Productoverzicht > Connectors, verbindingen > Glasvezelconnectors - adapters

Resultaten: 2.100
2.100 Resterend
Filteropties:
Fabrikant
Wissen
Serie
Wissen
Status onderdeel
Wissen
Type
Wissen
Converteren van (adapteruiteinde)
Wissen
Converteren naar (adapteruiteinde)
Wissen
Simplex/Duplex
Wissen
Modus
Wissen
Type montage
Wissen
Diëlektrisch materiaal
Wissen
Materiaal ferrule
Wissen
Functionaliteiten
Wissen
Kleur
Wissen
Meer filters
Minder filters
Resultaten sorteren op:
Prijzen weergegeven op: ?
  • Voorraadstatus
  • Beschikbare media
  • Milieu
2.100 Resterend
Resultaten per pagina
Pagina 1/84
|< < 1 2 3 4 5 >|
Onderdelen vergelijken Datasheets Afbeelding Onderdeelnummer Digi-Key Onderdeelnr. fabrikant Fabrikant Beschrijving Beschikbare hoeveelheid
?
Eenheidsprijs
EUR
?
Minimumhoeveelheid
?
Serie Status onderdeel Type Converteren van (adapteruiteinde) Converteren naar (adapteruiteinde) Simplex/Duplex Modus Type montage Diëlektrisch materiaal Materiaal ferrule Functionaliteiten Kleur
   
1061101000 Datasheet 1061101000 - Molex WM14152-ND Molex CONN COUPLER RCPT ST-ST SIMPLEX 2.358 - Onmiddellijk Beschikbaar: 2.358 € 5,44000 1 Minimum: 1 106110 Actief Koppelaar ST-bus ST-bus Simplex Enkele modus Paneelmontage, schot Metal Ceramic Stofkap Zilver
1061523000 Datasheet 1061523000 - Molex WM8679-ND Molex CONN COUPLER RCPT FC-FC SIMPLEX 2.979 - Onmiddellijk Beschikbaar: 2.979 € 7,44000 1 Minimum: 1 106152 Actief Koppelaar FC-bus FC-bus Simplex Enkele modus Paneelmontage, schot Polymeer Ceramic Stofkap Zilver
1061241000 Datasheet 1061241000 - Molex WM8675-ND Molex CONN COUPLER RCPT LC-LC SIMPLEX 543 - Onmiddellijk Beschikbaar: 543 € 9,51000 1 Minimum: 1 106124 Actief Koppelaar LC-bus LC-bus Simplex Enkele modus Paneelmontage, kliksysteem Polymeer Zirconia
-
Blue
EHLC2M Datasheet EHLC2M - Switchcraft Inc. SC1564-ND Switchcraft Inc. CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 304 - Onmiddellijk Beschikbaar: 304 € 15,14000 1 Minimum: 1 EHLC2 Actief Koppelaar LC-bus LC-bus Duplex Multi-modus Paneelmontage, vierkante flens Polyoxymethyleen (POM) acetaal Fosforbrons Stofkap Beige
EHLC2 Datasheet EHLC2 - Switchcraft Inc. SC2062-ND Switchcraft Inc. CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 158 - Onmiddellijk Beschikbaar: 158 € 15,14000 1 Minimum: 1 EHLC2 Actief Koppelaar LC-bus LC-bus Duplex Enkele modus Paneelmontage, vierkante flens Polyoxymethyleen (POM) acetaal Zirconia Stofkap Blue
1061270690 Datasheet 1061270690 - Molex WM11895-ND Molex CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 258 - Onmiddellijk Beschikbaar: 258 € 17,97000 1 Minimum: 1 106127 Actief Koppelaar LC-bus LC-bus Duplex Singlemode/Multimode Paneelmontage, kliksysteem Polymeer Fosforbrons Stofkap, sluitklep Zilver
