Productoverzicht > Kits > Glasvezelkits

Resultaten: 35
35 Resterend
Filteropties:
Fabrikant
Wissen
Verpakking
Wissen
Serie
Wissen
Status onderdeel
Wissen
Type kit
Wissen
Inhoud kit
Wissen
Meer filters
Minder filters
Resultaten sorteren op:
Prijzen weergegeven op: ?
  • Voorraadstatus
  • Beschikbare media
  • Milieu
35 Resterend
Resultaten per pagina
Pagina 1/2
|< < 1 2 >|
Onderdelen vergelijken Datasheets Afbeelding Onderdeelnummer Digi-Key Onderdeelnr. fabrikant Fabrikant Beschrijving Beschikbare hoeveelheid
?
Eenheidsprijs
EUR
?
Minimumhoeveelheid
?
Verpakking Serie Status onderdeel Type kit Inhoud kit
   
8700-PS/UPC Datasheet 8700-PS/UPC - 3M 8700-PS/UPC-ND
3M CONN SC/UPC SM900M W/8765-PS/UPC 0 Beschikbaar: 0
Standaard levertijd 3 weken
€ 14,28383 60
Niet op voorraad
?
Minimum: 60
Kunststof draagtas Crimplok™ Actief Aansluiting Connectors en gereedschap
1060004100 Datasheet Photo Not Available 1060004100-ND Molex LC QTERM SM 1.6&2.0MM CLB 6 CONN 0 Beschikbaar: 0
Standaard levertijd 4 weken
€ 77,86000 1
Niet op voorraad
?
Minimum: 1
Kunststof verpakking XPress™ Actief Aansluiting Adapters, connectors
1060004300 Datasheet Photo Not Available 1060004300-ND Molex LC QTERM SM 1.6&2.0MM CLB 12CONN 0 Beschikbaar: 0
Standaard levertijd 5 weken
€ 77,86000 1
Niet op voorraad
?
Minimum: 1
Kunststof verpakking XPress™ Actief Aansluiting Adapters, connectors
1278861-3 Datasheet Photo Not Available 1278861-3-ND
TE Connectivity AMP Connectors TEST KIT CBL MTRJ TO MTRJ 50/125 0 Beschikbaar: 0
Standaard levertijd 16 weken
€ 130,24000 1
Niet op voorraad
?
Minimum: 1
Kunststof draagtas 8100 Actief Kabel compleet Adapters, kabeltoebehoren, label
1278861-6 Datasheet Photo Not Available 1278861-6-ND
TE Connectivity AMP Connectors TEST KIT MTRJ SEC-MTRJ 50/125 0 Beschikbaar: 0
Standaard levertijd 9 weken
€ 140,74000 1
Niet op voorraad
?
Minimum: 1
Kunststof draagtas 8100 Actief Kabel compleet Adapters, kabeltoebehoren, label
1278862-6 Datasheet Photo Not Available 1278862-6-ND
TE Connectivity AMP Connectors TEST KIT MTRJ TO MT/RJ 62.5/125 0 Beschikbaar: 0
Standaard levertijd 15 weken
€ 140,74000 1
Niet op voorraad
?
Minimum: 1
Kunststof draagtas 8100 Actief Kabel compleet Adapters, kabeltoebehoren, label
1278863-3 Datasheet Photo Not Available 1278863-3-ND
TE Connectivity AMP Connectors TEST KIT MTRJ SM JACK - MTRJ 0 Beschikbaar: 0
Standaard levertijd 11 weken
€ 152,56000 1
Niet op voorraad
?
Minimum: 1
Kunststof draagtas 8100 Actief Kabel compleet Kabeltoebehoren, label
1278863-6 Datasheet Photo Not Available 1278863-6-ND
TE Connectivity AMP Connectors TEST KIT MTRJ - MTRJ 50/125 0 Beschikbaar: 0
Standaard levertijd 4 weken
€ 186,84000 1
Niet op voorraad
?
Minimum: 1
Kunststof draagtas 8100 Actief Kabel compleet Adapters, kabeltoebehoren, label
1278861-4 Datasheet Photo Not Available 1278861-4-ND
TE Connectivity AMP Connectors TEST KIT CBL MTRJ-SC SEC 50/125 0 Beschikbaar: 0
Standaard levertijd 11 weken
€ 234,47000 1
Niet op voorraad
?
Minimum: 1
Kunststof draagtas 8100 Actief Kabel compleet Adapters, kabeltoebehoren, label
1278861-5 Datasheet Photo Not Available 1278861-5-ND
TE Connectivity AMP Connectors TEST KIT CBL MTRJ-ST SEC 50/125 0 Beschikbaar: 0
Standaard levertijd 7 weken
€ 234,47000 1
Niet op voorraad
?
Minimum: 1
Kunststof draagtas 8100 Actief Kabel compleet Adapters, kabeltoebehoren, label
1278862-5 Datasheet Photo Not Available 1278862-5-ND
TE Connectivity AMP Connectors TEST KIT MTRJ TO ST SEC 62.5/125 0 Beschikbaar: 0
Standaard levertijd 10 weken
