EUR | USD

Productoverzicht > Opto-elektronica > Glasvezel - Transceivermodulen

Resultaten: 2.133
2.133 Resterend
Filteropties:
Fabrikant
Wissen
Serie
Wissen
Status onderdeel
Wissen
Datasnelheid
Wissen
Golflengte
Wissen
Toepassingen
Wissen
Spanning - voeding
Wissen
Type aansluiting
Wissen
Type montage
Wissen
Meer filters
Minder filters
Resultaten sorteren op:
Prijzen weergegeven op:
  • Voorraadstatus
  • Beschikbare media
  • Milieu
2.133 Resterend
Resultaten per pagina
Pagina 1/86
|< < 1 2 3 4 5 >|
Onderdelen vergelijken Datasheets Afbeelding Onderdeelnummer Digi-Key Onderdeelnr. fabrikant Fabrikant Beschrijving Beschikbare hoeveelheid
Eenheidsprijs
EUR
Minimumhoeveelheid Verpakking Serie Status onderdeel Datasnelheid Golflengte Toepassingen Spanning - voeding Type aansluiting Type montage
   
6B2A-0412A-0 Datasheet 6B2A-0412A-0 - 3M 3M15490-ND 6B2A-0412A-0 3M QSFP+ PARALLEL FO MOD MM QDR 4CH 83 - Onmiddellijk Beschikbaar: 83 € 249,38000 1 Minimum: 1
-
6B2A Actief 40Gbps 850nm General Purpose 3,3V MTP® (MPO) Aansluitbaar, QSFP+
FTLD10CE1C Datasheet FTLD10CE1C - Finisar Corporation 775-1135-ND FTLD10CE1C Finisar Corporation TXRX OPT CXP 12.5GB/S 41 - Onmiddellijk Beschikbaar: 41 € 442,96000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief 10,5Gbs 850nm Ethernet 3,3V MTP® (MPO) Aansluitbaar, CXP
AFBR-59F1Z Datasheet AFBR-59F1Z - Broadcom Limited 516-3618-ND AFBR-59F1Z Broadcom Limited TXRX LVPECL CLAMP 1.342 - Onmiddellijk Beschikbaar: 1.342 € 22,46000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief 125MBd 650nm Algemene gegevensoverdracht 3,3V
-
Opbouwmontage
AFBR-59F2Z Datasheet AFBR-59F2Z - Broadcom Limited 516-3468-ND AFBR-59F2Z Broadcom Limited TXRX LVDS CLAMP 246 - Onmiddellijk Beschikbaar: 246 € 24,30000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief 250MBd 650nm Algemene gegevensoverdracht 3,3V
-
Opbouwmontage
AFBR-S10TR001Z Datasheet AFBR-S10TR001Z - Broadcom Limited 516-3470-ND AFBR-S10TR001Z Broadcom Limited TX FIBER OPTIC POF 157 - Onmiddellijk Beschikbaar: 157 € 26,56000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief
-
650nm
-
5V Versatile Link Opbouwmontage
AFBR-5972EZ Datasheet AFBR-5972EZ - Broadcom Limited 516-3466-ND AFBR-5972EZ Broadcom Limited TXRX FAST ETHERNET POF 230 - Onmiddellijk Beschikbaar: 230 € 29,09000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief 125MBd 650nm Ethernet 3,3V Versatile Link Opbouwmontage
AFBR-5972BZ Datasheet AFBR-5972BZ - Broadcom Limited 516-4028-ND AFBR-5972BZ Broadcom Limited TXRX FAST ETHERNET POF 200 - Onmiddellijk Beschikbaar: 200 € 29,09000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief 125MBd 650nm Ethernet 3,3V Versatile Link Opbouwmontage
AFBR-5803TZ Datasheet AFBR-5803TZ - Broadcom Limited 516-1990-ND AFBR-5803TZ Broadcom Limited TXRX OPT 1X9 100MBPS DUPLEX ST 717 - Onmiddellijk Beschikbaar: 717 € 29,08000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief 100Mbps 1300nm General Purpose 3,3V, 5V ST Through-hole
AFBR-5803Z Datasheet AFBR-5803Z - Broadcom Limited 516-1991-ND AFBR-5803Z Broadcom Limited TXRX OPT 1X9 100MBPS DUPLEX SC 431 - Onmiddellijk Beschikbaar: 431 € 29,08000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief 100Mbps 1300nm General Purpose 3,3V, 5V SC Through-hole
AFBR-5805Z Datasheet AFBR-5805Z - Broadcom Limited 516-2348-ND AFBR-5805Z Broadcom Limited TXRX ATM SONET OC3 3V SC 1X9 153 - Onmiddellijk Beschikbaar: 153 € 29,08000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief
-
1310nm General Purpose 3,3V SC Through-hole
AFBR-5715PZ Datasheet AFBR-5715PZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. 516-2245-ND AFBR-5715PZ Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. TXRX OPTICAL SFP DMI BAIL LATCH 209 - Onmiddellijk Beschikbaar: 209 € 29,28000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief 1,25Gbd 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Aansluitbaar, SFP
AFBR-5701LZ Datasheet AFBR-5701LZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. 516-2925-ND AFBR-5701LZ Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. TXRX OPTICAL SFP STD LATCH 121 - Onmiddellijk Beschikbaar: 121 € 29,28000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief 1,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Aansluitbaar, SFP
