EUR | USD

Productoverzicht > Connectors, verbindingen > Glasvezelconnectors - Adapters

Resultaten: 2.115
2.115 Resterend
Filteropties:
Fabrikant
Wissen
Serie
Wissen
Status onderdeel
Wissen
Type
Wissen
Converteren van (adapteruiteinde)
Wissen
Converteren naar (adapteruiteinde)
Wissen
Simplex/Duplex
Wissen
Modus
Wissen
Type montage
Wissen
Diëlektrisch materiaal
Wissen
Materiaal ferrule
Wissen
Functionaliteiten
Wissen
Kleur
Wissen
Meer filters
Minder filters
Resultaten sorteren op:
Prijzen weergegeven op:
  • Voorraadstatus
  • Beschikbare media
  • Milieu
2.115 Resterend
Resultaten per pagina
Pagina 1/85
|< < 1 2 3 4 5 >|
Onderdelen vergelijken Datasheets Afbeelding Onderdeelnummer Digi-Key Onderdeelnr. fabrikant Fabrikant Beschrijving Beschikbare hoeveelheid
Eenheidsprijs
EUR
Minimumhoeveelheid Verpakking Serie Status onderdeel Type Converteren van (adapteruiteinde) Converteren naar (adapteruiteinde) Simplex/Duplex Modus Type montage Diëlektrisch materiaal Materiaal ferrule Functionaliteiten Kleur
   
1061131000 Datasheet 1061131000 - Molex WM14153-ND 1061131000 Molex CONN COUPLER RCPT ST-ST SIMPLEX 822 - Onmiddellijk Beschikbaar: 822 € 2,59000 1 Minimum: 1
-
106113 Actief Koppelaar ST-bus ST-bus Simplex Multi-modus Paneelmontage, schot Metal Polymeer Stofkap Zilver
1061101000 Datasheet 1061101000 - Molex WM14152-ND 1061101000 Molex CONN COUPLER RCPT ST-ST SIMPLEX 1.397 - Onmiddellijk Beschikbaar: 1.397 € 5,45000 1 Minimum: 1
-
106110 Actief Koppelaar ST-bus ST-bus Simplex Enkele modus Paneelmontage, schot Metal Ceramic Stofkap Zilver
1061720000 Datasheet 1061720000 - Molex WM14164-ND 1061720000 Molex CONN ADAPTER RCPT ST-FC SIMPLEX 889 - Onmiddellijk Beschikbaar: 889 € 7,44000 1 Minimum: 1
-
106172 Actief Adapter ST-bus FC-bus Simplex Enkele modus Paneelmontage, schot Polymeer Zirconia
-
Zilver
1061523000 Datasheet 1061523000 - Molex WM8679-ND 1061523000 Molex CONN COUPLER RCPT FC-FC SIMPLEX 3.133 - Onmiddellijk Beschikbaar: 3.133 € 8,01000 1 Minimum: 1
-
106152 Actief Koppelaar FC-bus FC-bus Simplex Enkele modus Paneelmontage, schot Polymeer Ceramic Stofkap Zilver
1061521000 Datasheet 1061521000 - Molex WM8678-ND 1061521000 Molex CONN COUPLER RCPT FC-FC SIMPLEX 495 - Onmiddellijk Beschikbaar: 495 € 7,47000 1 Minimum: 1
-
106152 Actief Koppelaar FC-bus FC-bus Simplex Singlemode/multimode Paneelmontage, schot Polymeer Ceramic Stofkap Zilver
EHLC2M Datasheet EHLC2M - Switchcraft Inc. SC1564-ND EHLC2M Switchcraft Inc. CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 112 - Onmiddellijk Beschikbaar: 112 € 15,17000 1 Minimum: 1
-
EHLC2 Actief Koppelaar LC-bus LC-bus Duplex Multi-modus Paneelmontage, vierkante flens Polyoxymethyleen (POM) acetaal Fosforbrons Stofkap Beige
1061271400 Datasheet 1061271400 - Molex WM3659-ND 1061271400 Molex CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 687 - Onmiddellijk Beschikbaar: 687 € 15,75000 1 Minimum: 1
