EUR | USD
Productoverzicht > Opto-elektronica > Glasvezel - Transceivermodulen

Glasvezel - Transceivermodulen

Resultaten: 1.903
1.903 Resterend
Filteropties:
Fabrikant
Wissen
Verpakking
Wissen
Serie
Wissen
Status onderdeel
Wissen
Datasnelheid
Wissen
Golflengte
Wissen
Toepassingen
Wissen
Spanning - voeding
Wissen
Type aansluiting
Wissen
Type montage
Wissen
Meer filters
Minder filters
Resultaten sorteren op:
Prijzen weergegeven op:
  • Voorraadstatus
  • Beschikbare media
  • Milieu
1.903 Resterend
Resultaten per pagina
Pagina 1/77
|< < 1 2 3 4 5 >|
Onderdelen vergelijken Datasheets Afbeelding Onderdeelnummer Digi-Key Onderdeelnr. fabrikant Fabrikant Beschrijving Beschikbare hoeveelheid
Eenheidsprijs
EUR
Minimumhoeveelheid Verpakking Serie Status onderdeel Datasnelheid Golflengte Toepassingen Spanning - voeding Type aansluiting Type montage
   
AFBR-59F1Z Datasheet AFBR-59F1Z - Broadcom Limited 516-3618-ND AFBR-59F1Z TXRX LVPECL CLAMP 858 - Onmiddellijk Beschikbaar: 858 19,97000 € 1 Minimum: 1 Bulk
-
Actief 125MBd 650nm Algemene gegevensoverdracht 3,3V
-
Opbouwmontage
AFBR-5972Z Datasheet AFBR-5972Z - Broadcom Limited 516-2646-ND AFBR-5972Z TXRX FAST ETHERNET POF 3.279 - Onmiddellijk Beschikbaar: 3.279 22,90000 € 1 Minimum: 1 Tray
-
Actief 125MBd 650nm Ethernet 3,3V Versatile Link Opbouwmontage
AFBR-5715PZ Datasheet AFBR-5715PZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2245-ND AFBR-5715PZ TXRX OPTICAL SFP DMI BAIL LATCH 764 - Onmiddellijk Beschikbaar: 764 25,19000 €
-
Bulk
-
Niet voor nieuwe ontwerpen 1,25Gbd 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Aansluitbaar, SFP
AFBR-5710PZ Datasheet AFBR-5710PZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-1986-ND AFBR-5710PZ TXRX MULTI-MODE OPT SFP 1.25GBD 538 - Onmiddellijk Beschikbaar: 538 25,19000 € 1 Minimum: 1 Bulk
-
Actief
-
850nm Ethernet 3,3V SFP Aansluitbaar, SFP
AFBR-5710LZ Datasheet AFBR-5710LZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2263-ND AFBR-5710LZ TXRX OPTICAL SFP STD LATCH 218 - Onmiddellijk Beschikbaar: 218 23,77000 € 1 Minimum: 1 Bulk
-
Actief 1,25Gbd 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Aansluitbaar, SFP
AFBR-5972EZ Datasheet AFBR-5972EZ - Broadcom Limited 516-3466-ND AFBR-5972EZ TXRX FAST ETHERNET POF 714 - Onmiddellijk Beschikbaar: 714 25,28000 € 1 Minimum: 1 Bulk
-
Actief 125MBd 650nm Ethernet 3,3V Versatile Link Opbouwmontage
AFBR-57M5APZ Datasheet AFBR-57M5APZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-1713-ND AFBR-57M5APZ TXRX DGTL DIAGNOSTIC PLUG ETH 1.317 - Onmiddellijk Beschikbaar: 1.317 26,79000 € 1 Minimum: 1 Tray
-
Actief 2,125Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Aansluitbaar, SFP
AFBR-5715APZ Datasheet AFBR-5715APZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2343-ND AFBR-5715APZ TXRX OPTICAL SFP DMI IND BAIL 1.925 - Onmiddellijk Beschikbaar: 1.925 28,56000 €
-
Bulk
-
Niet voor nieuwe ontwerpen 1,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Aansluitbaar, SFP
AFBR-5710ALZ Datasheet AFBR-5710ALZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2926-ND AFBR-5710ALZ TXRX OPTICAL SFP IND STD LATCH 936 - Onmiddellijk Beschikbaar: 936 28,56000 € 1 Minimum: 1 Bulk
-
Actief 1,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Aansluitbaar, SFP
AFBR-5710APZ Datasheet AFBR-5710APZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2927-ND AFBR-5710APZ TXRX OPTICAL SFP IND BAIL LATCH 918 - Onmiddellijk Beschikbaar: 918 26,95000 € 1 Minimum: 1 Bulk
-
Actief 1,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Aansluitbaar, SFP
AFBR-5715ALZ Datasheet AFBR-5715ALZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2928-ND AFBR-5715ALZ TXRX OPTICAL SFP DMI IND LATCH 817 - Onmiddellijk Beschikbaar: 817 28,56000 €
