Productoverzicht > Opto-elektronica > Glasvezel - transceivermodules

Resultaten: 2.096
2.096 Resterend
Filteropties:
Fabrikant
Wissen
Serie
Wissen
Status onderdeel
Wissen
Datasnelheid
Wissen
Golflengte
Wissen
Toepassingen
Wissen
Spanning - voeding
Wissen
Type aansluiting
Wissen
Type montage
Wissen
Meer filters
Minder filters
Resultaten sorteren op:
Prijzen weergegeven op: ?
  • Voorraadstatus
  • Beschikbare media
  • Milieu
2.096 Resterend
Resultaten per pagina
Pagina 1/84
|< < 1 2 3 4 5 >|
Onderdelen vergelijken Datasheets Afbeelding Onderdeelnummer Digi-Key Onderdeelnr. fabrikant Fabrikant Beschrijving Beschikbare hoeveelheid
?
Eenheidsprijs
EUR
?
Minimumhoeveelheid
?
Serie Status onderdeel Datasnelheid Golflengte Toepassingen Spanning - voeding Type aansluiting Type montage
   
AFBR-59F2Z Datasheet AFBR-59F2Z - Broadcom Limited 516-3468-ND Broadcom Limited TXRX LVDS CLAMP 151 - Onmiddellijk Beschikbaar: 151 € 23,86000 1 Minimum: 1 8100 Actief 250MBd 650nm Algemene gegevensoverdracht 3,3 V
-
Opbouwmontage
AFBR-5972EZ Datasheet AFBR-5972EZ - Broadcom Limited 516-3466-ND Broadcom Limited TXRX FAST ETHERNET POF 156 - Onmiddellijk Beschikbaar: 156 € 28,56000 1 Minimum: 1 8100 Actief 125MBd 650nm Ethernet 3,3 V Versatile Link Opbouwmontage
AFBR-5803Z Datasheet AFBR-5803Z - Broadcom Limited 516-1991-ND Broadcom Limited TXRX OPT 1X9 100MBPS DUPLEX SC 984 - Onmiddellijk Beschikbaar: 984 € 28,55000 1 Minimum: 1 8100 Actief 100Mbps 1300nm General Purpose 3,3 V, 5 V SC Through-hole
AFBR-5803TZ Datasheet AFBR-5803TZ - Broadcom Limited 516-1990-ND Broadcom Limited TXRX OPT 1X9 100MBPS DUPLEX ST 644 - Onmiddellijk Beschikbaar: 644 € 28,55000 1 Minimum: 1 8100 Actief 100Mbps 1300nm General Purpose 3,3 V, 5 V ST Through-hole
AFBR-5710PZ Datasheet AFBR-5710PZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. 516-1986-ND Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. TXRX MULTI-MODE OPT SFP 1.25GBD 239 - Onmiddellijk Beschikbaar: 239 € 28,75000 1 Minimum: 1 8100 Actief
-
850nm Ethernet 3,3 V SFP Aansluitbaar, SFP
AFBR-5715PZ Datasheet AFBR-5715PZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. 516-2245-ND Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. TXRX OPTICAL SFP DMI BAIL LATCH 208 - Onmiddellijk Beschikbaar: 208 € 28,75000 1 Minimum: 1 8100 Actief 1,25Gbd 850nm Ethernet 3,3 V LC Duplex Aansluitbaar, SFP
AFBR-5710LZ Datasheet AFBR-5710LZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. 516-2263-ND Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. TXRX OPTICAL SFP STD LATCH 194 - Onmiddellijk Beschikbaar: 194 € 28,75000 1 Minimum: 1 8100 Actief 1,25Gbd 850nm Ethernet 3,3 V LC Duplex Aansluitbaar, SFP
AFBR-5701LZ Datasheet AFBR-5701LZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. 516-2925-ND Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. TXRX OPTICAL SFP STD LATCH 84 - Onmiddellijk Beschikbaar: 84 € 28,75000 1 Minimum: 1 8100 Actief 1,25 Gbps 850nm Ethernet 3,3 V LC Duplex Aansluitbaar, SFP
AFBR-57M5APZ Datasheet AFBR-57M5APZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. 516-1713-ND Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. TXRX DGTL DIAGNOSTIC PLUG ETH 280 - Onmiddellijk Beschikbaar: 280 € 29,22000 1 Minimum: 1 8100 Actief 2,125Gbps 850nm Ethernet 3,3 V LC Duplex Aansluitbaar, SFP
AFBR-57R5APZ Datasheet AFBR-57R5APZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. 516-1987-ND Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. TXRX OPT SFP 4/2/1GBD 850NM 4.376 - Onmiddellijk Beschikbaar: 4.376 € 30,16000 1 Minimum: 1 8100 Actief 4,25GBd 850nm
-
3,3 V LC Duplex Aansluitbaar, SFP
AFBR-57R5AEZ Datasheet AFBR-57R5AEZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. 516-2183-ND Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. TXRX OPT SFP DGTL 850NM 1.462 - Onmiddellijk Beschikbaar: 1.462 € 30,16000 1 Minimum: 1 8100 Actief 4,25Gbps 850nm Ethernet 3,3 V LC Duplex Aansluitbaar, SFP