-
106127 Actief Koppelaar LC-bus LC-bus Duplex Enkele modus Paneelmontage, flens; kliksysteem Polymeer Zirconia Stofkap, sluitklep Blue
1061270690 Datasheet 1061270690 - Molex WM11895-ND 1061270690 Molex CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 243 - Onmiddellijk Beschikbaar: 243 € 19,30000 1 Minimum: 1
-
106127 Actief Koppelaar LC-bus LC-bus Duplex Singlemode/multimode Paneelmontage, kliksysteem Polymeer Fosforbrons Stofkap, sluitklep Zilver
17-300240 Datasheet 17-300240 - Conec 626-1633-ND 17-300240 Conec CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 222 - Onmiddellijk Beschikbaar: 222 € 18,29000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief Koppelaar LC-bus LC-bus Duplex Multi-modus Paneelmontage, schot Polyester Fosforbrons
-
Zwart
1061230300 Datasheet 1061230300 - Molex WM17252-ND 1061230300 Molex CONN COUPLER RCPT LC-LC 4-PLEX 105 - Onmiddellijk Beschikbaar: 105 € 21,51000 1 Minimum: 1
-
106123 Actief Koppelaar LC-bus LC-bus 4-plex Enkele modus Paneelmontage, flens; kliksysteem Polymeer Zirconia Stofkap Blue
1061152100 Datasheet 1061152100 - Molex WM6359-ND 1061152100 Molex CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 2.327 - Onmiddellijk
9.200 - Fabrieksvoorraad
Beschikbaar: 2.327
€ 21,87000 1 Minimum: 1
-
106115 Actief Koppelaar LC-bus LC-bus Duplex Singlemode/multimode Paneelmontage, kliksysteem Spuitgietzink Zirconia Stofkap, afgeschermd Zilver
1061230400 Datasheet 1061230400 - Molex WM8759-ND 1061230400 Molex CONN COUPLER RCPT LC-LC 4-PLEX 527 - Onmiddellijk Beschikbaar: 527 € 24,22000 1 Minimum: 1
-
106123 Actief Koppelaar LC-bus LC-bus 4-plex Enkele modus Paneelmontage, flens; kliksysteem Polymeer Zirconia Stofkap, sluitklep Blue
1061151110 Datasheet 1061151110 - Molex WM3657-ND 1061151110 Molex CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 526 - Onmiddellijk Beschikbaar: 526 € 24,23000 1 Minimum: 1
-
106115 Actief Koppelaar LC-bus LC-bus Duplex Singlemode/multimode Paneelmontage, flens (2 gaten) Spuitgietzink Zirconia Stofkap, afgeschermd, sluitklep Zilver
1061152110 Datasheet 1061152110 - Molex WM20685-ND 1061152110 Molex CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 248 - Onmiddellijk Beschikbaar: 248 € 25,42000 1 Minimum: 1
-
106115 Actief Koppelaar LC-bus LC-bus Duplex Singlemode/multimode Paneelmontage, kliksysteem Spuitgietzink Zirconia Stofkap, afgeschermd, sluitklep Zilver
1061141100 Datasheet 1061141100 - Molex WM4427-ND 1061141100 Molex CONN COUPLR RCPT MPO-MPO SIMPLEX 563 - Onmiddellijk
300 - Fabrieksvoorraad
Beschikbaar: 563
€ 28,89000 1 Minimum: 1
-
106114 Actief Adapter MPO-bus MPO-bus Simplex Singlemode/multimode Paneelmontage, flens (2 gaten) Spuitgietzink
-
Stofkap, afgeschermd, sluitklep Zilver
1061141400 Datasheet 1061141400 - Molex WM14155-ND 1061141400 Molex CONN COUPLR RCPT MPO-MPO SIMPLEX 201 - Onmiddellijk Beschikbaar: 201 € 27,60000 1 Minimum: 1
