 - Onmiddellijk Beschikbaar: 1.000 € 24,51491 1.000 Minimum: 1.000 8100 Actief 905nm 13,5V 30A 70W 3-LCC
TPGAD1S09H Datasheet TPGAD1S09H - Excelitas Technologies TPGAD1S09HCT-ND Excelitas Technologies LASER DIODE 905NM 70W 3LCC 1.193 - Onmiddellijk Beschikbaar: 1.193 € 37,65000 1 Minimum: 1 8100 Actief 905nm 13,5V 30A 70W 3-LCC
TPGEW1S09H Datasheet TPGEW1S09H - Excelitas Technologies TPGEW1S09H-ND Excelitas Technologies LASER DIODE 905NM 70W RADIAL 150 - Onmiddellijk Beschikbaar: 150 € 32,56000 1 Minimum: 1 PGEW Actief 905nm 12V 30A 70W Radial
OPV330 Datasheet OPV330 - TT Electronics/Optek Technology 365-1888-ND TT Electronics/Optek Technology LASER DIODE 850NM 1.5MW RAD T-1 855 - Onmiddellijk Beschikbaar: 855 € 4,76000 1 Minimum: 1 8100 Actief 850nm
-
20mA 1,5mW Radiaal, 3mm diam. (T-1)
OPV332 Datasheet OPV332 - TT Electronics/Optek Technology 365-1889-ND TT Electronics/Optek Technology LASER DIODE 850NM 1.5MW RAD T-1 903 - Onmiddellijk Beschikbaar: 903 € 4,85000 1 Minimum: 1 8100 Actief 850nm
-
20mA 1,5mW Radiaal, 3mm diam. (T-1)
OPV382 Datasheet OPV382 - TT Electronics/Optek Technology 365-1146-ND TT Electronics/Optek Technology LASER DIODE 850NM 1.5MW RAD SIDE 133 - Onmiddellijk Beschikbaar: 133 € 5,15000 1 Minimum: 1 8100 Actief 850nm 2,2V 7mA 1,5mW Radiaal, zijweergave
1054 Datasheet 1054 - Adafruit Industries LLC 1528-1391-ND Adafruit Industries LLC LASER DIODE 650NM 5MW 10MM DIA 2.101 - Onmiddellijk Beschikbaar: 2.101 € 5,31000 1 Minimum: 1 8100 Actief 650nm 2,8V ~ 5,2V 25mA 5mW Cilinder (10mm diam.)
OPV322 Datasheet OPV322 - TT Electronics/Optek Technology 365-1887-ND TT Electronics/Optek Technology LASER DIODE 850NM 1.5MW PILL 229 - Onmiddellijk Beschikbaar: 229 € 5,64000 1 Minimum: 1 8100 Actief 850nm 2,2V 7mA 1,5mW Pil
1057 Datasheet 1057 - Adafruit Industries LLC 1528-1402-ND Adafruit Industries LLC LASER DIODE LINE 650NM 10MM DIA 767 - Onmiddellijk Beschikbaar: 767 € 7,98000 1 Minimum: 1 8100 Actief 650nm 2,8V ~ 5,2V 25mA 5mW Cilinder (10mm diam.)
OPV300 Datasheet OPV300 - TT Electronics/Optek Technology 365-1877-ND TT Electronics/Optek Technology LASER DIODE 850NM 1.5MW TO46 98 - Onmiddellijk Beschikbaar: 98 € 10,96000 1 Minimum: 1 8100 Actief 850nm 2,2V 7mA 1,5mW Radiaal, blik, 3 kabels (5,4mm, TO-46)
D6505I Datasheet D6505I - US-Lasers Inc. 38-1007-ND US-Lasers Inc. LASER DIODE 650NM 5MW TO18 873 - Onmiddellijk Beschikbaar: 873 € 11,17000 1 Minimum: 1 8100 Actief 650nm
-
20mA 5mW Radiaal, blik, 3 kabels (5,6mm, TO-18)
OPV302 Datasheet OPV302 - TT Electronics/Optek Technology 365-1878-ND TT Electronics/Optek Technology LASER DIODE 850NM 1.5MW TO46 200 - Onmiddellijk Beschikbaar: 200 € 11,45000 1 Minimum: 1 8100 Actief 850nm 2,2V 7mA 1,5mW Radiaal, blik, 3 kabels (5,4mm, TO-46)
M6505I Datasheet M6505I - US-Lasers Inc. 38-1003-ND US-Lasers Inc. LASER DIODE 655NM 5MW 10.4MM DIA 227 - Onmiddellijk Beschikbaar: 227 € 32,88000 1 Minimum: 1 8100 Actief 655nm 3V ~ 6V 25mA 5mW Cilinder (10,4mm diam.)
