EUR | USD
Productoverzicht > Connectors, verbindingen > Glasvezelconnectors - Adapters

Glasvezelconnectors - Adapters

Resultaten: 2.258
2.258 Resterend
Filteropties:
Fabrikant
Wissen
Verpakking
Wissen
Serie
Wissen
Status onderdeel
Wissen
Type
Wissen
Converteren van (adapteruiteinde)
Wissen
Converteren naar (adapteruiteinde)
Wissen
Simplex/Duplex
Wissen
Modus
Wissen
Type montage
Wissen
Diëlektrisch materiaal
Wissen
Materiaal ferrule
Wissen
Functionaliteiten
Wissen
Kleur
Wissen
Meer filters
Minder filters
Resultaten sorteren op:
Prijzen weergegeven op:
  • Voorraadstatus
  • Beschikbare media
  • Milieu
2.258 Resterend
Resultaten per pagina
Pagina 1/91
|< < 1 2 3 4 5 >|
Onderdelen vergelijken Datasheets Afbeelding Onderdeelnummer Digi-Key Onderdeelnr. fabrikant Fabrikant Beschrijving Beschikbare hoeveelheid
Eenheidsprijs
EUR
Minimumhoeveelheid Verpakking Serie Status onderdeel Type Converteren van (adapteruiteinde) Converteren naar (adapteruiteinde) Simplex/Duplex Modus Type montage Diëlektrisch materiaal Materiaal ferrule Functionaliteiten Kleur
   
1061101000 Datasheet 1061101000 - Molex WM14152-ND 1061101000 CONN COUPLER RCPT ST-ST SIMPLEX 845 - Onmiddellijk Beschikbaar: 845 5,55000 € 1 Minimum: 1
-
106110 Actief Koppelaar ST-bus ST-bus Simplex Enkele modus Paneelmontage, schot Metal Ceramic Stofkap Zilver
1061720000 Datasheet 1061720000 - Molex WM14164-ND 1061720000 CONN ADAPTER RCPT ST-FC SIMPLEX 887 - Onmiddellijk Beschikbaar: 887 7,59000 €
-
-
106172 Laatste keer gekocht Adapter ST-bus FC-bus Simplex Enkele modus Paneelmontage, schot Polymeer Zirconia
-
Zilver
1061523000 Datasheet 1061523000 - Molex WM8679-ND 1061523000 CONN COUPLER RCPT FC-FC SIMPLEX 1.677 - Onmiddellijk Beschikbaar: 1.677 8,17000 € 1 Minimum: 1
-
106152 Actief Koppelaar FC-bus FC-bus Simplex Enkele modus Paneelmontage, schot Polymeer Ceramic Stofkap Zilver
1061261400 Datasheet 1061261400 - Molex WM8676-ND 1061261400 CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 192 - Onmiddellijk Beschikbaar: 192 13,90000 € 1 Minimum: 1
-
106126 Actief Koppelaar LC-bus LC-bus Duplex Enkele modus Paneelmontage, flens; kliksysteem Polymeer Zirconia Stofkap Blue
EHLC2M Datasheet EHLC2M - Switchcraft Inc. SC1564-ND EHLC2M CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 217 - Onmiddellijk Beschikbaar: 217 15,47000 € 1 Minimum: 1
-
EHLC2 Actief Koppelaar LC-bus LC-bus Duplex Multi-modus Paneelmontage, vierkante flens Polyoxymethyleen (POM) acetaal Fosforbrons Stofkap Beige
1061271400 Datasheet 1061271400 - Molex WM3659-ND 1061271400 CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 657 - Onmiddellijk Beschikbaar: 657 16,06000 € 1 Minimum: 1
-
106127 Actief Koppelaar LC-bus LC-bus Duplex Enkele modus Paneelmontage, flens; kliksysteem Polymeer Zirconia Stofkap, sluitklep Blue