€ 234,47000 1
Niet op voorraad
?
Minimum: 1
Kunststof draagtas 8100 Actief Kabel compleet Adapters, kabeltoebehoren, label
1278861-2 Datasheet Photo Not Available 1278861-2-ND
TE Connectivity AMP Connectors TEST KIT CABLE MTRJ TO ST 50/125 0 Beschikbaar: 0 € 254,54000 1
Niet op voorraad
?
Minimum: 1
Kunststof draagtas 8100 Actief Kabel compleet Adapters, kabeltoebehoren, label
1278862-2 Datasheet Photo Not Available 1278862-2-ND
TE Connectivity AMP Connectors TEST KIT CABLE MTRJ-ST 62.5/125 0 Beschikbaar: 0 € 254,54000 1
Niet op voorraad
?
Minimum: 1
Kunststof draagtas 8100 Actief Kabel compleet Adapters, kabeltoebehoren, label
1278863-2 Datasheet Photo Not Available 1278863-2-ND
TE Connectivity AMP Connectors TEST KIT MTRJ SM JACK - ST 0 Beschikbaar: 0
Standaard levertijd 16 weken
€ 270,68000 1
Niet op voorraad
?
Minimum: 1
Kunststof draagtas 8100 Actief Kabel compleet Adapters, kabeltoebehoren, label
1278863-4 Datasheet Photo Not Available 1278863-4-ND
TE Connectivity AMP Connectors TEST KIT MTRJ SM JACK - SC SEC 0 Beschikbaar: 0
Standaard levertijd 11 weken
€ 311,29000 1
Niet op voorraad
?
Minimum: 1
Kunststof draagtas 8100 Actief Kabel compleet Adapters, kabeltoebehoren, label
1278863-5 Datasheet Photo Not Available 1278863-5-ND
TE Connectivity AMP Connectors TEST KIT MTRJ SM JACK - ST SEC 0 Beschikbaar: 0 € 311,29000 1
Niet op voorraad
?
Minimum: 1
Kunststof draagtas 8100 Actief Kabel compleet Adapters, kabeltoebehoren, label
2529-K Datasheet 2529-K - 3M MF2529-K-ND
3M KIT F/OPTIC SPLICE UNIVERSAL 0 Beschikbaar: 0
Standaard levertijd 10 weken
€ 581,39000 1
Niet op voorraad
?
Minimum: 1
Draagtas Fibrlok™ Actief Koppelverbinding 60 draadsplitsingen, assemblagegereedschap
8700-PS/APC Datasheet 8700-PS/APC - 3M 3M160761-ND
3M CONN SC/APC SM900M W/8765-PS/APC 0 Beschikbaar: 0
Standaard levertijd 3 weken
€ 868,36467 60
Niet op voorraad
?
Minimum: 60
Kunststof draagtas Crimplok™ Actief Aansluiting Connectors en gereedschap
8765-UPC Datasheet 8765-UPC - 3M 8765-UPC-ND
3M CONNECTOR KIT SC/UPC 0 Beschikbaar: 0
Standaard levertijd 3 weken
€ 1.860,47000 1
Niet op voorraad
?
Minimum: 1
Kunststof draagtas Crimplok™ Actief Aansluiting Connectors en gereedschap
VOL-0563 Datasheet VOL-0563 - 3M VOL-0563-ND
3M VF-45 QUICK INSTALL KIT 0 Beschikbaar: 0
Standaard levertijd 3 weken
€ 1.865,06000 1
Niet op voorraad
?
Minimum: 1
Draagtas Volition™ Actief Installatie Sortering
1985212-1 Datasheet Photo Not Available 1985212-1-ND
TE Connectivity AMP Connectors REPAIR KIT, TACTICAL FIELD SPLIC 0 Beschikbaar: 0
Standaard levertijd 16 weken
€ 9.574,20000 1
Niet op voorraad
?
Minimum: 1
-
8100 Actief Koppelverbinding Sortering
-
Photo Not Available IF-FGB-ND
Industrial Fiberoptics KIT FIBER OPTIC 6 ASST FIBERS 0 Beschikbaar: 0
Standaard levertijd 3 weken
€ 8,35000 1
Niet op voorraad
?
Minimum: 1
-
8100 Actief Kabel compleet Sortering
-
Photo Not Available IF-FGB2-ND
Industrial Fiberoptics KIT FIBER OPTIC 12 ASST FIBERS 0 Beschikbaar: 0
Standaard levertijd 3 weken
€ 14,81000 1
Niet op voorraad
?
Minimum: 1
-
8100 Actief Kabel compleet Sortering
1060002000 Datasheet Photo Not Available 1060002000-ND Molex ST QTERM (3MM PC+)12 W/ADH+ACC 0 Beschikbaar: 0
Verouderd
-
Kunststof verpakking XPress™ Verouderd Aansluiting Adapters, connectors
1060002100 Datasheet Photo Not Available 1060002100-ND Molex SC QTERM (3MM PC+) 12 CONN 0 Beschikbaar: 0
Verouderd
-
Kunststof verpakking XPress™ Verouderd Aansluiting Adapters, connectors
Resultaten per pagina
Pagina 1/2
|< < 1 2 >|

03:41:09 7/24/2019