AFBR-59R5LZ Datasheet AFBR-59R5LZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. 516-1995-ND Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. TXRX OPT SFF 4/2/1GBD 2X7 1.272 - Onmiddellijk Beschikbaar: 1.272 € 30,16000 1 Minimum: 1 8100 Actief 4,25GBd 850nm
-
3,3 V LC Through-hole
AFBR-5921ALZ Datasheet AFBR-5921ALZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. 516-2349-ND Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. TXRX SSF 3.3V 2/1GBS PTH 2X5 545 - Onmiddellijk Beschikbaar: 545 € 30,16000 1 Minimum: 1 8100 Actief 2,125Gbps 850nm General Purpose 3,3 V LC Duplex Through-hole
AFBR-5803ATZ Datasheet AFBR-5803ATZ - Broadcom Limited 516-1988-ND Broadcom Limited TXRX OPT 1X9 100MBPS ST EXT TEMP 294 - Onmiddellijk Beschikbaar: 294 € 31,41000 1 Minimum: 1 8100 Actief 100Mbps 1300nm General Purpose 3,3 V, 5 V ST Through-hole
AFBR-5803AZ Datasheet AFBR-5803AZ - Broadcom Limited 516-1989-ND Broadcom Limited TXRX OPT 1X9 100MBPS SC EXT TEMP 257 - Onmiddellijk Beschikbaar: 257 € 31,41000 1 Minimum: 1 8100 Actief 100Mbps 1300nm General Purpose 3,3 V, 5 V SC Through-hole
AFBR-5803ATQZ Datasheet AFBR-5803ATQZ - Broadcom Limited 516-2347-ND Broadcom Limited TXRX ETHERNET 3.3V ST 1X9 1.779 - Onmiddellijk Beschikbaar: 1.779 € 32,84000 1 Minimum: 1 8100 Actief 100Mbps 1300nm Ethernet 3,3 V, 5 V ST Through-hole
AFBR-5803AQZ Datasheet AFBR-5803AQZ - Broadcom Limited 516-2346-ND Broadcom Limited TXRX ETHERNET 3.3V SC 1X9 447 - Onmiddellijk Beschikbaar: 447 € 32,84000 1 Minimum: 1 8100 Actief 100Mbps 1300nm Ethernet 3,3 V, 5 V SC Through-hole
AFBR-5715APZ Datasheet AFBR-5715APZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. 516-2343-ND Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. TXRX OPTICAL SFP DMI IND BAIL 779 - Onmiddellijk Beschikbaar: 779 € 32,99000 1 Minimum: 1 8100 Actief 1,25 Gbps 850nm Ethernet 3,3 V LC Duplex Aansluitbaar, SFP
AFBR-5710ALZ Datasheet AFBR-5710ALZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. 516-2926-ND Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. TXRX OPTICAL SFP IND STD LATCH 174 - Onmiddellijk Beschikbaar: 174 € 32,99000 1 Minimum: 1 8100 Actief 1,25 Gbps 850nm Ethernet 3,3 V LC Duplex Aansluitbaar, SFP
AFBR-5710APZ Datasheet AFBR-5710APZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. 516-2927-ND Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. TXRX OPTICAL SFP IND BAIL LATCH 101 - Onmiddellijk Beschikbaar: 101 € 32,99000 1 Minimum: 1 8100 Actief 1,25 Gbps 850nm Ethernet 3,3 V LC Duplex Aansluitbaar, SFP
FTLF8519P3BNL Datasheet FTLF8519P3BNL - Finisar Corporation 775-1083-ND Finisar Corporation TXRX SFP 2.125GB/S 3.3V 4.312 - Onmiddellijk Beschikbaar: 4.312 € 34,19000 1 Minimum: 1 8100 Actief 2,125Gbps 850nm General Purpose 3,3 V LC Duplex Aansluitbaar, SFP
AFBR-57D9AMZ Datasheet AFBR-57D9AMZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. 516-3242-ND Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. TRANSCEIVER 1.694 - Onmiddellijk Beschikbaar: 1.694 € 34,19000 1 Minimum: 1 8100 Actief 8,5Gbd 850nm Fibre Channel-links 3,3 V LC Duplex Aansluitbaar, SFP
FTLF8519P3BTL Datasheet FTLF8519P3BTL - Finisar Corporation 775-1092-ND Finisar Corporation TXRX SFP SGL 2.125GB/S 850NM 1.082 - Onmiddellijk Beschikbaar: 1.082 € 35,90000 1 Minimum: 1 8100 Actief 2,125Gbps 850nm Ethernet 3,3 V LC Duplex Aansluitbaar, SFP
FTLF8524P3BNL Datasheet FTLF8524P3BNL - Finisar Corporation 775-1161-ND Finisar Corporation TXRX 850NM VCSEL 4GBS SFP 158 - Onmiddellijk Beschikbaar: 158 € 35,90000 1 Minimum: 1 8100 Actief 3,7Gbps 850nm Draadloos 3,3 V LC Duplex Aansluitbaar, SFP
AFBR-709SMZ Datasheet AFBR-709SMZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. 516-3106-ND Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. 10G SFP+ SR TXRX MOD 300M/400M 2.460 - Onmiddellijk Beschikbaar: 2.460 € 39,32000 1 Minimum: 1 8100 Actief 10Gbs 850nm Ethernet 3,3 V LC Aansluitbaar, SFP+
Resultaten per pagina
Pagina 1/84
|< < 1 2 3 4 5 >|

01:17:09 12/17/2018