17-300240 Datasheet 17-300240 - Conec 626-1633-ND 17-300240 CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 328 - Onmiddellijk Beschikbaar: 328 18,65000 € 1 Minimum: 1
-
8100 Actief Koppelaar LC-bus LC-bus Duplex Multi-modus Paneelmontage, schot Polyester Fosforbrons
-
Zwart
1061151106 Datasheet 1061151106 - Molex WM16783-ND 1061151106 CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 185 - Onmiddellijk Beschikbaar: 185 20,03000 € 1 Minimum: 1
-
106115 Actief Koppelaar LC-bus LC-bus Duplex Multi-modus Paneelmontage, flens (2 gaten) Spuitgietzink Fosforbrons Stofkap, afgeschermd Zilver
1061151100 Datasheet 1061151100 - Molex WM14156-ND 1061151100 CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 137 - Onmiddellijk Beschikbaar: 137 22,30000 € 1 Minimum: 1
-
106115 Actief Koppelaar LC-bus LC-bus Duplex Singlemode/multimode Paneelmontage, flens (2 gaten) Spuitgietzink Zirconia Stofkap, afgeschermd Zilver
1061230400 Datasheet 1061230400 - Molex WM8759-ND 1061230400 CONN COUPLER RCPT LC-LC 4-PLEX 303 - Onmiddellijk Beschikbaar: 303 24,70000 € 1 Minimum: 1
-
106123 Actief Koppelaar LC-bus LC-bus 4-plex Enkele modus Paneelmontage, flens; kliksysteem Polymeer Zirconia Stofkap, sluitklep Blue
1061141150 Datasheet 1061141150 - Molex WM10355-ND 1061141150 CONN ADAPTER RCPT MPO-MT SIMPLEX 108 - Onmiddellijk Beschikbaar: 108 28,24000 € 1 Minimum: 1
-
106114 Actief Adapter MPO-bus MT-bus Simplex Singlemode/multimode Paneelmontage, flens (2 gaten) Spuitgietzink
-
Afgeschermd, sluitklep Zilver
1061141100 Datasheet 1061141100 - Molex WM4427-ND 1061141100 CONN COUPLR RCPT MPO-MPO SIMPLEX 376 - Onmiddellijk Beschikbaar: 376 29,46000 € 1 Minimum: 1
-
106114 Actief Adapter MPO-bus MPO-bus Simplex Singlemode/multimode Paneelmontage, flens (2 gaten) Spuitgietzink
-
Stofkap, afgeschermd, sluitklep Zilver
1061141200 Datasheet 1061141200 - Molex WM14154-ND 1061141200 CONN COUPLR RCPT MPO-MPO SIMPLEX 135 - Onmiddellijk Beschikbaar: 135 27,04000 € 1 Minimum: 1
-
106114 Actief Koppelaar MPO-bus MPO-bus Simplex Singlemode/multimode Paneelmontage, kliksysteem Spuitgietzink
-
Stofkap, afgeschermd, sluitklep Zilver
1061141400 Datasheet 1061141400 - Molex WM14155-ND 1061141400 CONN COUPLR RCPT MPO-MPO SIMPLEX 188 - Onmiddellijk Beschikbaar: 188 28,15000 € 1 Minimum: 1
-
106114 Actief Koppelaar MPO-bus MPO-bus Simplex Singlemode/multimode Paneelmontage, flens (2 gaten) Spuitgietzink
-
Stofkap, afgeschermd, sluitklep Zilver
1061230650 Datasheet 1061230650 - Molex WM17633-ND 1061230650 CONN COUPLER RCPT LC-LC 4-PLEX 381 - Onmiddellijk Beschikbaar: 381 29,71000 € 1 Minimum: 1
-
106123 Actief Koppelaar LC-bus LC-bus 4-plex Singlemode/multimode Paneelmontage, flens Polymeer Ceramic Hoek gepolijst, stofkap, afgeschermd, sluitklep Groen
