Productoverzicht > Connectors, verbindingen > Glasvezelconnectors - adapters

Resultaten: 2.113
2.113 Resterend
Filteropties:
Fabrikant
Wissen
Serie
Wissen
Status onderdeel
Wissen
Type
Wissen
Converteren van (adapteruiteinde)
Wissen
Converteren naar (adapteruiteinde)
Wissen
Simplex/Duplex
Wissen
Modus
Wissen
Type montage
Wissen
Diëlektrisch materiaal
Wissen
Materiaal ferrule
Wissen
Functionaliteiten
Wissen
Kleur
Wissen
Meer filters
Minder filters
Resultaten sorteren op:
Prijzen weergegeven op: ?
  • Voorraadstatus
  • Beschikbare media
  • Milieu
2.113 Resterend
Resultaten per pagina
Pagina 1/85
|< < 1 2 3 4 5 >|
Onderdelen vergelijken Datasheets Afbeelding Onderdeelnummer Digi-Key Onderdeelnr. fabrikant Fabrikant Beschrijving Beschikbare hoeveelheid
?
Eenheidsprijs
EUR
?
Minimumhoeveelheid
?
Serie Status onderdeel Type Converteren van (adapteruiteinde) Converteren naar (adapteruiteinde) Simplex/Duplex Modus Type montage Diëlektrisch materiaal Materiaal ferrule Functionaliteiten Kleur
   
1061131000 Datasheet 1061131000 - Molex WM14153-ND Molex CONN COUPLER RCPT ST-ST SIMPLEX 1.708 - Onmiddellijk Beschikbaar: 1.708 € 2,59000 1 Minimum: 1 106113 Actief Koppelaar ST-bus ST-bus Simplex Multi-modus Paneelmontage, schot Metal Polymeer Stofkap Zilver
1061101000 Datasheet 1061101000 - Molex WM14152-ND Molex CONN COUPLER RCPT ST-ST SIMPLEX 1.984 - Onmiddellijk Beschikbaar: 1.984 € 5,44000 1 Minimum: 1 106110 Actief Koppelaar ST-bus ST-bus Simplex Enkele modus Paneelmontage, schot Metal Ceramic Stofkap Zilver
1061523000 Datasheet 1061523000 - Molex WM8679-ND Molex CONN COUPLER RCPT FC-FC SIMPLEX 908 - Onmiddellijk Beschikbaar: 908 € 8,00000 1 Minimum: 1 106152 Actief Koppelaar FC-bus FC-bus Simplex Enkele modus Paneelmontage, schot Polymeer Ceramic Stofkap Zilver
1061521000 Datasheet 1061521000 - Molex WM8678-ND Molex CONN COUPLER RCPT FC-FC SIMPLEX 303 - Onmiddellijk Beschikbaar: 303 € 7,47000 1 Minimum: 1 106152 Actief Koppelaar FC-bus FC-bus Simplex Singlemode/Multimode Paneelmontage, schot Polymeer Ceramic Stofkap Zilver
EHLC2M Datasheet EHLC2M - Switchcraft Inc. SC1564-ND Switchcraft Inc. CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 302 - Onmiddellijk Beschikbaar: 302 € 15,16000 1 Minimum: 1 EHLC2 Actief Koppelaar LC-bus LC-bus Duplex Multi-modus Paneelmontage, vierkante flens Polyoxymethyleen (POM) acetaal Fosforbrons Stofkap Beige
1061271400 Datasheet 1061271400 - Molex WM3659-ND Molex CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 297 - Onmiddellijk Beschikbaar: 297 € 15,74000 1 Minimum: 1 106127 Actief Koppelaar LC-bus LC-bus Duplex Enkele modus Paneelmontage, flens; kliksysteem Polymeer Zirconia Stofkap, sluitklep Blue
1061270690 Datasheet 1061270690 - Molex WM11895-ND Molex CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 346 - Onmiddellijk Beschikbaar: 346 € 19,29000 1 Minimum: 1 106127 Actief Koppelaar LC-bus LC-bus Duplex Singlemode/Multimode Paneelmontage, kliksysteem Polymeer Fosforbrons Stofkap, sluitklep Zilver
17-300240 Datasheet 17-300240 - Conec 626-1633-ND Conec CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 259 - Onmiddellijk Beschikbaar: 259 € 18,27000 1 Minimum: 1 8100 Actief Koppelaar LC-bus LC-bus Duplex Multi-modus Paneelmontage, schot Polyester Fosforbrons
-
Zwart
1061271590 Datasheet 1061271590 - Molex WM8677-ND Molex CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 402 - Onmiddellijk
500 - Fabrieksvoorraad ?