AFBR-5710PZ Datasheet AFBR-5710PZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. 516-1986-ND AFBR-5710PZ Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. TXRX MULTI-MODE OPT SFP 1.25GBD 141 - Onmiddellijk Beschikbaar: 141 € 29,28000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief
-
850nm Ethernet 3,3V SFP Aansluitbaar, SFP
AFBR-57M5APZ Datasheet AFBR-57M5APZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. 516-1713-ND AFBR-57M5APZ Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. TXRX DGTL DIAGNOSTIC PLUG ETH 507 - Onmiddellijk Beschikbaar: 507 € 29,76000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief 2,125Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Aansluitbaar, SFP
AFBR-57R5APZ Datasheet AFBR-57R5APZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. 516-1987-ND AFBR-57R5APZ Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. TXRX OPT SFP 4/2/1GBD 850NM 3.126 - Onmiddellijk Beschikbaar: 3.126 € 30,72000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief 4,25 GBd 850nm
-
3,3V LC Duplex Aansluitbaar, SFP
AFBR-59R5LZ Datasheet AFBR-59R5LZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. 516-1995-ND AFBR-59R5LZ Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. TXRX OPT SFF 4/2/1GBD 2X7 1.036 - Onmiddellijk Beschikbaar: 1.036 € 30,72000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief 4,25 GBd 850nm
-
3,3V LC Through-hole
AFBR-5921ALZ Datasheet AFBR-5921ALZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. 516-2349-ND AFBR-5921ALZ Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. TXRX SSF 3.3V 2/1GBS PTH 2X5 681 - Onmiddellijk Beschikbaar: 681 € 30,72000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief 2,125Gbps 850nm General Purpose 3,3V LC Duplex Through-hole
AFBR-57R5AEZ Datasheet AFBR-57R5AEZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. 516-2183-ND AFBR-57R5AEZ Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. TXRX OPT SFP DGTL 850NM 387 - Onmiddellijk Beschikbaar: 387 € 30,72000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief 4,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Aansluitbaar, SFP
AFBR-5805AZ Datasheet AFBR-5805AZ - Broadcom Limited 516-2644-ND AFBR-5805AZ Broadcom Limited TXRX ATM SONET OC3 3V SC 1X9 118 - Onmiddellijk Beschikbaar: 118 € 31,99000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief
-
1310nm General Purpose 3,3V SC Through-hole
AFBR-5803ATQZ Datasheet AFBR-5803ATQZ - Broadcom Limited 516-2347-ND AFBR-5803ATQZ Broadcom Limited TXRX ETHERNET 3.3V ST 1X9 720 - Onmiddellijk Beschikbaar: 720 € 33,45000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief 100Mbps 1300nm Ethernet 3,3V, 5V ST Through-hole
AFBR-5803AQZ Datasheet AFBR-5803AQZ - Broadcom Limited 516-2346-ND AFBR-5803AQZ Broadcom Limited TXRX ETHERNET 3.3V SC 1X9 289 - Onmiddellijk Beschikbaar: 289 € 33,45000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief 100Mbps 1300nm Ethernet 3,3V, 5V SC Through-hole
AFBR-5715APZ Datasheet AFBR-5715APZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. 516-2343-ND AFBR-5715APZ Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. TXRX OPTICAL SFP DMI IND BAIL 298 - Onmiddellijk Beschikbaar: 298 € 33,60000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief 1,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Aansluitbaar, SFP
AFBR-5710APZ Datasheet AFBR-5710APZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. 516-2927-ND AFBR-5710APZ Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. TXRX OPTICAL SFP IND BAIL LATCH 244 - Onmiddellijk Beschikbaar: 244 € 33,60000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief 1,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Aansluitbaar, SFP
AFBR-5710ALZ Datasheet AFBR-5710ALZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. 516-2926-ND AFBR-5710ALZ Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. TXRX OPTICAL SFP IND STD LATCH 190 - Onmiddellijk Beschikbaar: 190 € 33,60000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief 1,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Aansluitbaar, SFP
AFBR-57R6APZ Datasheet AFBR-57R6APZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. 516-2931-ND AFBR-57R6APZ Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. TXRX OPT SFP WITH RATE SELECT 114 - Onmiddellijk Beschikbaar: 114 € 34,56000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief 4,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Aansluitbaar, SFP
Resultaten per pagina
Pagina 1/86
|< < 1 2 3 4 5 >|

15:39:36 11/16/2019