-
Bulk
-
Niet voor nieuwe ontwerpen 1,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Aansluitbaar, SFP
AFBR-5803Z Datasheet AFBR-5803Z - Broadcom Limited 516-1991-ND AFBR-5803Z TXRX OPT 1X9 100MBPS DUPLEX SC 3.342 - Onmiddellijk Beschikbaar: 3.342 27,48000 € 1 Minimum: 1 Bulk
-
Actief 100Mbps 1300nm General Purpose 3,3V, 5V SC Through-hole
AFBR-5803TZ Datasheet AFBR-5803TZ - Broadcom Limited 516-1990-ND AFBR-5803TZ TXRX OPT 1X9 100MBPS DUPLEX ST 695 - Onmiddellijk Beschikbaar: 695 27,48000 € 1 Minimum: 1 Bulk
-
Actief 100Mbps 1300nm General Purpose 3,3V, 5V ST Through-hole
AFBR-57R5APZ Datasheet AFBR-57R5APZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-1987-ND AFBR-57R5APZ TXRX OPT SFP 4/2/1GBD 850NM 4.462 - Onmiddellijk Beschikbaar: 4.462 29,32000 € 1 Minimum: 1 Bulk
-
Actief 4,25 GBd 850nm
-
3,3V LC Duplex Aansluitbaar, SFP
AFBR-57R5AEZ Datasheet AFBR-57R5AEZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2183-ND AFBR-57R5AEZ TXRX OPT SFP DGTL 850NM 779 - Onmiddellijk Beschikbaar: 779 29,32000 € 1 Minimum: 1 Bulk
-
Actief 4,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Aansluitbaar, SFP
AFBR-5803ATZ Datasheet AFBR-5803ATZ - Broadcom Limited 516-1988-ND AFBR-5803ATZ TXRX OPT 1X9 100MBPS ST EXT TEMP 575 - Onmiddellijk Beschikbaar: 575 30,23000 € 1 Minimum: 1 Bulk
-
Actief 100Mbps 1300nm General Purpose 3,3V, 5V ST Through-hole
AFBR-5803AZ Datasheet AFBR-5803AZ - Broadcom Limited 516-1989-ND AFBR-5803AZ TXRX OPT 1X9 100MBPS SC EXT TEMP 268 - Onmiddellijk Beschikbaar: 268 30,23000 € 1 Minimum: 1 Bulk
-
Actief 100Mbps 1300nm General Purpose 3,3V, 5V SC Through-hole
AFBR-57R6APZ Datasheet AFBR-57R6APZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2931-ND AFBR-57R6APZ TXRX OPT SFP WITH RATE SELECT 159 - Onmiddellijk Beschikbaar: 159 32,98000 € 1 Minimum: 1 Bulk
-
Actief 4,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Aansluitbaar, SFP
AFBR-57D9AMZ Datasheet AFBR-57D9AMZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-3242-ND AFBR-57D9AMZ TRANSCEIVER 2.529 - Onmiddellijk Beschikbaar: 2.529 33,44000 € 1 Minimum: 1 Bulk
-
Actief 8,5Gbd 850nm Fibre Channel-links 3,3V LC Duplex Aansluitbaar, SFP
AFBR-5803AQZ Datasheet AFBR-5803AQZ - Broadcom Limited 516-2346-ND AFBR-5803AQZ TXRX ETHERNET 3.3V SC 1X9 194 - Onmiddellijk Beschikbaar: 194 31,60000 € 1 Minimum: 1 Bulk
-
Actief 100Mbps 1300nm Ethernet 3,3V, 5V SC Through-hole
FTLF8519P3BNL Datasheet FTLF8519P3BNL - Finisar Corporation 775-1083-ND FTLF8519P3BNL TXRX SFP 2.125GB/S 3.3V 511 - Onmiddellijk Beschikbaar: 511 34,81000 € 1 Minimum: 1 Tray
-
Actief 2,125Gbps 850nm General Purpose 3,3V LC Duplex Aansluitbaar, SFP
FTLF8524P3BNL Datasheet FTLF8524P3BNL - Finisar Corporation 775-1161-ND FTLF8524P3BNL TXRX 850NM VCSEL 4GBS SFP 328 - Onmiddellijk Beschikbaar: 328 34,85000 € 1 Minimum: 1 Bulk
-
Actief 3,7Gbps 850nm Draadloos 3,3V LC Duplex Aansluitbaar, SFP
ABCU-5740RZ Datasheet ABCU-5740RZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2879-ND ABCU-5740RZ TXRX RJ-45 SFP 1.25GBD 2.979 - Onmiddellijk Beschikbaar: 2.979 37,57000 € 1 Minimum: 1 Bulk
-
Actief 1,25Gbd
-
Ethernet 3,3V RJ45 Aansluitbaar, SFP
ABCU-5730RZ Datasheet ABCU-5730RZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2880-ND ABCU-5730RZ TXRX RJ-45 SFP 1.25GBD 257 - Onmiddellijk Beschikbaar: 257 37,57000 € 1 Minimum: 1 Bulk
-
Actief 1,25Gbd
-
Ethernet 3,3V RJ45 Aansluitbaar, SFP
AFCT-5715ALZ Datasheet AFCT-5715ALZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2935-ND AFCT-5715ALZ TXRX OPT SFF PLUGGABLE STD DMI 919 - Onmiddellijk Beschikbaar: 919 41,00000 € 1 Minimum: 1 Bulk
-
Actief 1,25Gbd 1310nm Ethernet 3,14V ~ 3,47V LC Duplex Aansluitbaar, SFP
Resultaten per pagina
Pagina 1/77
|< < 1 2 3 4 5 >|

18:34:23 1-17-2021