17-300240 Datasheet 17-300240 - Conec 626-1633-ND Conec CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 394 - Onmiddellijk Beschikbaar: 394 € 18,25000 1 Minimum: 1 8100 Actief Koppelaar LC-bus LC-bus Duplex Multi-modus Paneelmontage, schot Polyester Fosforbrons
-
Zwart
1061162100 Datasheet 1061162100 - Molex WM8728-ND Molex CONN COUPLER RCPT SC-SC SIMPLEX 176 - Onmiddellijk Beschikbaar: 176 € 21,58000 1 Minimum: 1 106116 Actief Koppelaar SC-bus SC-bus Simplex Singlemode/Multimode Paneelmontage, flens; kliksysteem Metal Zirconia Afgeschermd, sluitklep Zilver
1061230400 Datasheet 1061230400 - Molex WM8759-ND Molex CONN COUPLER RCPT LC-LC 4-PLEX 818 - Onmiddellijk Beschikbaar: 818 € 24,17000 1 Minimum: 1 106123 Actief Koppelaar LC-bus LC-bus 4-plex Enkele modus Paneelmontage, flens; kliksysteem Polymeer Zirconia Stofkap, sluitklep Blue
1061151110 Datasheet 1061151110 - Molex WM3657-ND Molex CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 407 - Onmiddellijk Beschikbaar: 407 € 24,19000 1 Minimum: 1 106115 Actief Koppelaar LC-bus LC-bus Duplex Singlemode/Multimode Paneelmontage, flens (2 gaten) Spuitgietzink Zirconia Stofkap, afgeschermd, sluitklep Zilver
1061141100 Datasheet 1061141100 - Molex WM4427-ND Molex CONN COUPLR RCPT MPO-MPO SIMPLEX 909 - Onmiddellijk Beschikbaar: 909 € 26,46000 1 Minimum: 1 106114 Actief Adapter MPO-bus MPO-bus Simplex Singlemode/Multimode Paneelmontage, flens (2 gaten) Spuitgietzink
-
Stofkap, afgeschermd, sluitklep Zilver
1061230500 Datasheet 1061230500 - Molex WM14938-ND Molex CONN COUPLER RCPT LC-LC 4-PLEX 824 - Onmiddellijk Beschikbaar: 824 € 29,08000 1 Minimum: 1 106123 Actief Koppelaar LC-bus LC-bus 4-plex Singlemode/Multimode Paneelmontage, kliksysteem Polymeer Ceramic Stofkap, afgeschermd, sluitklep Blue
HFBR-4515Z Datasheet HFBR-4515Z - Broadcom Limited 516-2076-ND Broadcom Limited CONN COUPLER RCPT POF-POF DUPLEX 2.982 - Onmiddellijk Beschikbaar: 2.982 € 1,65000 1 Minimum: 1 8100 Actief Koppelaar POF-bus POF-bus Duplex
-
Paneelmontage, schot
-
-
-
Blue
HFBR-4505Z Datasheet HFBR-4505Z - Broadcom Limited 516-1748-ND Broadcom Limited CONN COUPLER RCPT POF-POF DUPLEX 2.769 - Onmiddellijk Beschikbaar: 2.769 € 1,65000 1 Minimum: 1 8100 Actief Koppelaar POF-bus POF-bus Duplex
-
Paneelmontage, schot
-
-
-
Grijs
1061563000 Datasheet 1061563000 - Molex WM14162-ND Molex CONN COUPLER RCPT FC-FC SIMPLEX 376 - Onmiddellijk Beschikbaar: 376 € 6,48000 1 Minimum: 1 106156 Actief Koppelaar FC-bus FC-bus Simplex Enkele modus Paneelmontage, schot Polymeer Fosforbrons Stofkap Zilver
1061121000 Datasheet 1061121000 - Molex WM17070-ND Molex CONN COUPLER RCPT ST-ST SIMPLEX 390 - Onmiddellijk Beschikbaar: 390 € 7,33000 1 Minimum: 1 106112 Actief Koppelaar ST-bus ST-bus Simplex Multi-modus Paneelmontage, schot Metal Fosforbrons Stofkap Zilver