MM6505I Datasheet MM6505I - US-Lasers Inc. 38-1021-ND US-Lasers Inc. LASER DIODE 650NM 5MW 6.4MM DIA 175 - Onmiddellijk Beschikbaar: 175 € 47,50000 1 Minimum: 1 8100 Actief 650nm
-
40mA 5mW Cilinder (6,4mm diam.)
D405-120 Datasheet D405-120 - US-Lasers Inc. 38-1035-ND US-Lasers Inc. LASER DIODE 405NM 120MW TO18 164 - Onmiddellijk Beschikbaar: 164 € 69,98000 1 Minimum: 1 8100 Actief 405nm 4,8V 150mA 120mW Radiaal, blik, 3 kabels (5,6mm, TO-18)
PLPVQ 940A Datasheet PLPVQ 940A - OSRAM Opto Semiconductors Inc. 475-3613-2-ND
OSRAM Opto Semiconductors Inc. LASER DIODE 0 Beschikbaar: 0
Actief
-
8100 Actief 940nm 1,5V ~ 2,5V 750mA 600mW 2-SMD, zonder kabel
PLPVQ 940A Datasheet PLPVQ 940A - OSRAM Opto Semiconductors Inc. 475-3613-1-ND
OSRAM Opto Semiconductors Inc. LASER DIODE 1.914 - Onmiddellijk Beschikbaar: 1.914 € 8,19000
-
8100 Niet meer gevolgd bij Digi-Key 940nm 1,5V ~ 2,5V 750mA 600mW 2-SMD, zonder kabel
PLPVQ 940A Datasheet PLPVQ 940A - OSRAM Opto Semiconductors Inc. 475-3613-6-ND
OSRAM Opto Semiconductors Inc. LASER DIODE 0 Beschikbaar: 0 Digi-Reel®
-
8100 Niet meer gevolgd bij Digi-Key 940nm 1,5V ~ 2,5V 750mA 600mW 2-SMD, zonder kabel
OPV310 Datasheet OPV310 - TT Electronics/Optek Technology 365-1879-ND TT Electronics/Optek Technology LASER DIODE 850NM 1.5MW TO46 36 - Onmiddellijk Beschikbaar: 36 € 12,70000 1 Minimum: 1 8100 Actief 850nm 2,2V 7mA 1,5mW Radiaal, blik, 3 kabels (5,4mm, TO-46)
OPV314 Datasheet OPV314 - TT Electronics/Optek Technology 365-1881-ND TT Electronics/Optek Technology LASER DIODE 850NM 1.4MW TO46 51 - Onmiddellijk Beschikbaar: 51 € 14,75000 1 Minimum: 1 8100 Actief 850nm 2,2V 7mA 1,4mW Radiaal, blik, 3 kabels (5,4mm, TO-46)
OPV314AT Datasheet OPV314AT - TT Electronics/Optek Technology 365-1882-ND TT Electronics/Optek Technology LASER DIODE 850NM 1.4MW PANEL ST 24 - Onmiddellijk Beschikbaar: 24 € 22,77000 1 Minimum: 1 8100 Actief 850nm 2,2V 7mA 1,4mW Paneelmontage, ST-connector
OPV380 Datasheet OPV380 - TT Electronics/Optek Technology 365-1145-ND TT Electronics/Optek Technology LASER DIODE 850NM 1.5MW RAD SIDE 95 - Onmiddellijk Beschikbaar: 95 € 4,86000 1 Minimum: 1 8100 Actief 850nm 2,2V 7mA 1,5mW Radiaal, zijweergave
1058 Datasheet 1058 - Adafruit Industries LLC 1528-1403-ND Adafruit Industries LLC LASER DIODE CROSS 650NM 10MM DIA 89 - Onmiddellijk Beschikbaar: 89 € 7,98000 1 Minimum: 1 8100 Actief 650nm 2,8V ~ 5,2V 25mA 5mW Cilinder (10mm diam.)
Resultaten per pagina
Pagina 1/22
|< < 1 2 3 4 5 >|

16:14:44 8/22/2019