Beschikbaar: 402
€ 21,43000 1 Minimum: 1 106127 Actief Koppelaar LC-bus LC-bus Duplex Singlemode/Multimode Paneelmontage, flens; kliksysteem Polymeer Zirconia Stofkap, sluitklep Zilver
1061162100 Datasheet 1061162100 - Molex WM8728-ND Molex CONN COUPLER RCPT SC-SC SIMPLEX 257 - Onmiddellijk Beschikbaar: 257 € 21,61000 1 Minimum: 1 106116 Actief Koppelaar SC-bus SC-bus Simplex Singlemode/Multimode Paneelmontage, flens; kliksysteem Metal Zirconia Afgeschermd, sluitklep Zilver
1061152100 Datasheet 1061152100 - Molex WM6359-ND Molex CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 2.362 - Onmiddellijk Beschikbaar: 2.362 € 21,85000 1 Minimum: 1 106115 Actief Koppelaar LC-bus LC-bus Duplex Singlemode/Multimode Paneelmontage, kliksysteem Spuitgietzink Zirconia Stofkap, afgeschermd Zilver
1061230400 Datasheet 1061230400 - Molex WM8759-ND Molex CONN COUPLER RCPT LC-LC 4-PLEX 634 - Onmiddellijk Beschikbaar: 634 € 24,19000 1 Minimum: 1 106123 Actief Koppelaar LC-bus LC-bus 4-plex Enkele modus Paneelmontage, flens; kliksysteem Polymeer Zirconia Stofkap, sluitklep Blue
1061152110 Datasheet 1061152110 - Molex WM20685-ND Molex CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 159 - Onmiddellijk Beschikbaar: 159 € 25,40000 1 Minimum: 1 106115 Actief Koppelaar LC-bus LC-bus Duplex Singlemode/Multimode Paneelmontage, kliksysteem Spuitgietzink Zirconia Stofkap, afgeschermd, sluitklep Zilver
1061141100 Datasheet 1061141100 - Molex WM4427-ND Molex CONN COUPLR RCPT MPO-MPO SIMPLEX 823 - Onmiddellijk Beschikbaar: 823 € 28,86000 1 Minimum: 1 106114 Actief Adapter MPO-bus MPO-bus Simplex Singlemode/Multimode Paneelmontage, flens (2 gaten) Spuitgietzink
-
Stofkap, afgeschermd, sluitklep Zilver
1061141400 Datasheet 1061141400 - Molex WM14155-ND Molex CONN COUPLR RCPT MPO-MPO SIMPLEX 229 - Onmiddellijk Beschikbaar: 229 € 27,57000 1 Minimum: 1 106114 Actief Koppelaar MPO-bus MPO-bus Simplex Singlemode/Multimode Paneelmontage, flens (2 gaten) Spuitgietzink
-
Stofkap, afgeschermd, sluitklep Zilver
1061230500 Datasheet 1061230500 - Molex WM14938-ND Molex CONN COUPLER RCPT LC-LC 4-PLEX 824 - Onmiddellijk Beschikbaar: 824 € 29,11000 1 Minimum: 1 106123 Actief Koppelaar LC-bus LC-bus 4-plex Singlemode/Multimode Paneelmontage, kliksysteem Polymeer Ceramic Stofkap, afgeschermd, sluitklep Blue