-
106114 Actief Koppelaar MPO-bus MPO-bus Simplex Singlemode/multimode Paneelmontage, flens (2 gaten) Spuitgietzink
-
Stofkap, afgeschermd, sluitklep Zilver
1061230500 Datasheet 1061230500 - Molex WM14938-ND 1061230500 Molex CONN COUPLER RCPT LC-LC 4-PLEX 716 - Onmiddellijk Beschikbaar: 716 € 29,14000 1 Minimum: 1
-
106123 Actief Koppelaar LC-bus LC-bus 4-plex Singlemode/multimode Paneelmontage, kliksysteem Polymeer Ceramic Stofkap, afgeschermd, sluitklep Blue
HFBR-4515Z Datasheet HFBR-4515Z - Broadcom Limited 516-2076-ND HFBR-4515Z Broadcom Limited CONN COUPLER RCPT POF-POF DUPLEX 1.904 - Onmiddellijk Beschikbaar: 1.904 € 1,65000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief Koppelaar POF-bus POF-bus Duplex
-
Paneelmontage, schot
-
-
-
Blue
1061563000 Datasheet 1061563000 - Molex WM14162-ND 1061563000 Molex CONN COUPLER RCPT FC-FC SIMPLEX 174 - Onmiddellijk Beschikbaar: 174 € 6,49000 1 Minimum: 1
-
106156 Actief Koppelaar FC-bus FC-bus Simplex Enkele modus Paneelmontage, schot Polymeer Fosforbrons Stofkap Zilver
1061121000 Datasheet 1061121000 - Molex WM17070-ND 1061121000 Molex CONN COUPLER RCPT ST-ST SIMPLEX 141 - Onmiddellijk Beschikbaar: 141 € 7,35000 1 Minimum: 1
-
106112 Actief Koppelaar ST-bus ST-bus Simplex Multi-modus Paneelmontage, schot Metal Fosforbrons Stofkap Zilver
1061561000 Datasheet 1061561000 - Molex WM14161-ND 1061561000 Molex CONN COUPLER RCPT FC-FC SIMPLEX 545 - Onmiddellijk Beschikbaar: 545 € 7,47000 1 Minimum: 1
-
106156 Actief Koppelaar FC-bus FC-bus Simplex Singlemode/multimode Paneelmontage, schot Polymeer Fosforbrons Stofkap Zilver
1061613000 Datasheet 1061613000 - Molex WM3660-ND 1061613000 Molex CONN COUPLER RCPT SC-SC SIMPLEX 625 - Onmiddellijk Beschikbaar: 625 € 7,60000 1 Minimum: 1
-
106161 Actief Koppelaar SC-bus SC-bus Simplex Enkele modus Paneelmontage, flens; kliksysteem Polymeer Fosforbrons Stofkap, sluitklep Groen
1061520100 Datasheet 1061520100 - Molex WM14159-ND 1061520100 Molex CONN COUPLER RCPT FC-FC SIMPLEX 387 - Onmiddellijk Beschikbaar: 387 € 8,32000 1 Minimum: 1
-
106152 Actief Koppelaar FC-bus FC-bus Simplex Singlemode/multimode Paneelmontage, vierkante flens Polymeer Zirconia Stofkap Zilver
HSCF-2A-D(P) Datasheet HSCF-2A-D(P) - Hirose Electric Co Ltd H2497-ND HSCF-2A-D(P) Hirose Electric Co Ltd CONN COUPLER RCPT SC-SC DUPLEX 126 - Onmiddellijk Beschikbaar: 126 € 8,73000 1 Minimum: 1
-
HSC Actief Koppelaar SC-bus SC-bus Duplex
-
Paneelmontage, flens; kliksysteem Kunsthars Zirconia Stofkap Blue
1061241000 Datasheet 1061241000 - Molex WM8675-ND 1061241000 Molex CONN COUPLER RCPT LC-LC SIMPLEX 412 - Onmiddellijk Beschikbaar: 412 € 9,80000 1 Minimum: 1
-
106124 Actief Koppelaar LC-bus LC-bus Simplex Enkele modus Paneelmontage, kliksysteem Polymeer Zirconia
-
Blue
Resultaten per pagina
Pagina 1/85
|< < 1 2 3 4 5 >|

21:11:49 11/18/2019