1061230500 Datasheet 1061230500 - Molex WM14938-ND 1061230500 CONN COUPLER RCPT LC-LC 4-PLEX 218 - Onmiddellijk Beschikbaar: 218 29,71000 € 1 Minimum: 1
-
106123 Actief Koppelaar LC-bus LC-bus 4-plex Singlemode/multimode Paneelmontage, kliksysteem Polymeer Ceramic Stofkap, afgeschermd, sluitklep Blue
HFBR-4505Z Datasheet HFBR-4505Z - Broadcom Limited 516-1748-ND HFBR-4505Z CONN COUPLER RCPT POF-POF DUPLEX 4.436 - Onmiddellijk Beschikbaar: 4.436 1,68000 € 1 Minimum: 1
-
8100 Actief Koppelaar POF-bus POF-bus Duplex
-
Paneelmontage, schot
-
-
-
Grijs
HFBR-4515Z Datasheet HFBR-4515Z - Broadcom Limited 516-2076-ND HFBR-4515Z CONN COUPLER RCPT POF-POF DUPLEX 2.652 - Onmiddellijk Beschikbaar: 2.652 1,68000 € 1 Minimum: 1
-
8100 Actief Koppelaar POF-bus POF-bus Duplex
-
Paneelmontage, schot
-
-
-
Blue
1061131000 Datasheet 1061131000 - Molex WM14153-ND 1061131000 CONN COUPLER RCPT ST-ST SIMPLEX 1.565 - Onmiddellijk Beschikbaar: 1.565 2,64000 €
-
-
106113 Laatste keer gekocht Koppelaar ST-bus ST-bus Simplex Multi-modus Paneelmontage, schot Metal Polymeer Stofkap Zilver
1061561000 Datasheet 1061561000 - Molex WM14161-ND 1061561000 CONN COUPLER RCPT FC-FC SIMPLEX 497 - Onmiddellijk Beschikbaar: 497 7,62000 €
-
-
106156 Laatste keer gekocht Koppelaar FC-bus FC-bus Simplex Singlemode/multimode Paneelmontage, schot Polymeer Fosforbrons Stofkap Zilver
1061521000 Datasheet 1061521000 - Molex WM8678-ND 1061521000 CONN COUPLER RCPT FC-FC SIMPLEX 297 - Onmiddellijk Beschikbaar: 297 7,62000 € 1 Minimum: 1
-
106152 Actief Koppelaar FC-bus FC-bus Simplex Singlemode/multimode Paneelmontage, schot Polymeer Ceramic Stofkap Zilver
1061613000 Datasheet 1061613000 - Molex WM3660-ND 1061613000 CONN COUPLER RCPT SC-SC SIMPLEX 507 - Onmiddellijk Beschikbaar: 507 7,75000 € 1 Minimum: 1
-
106161 Actief Koppelaar SC-bus SC-bus Simplex Enkele modus Paneelmontage, flens; kliksysteem Polymeer Fosforbrons Stofkap, sluitklep Groen
1061520100 Datasheet 1061520100 - Molex WM14159-ND 1061520100 CONN COUPLER RCPT FC-FC SIMPLEX 280 - Onmiddellijk Beschikbaar: 280 8,49000 € 1 Minimum: 1
-
106152 Actief Koppelaar FC-bus FC-bus Simplex Singlemode/multimode Paneelmontage, vierkante flens Polymeer Zirconia Stofkap Zilver
1061241000 Datasheet 1061241000 - Molex WM8675-ND 1061241000 CONN COUPLER RCPT LC-LC SIMPLEX 206 - Onmiddellijk Beschikbaar: 206 10,00000 € 1 Minimum: 1
-
106124 Actief Koppelaar LC-bus LC-bus Simplex Enkele modus Paneelmontage, kliksysteem Polymeer Zirconia
-
Blue
1061520000 Datasheet 1061520000 - Molex WM14158-ND 1061520000 CONN COUPLER RCPT FC-FC SIMPLEX 795 - Onmiddellijk Beschikbaar: 795 14,02000 € 1 Minimum: 1
-
106152 Actief Koppelaar FC-bus FC-bus Simplex Singlemode/multimode Paneelmontage, vierkante flens Polymeer Ceramic Stofkap Zilver
Resultaten per pagina
Pagina 1/91
|< < 1 2 3 4 5 >|

11:20:57 4-2-2020