17-300390 Datasheet 17-300390 - Conec 626-1627-ND Conec CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 107 - Onmiddellijk Beschikbaar: 107 € 35,42000 1 Minimum: 1 8100 Actief Koppelaar LC-bus LC-bus Duplex Multi-modus Paneelmontage, schot Spuitgietzink Fosforbrons Beschermende dop Zilver
FO-FC-FS(FC-A1)-STD Datasheet FO-FC-FS(FC-A1)-STD - JAE Electronics 670-1726-ND JAE Electronics CONN COUPLER RCPT FC-FC SIMPLEX 113 - Onmiddellijk Beschikbaar: 113 € 39,91000 1 Minimum: 1 FO-FC Actief Koppelaar FC-bus FC-bus Simplex Singlemode/Multimode Panel Mount Stainless Steel Ceramic Hefboom Zilver
HFBR-4515Z Datasheet HFBR-4515Z - Broadcom Limited 516-2076-ND Broadcom Limited CONN COUPLER RCPT POF-POF DUPLEX 2.530 - Onmiddellijk Beschikbaar: 2.530 € 1,65000 1 Minimum: 1 8100 Actief Koppelaar POF-bus POF-bus Duplex
-
Paneelmontage, schot
-
-
-
Blue
HFBR-4505Z Datasheet HFBR-4505Z - Broadcom Limited 516-1748-ND Broadcom Limited CONN COUPLER RCPT POF-POF DUPLEX 1.880 - Onmiddellijk Beschikbaar: 1.880 € 1,65000 1 Minimum: 1 8100 Actief Koppelaar POF-bus POF-bus Duplex
-
Paneelmontage, schot
-
-
-
Grijs
1061563000 Datasheet 1061563000 - Molex WM14162-ND Molex CONN COUPLER RCPT FC-FC SIMPLEX 292 - Onmiddellijk Beschikbaar: 292 € 6,49000 1 Minimum: 1 106156 Actief Koppelaar FC-bus FC-bus Simplex Enkele modus Paneelmontage, schot Polymeer Fosforbrons Stofkap Zilver
1061121000 Datasheet 1061121000 - Molex WM17070-ND Molex CONN COUPLER RCPT ST-ST SIMPLEX 179 - Onmiddellijk Beschikbaar: 179 € 7,34000 1 Minimum: 1 106112 Actief Koppelaar ST-bus ST-bus Simplex Multi-modus Paneelmontage, schot Metal Fosforbrons Stofkap Zilver
1061561000 Datasheet 1061561000 - Molex WM14161-ND Molex CONN COUPLER RCPT FC-FC SIMPLEX 184 - Onmiddellijk Beschikbaar: 184 € 7,47000 1 Minimum: 1 106156 Actief Koppelaar FC-bus FC-bus Simplex Singlemode/Multimode Paneelmontage, schot Polymeer Fosforbrons Stofkap Zilver
1061613000 Datasheet 1061613000 - Molex WM3660-ND Molex CONN COUPLER RCPT SC-SC SIMPLEX 232 - Onmiddellijk Beschikbaar: 232 € 7,59000 1 Minimum: 1 106161 Actief Koppelaar SC-bus SC-bus Simplex Enkele modus Paneelmontage, flens; kliksysteem Polymeer Fosforbrons Stofkap, sluitklep Groen
1061520100 Datasheet 1061520100 - Molex WM14159-ND Molex CONN COUPLER RCPT FC-FC SIMPLEX 394 - Onmiddellijk Beschikbaar: 394 € 8,31000 1 Minimum: 1 106152 Actief Koppelaar FC-bus FC-bus Simplex Singlemode/Multimode Paneelmontage, vierkante flens Polymeer Zirconia Stofkap Zilver
Resultaten per pagina
Pagina 1/85
|< < 1 2 3 4 5 >|

13:37:09 8/25/2019