HSCF-2A-D(P) Datasheet HSCF-2A-D(P) - Hirose Electric Co Ltd H2497-ND Hirose Electric Co Ltd CONN COUPLER RCPT SC-SC DUPLEX 105 - Onmiddellijk Beschikbaar: 105 € 8,72000 1 Minimum: 1 HSC Actief Koppelaar SC-bus SC-bus Duplex
-
Paneelmontage, flens; kliksysteem Kunsthars Zirconia Stofkap Blue
1061700550 Datasheet 1061700550 - Molex WM14163-ND Molex CONN COUPLER RCPT SC-SC SIMPLEX 151 - Onmiddellijk Beschikbaar: 151 € 8,83000 1 Minimum: 1 106170 Actief Koppelaar SC-bus SC-bus Simplex Enkele modus Paneelmontage, kliksysteem Polymeer Ceramic Stofkap, sluitklep Blue
1061520000 Datasheet 1061520000 - Molex WM14158-ND Molex CONN COUPLER RCPT FC-FC SIMPLEX 1.019 - Onmiddellijk Beschikbaar: 1.019 € 12,00000 1 Minimum: 1 106152 Actief Koppelaar FC-bus FC-bus Simplex Singlemode/Multimode Paneelmontage, vierkante flens Polymeer Ceramic Stofkap Zilver
1061522000 Datasheet 1061522000 - Molex WM14160-ND Molex CONN COUPLER RCPT FC-FC SIMPLEX 135 - Onmiddellijk
1.600 - Fabrieksvoorraad ?
Beschikbaar: 135
€ 10,51000 1 Minimum: 1 106152 Actief Koppelaar FC-bus FC-bus Simplex Enkele modus Paneelmontage, vierkante flens Polymeer Ceramic Hoek gepolijst, stofkap Zilver
N455-000 Datasheet N455-000 - Tripp Lite TL1531-ND Tripp Lite CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 836 - Onmiddellijk Beschikbaar: 836 € 12,67000 1 Minimum: 1 8100 Actief Koppelaar LC-bus LC-bus Duplex Multi-modus Paneelmontage, flens; kliksysteem
-
-
-
Beige
1061261400 Datasheet 1061261400 - Molex WM8676-ND Molex CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 596 - Onmiddellijk Beschikbaar: 596 € 13,61000 1 Minimum: 1 106126 Actief Koppelaar LC-bus LC-bus Duplex Enkele modus Paneelmontage, flens; kliksysteem Polymeer Zirconia Stofkap Blue
17-300020 Datasheet 17-300020 - Conec 626-1631-ND Conec CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 384 - Onmiddellijk Beschikbaar: 384 € 14,45000 1 Minimum: 1 8100 Actief Koppelaar LC-bus LC-bus Duplex Multi-modus Paneelmontage, schot Polyester Fosforbrons
-
Zwart
1061271300 Datasheet 1061271300 - Molex WM14157-ND Molex CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 247 - Onmiddellijk Beschikbaar: 247 € 15,72000 1 Minimum: 1 106127 Actief Koppelaar LC-bus LC-bus Duplex Singlemode/Multimode Paneelmontage, flens; kliksysteem Polymeer Zirconia Stofkap, sluitklep Blue
1828619-1 Datasheet 1828619-1 - TE Connectivity AMP Connectors 1828619-1-ND TE Connectivity AMP Connectors CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 270 - Onmiddellijk Beschikbaar: 270 € 17,40000 1 Minimum: 1 8100 Actief Koppelaar LC-bus LC-bus Duplex Multi-modus Paneelmontage, schot Polybutyleentereftalaat (PBT) Metal Beschermende dop Beige
Resultaten per pagina
Pagina 1/84
|< < 1 2 3 4 5 >|

17:04:29 5/26/2019