Productoverzicht > Connectors, verbindingen > Glasvezelconnectors - accessoires

Resultaten: 420
420 Resterend
Filteropties:
Fabrikant
Wissen
Serie
Wissen
Status onderdeel
Wissen
Type accessoire
Wissen
Voor gebruik met/gerelateerde producten
Wissen
Specificaties
Wissen
Materiaal
Wissen
Kleur
Wissen
Meer filters
Minder filters
Resultaten sorteren op:
Prijzen weergegeven op: ?
  • Voorraadstatus
  • Beschikbare media
  • Milieu
420 Resterend
Resultaten per pagina
Pagina 1/17
|< < 1 2 3 4 5 >|
Onderdelen vergelijken Datasheets Afbeelding Onderdeelnummer Digi-Key Onderdeelnr. fabrikant Fabrikant Beschrijving Beschikbare hoeveelheid
?
Eenheidsprijs
EUR
?
Minimumhoeveelheid
?
Serie Status onderdeel Type accessoire Voor gebruik met/gerelateerde producten Specificaties Materiaal Kleur
   
FO-FC-RS-A1-R Datasheet FO-FC-RS-A1-R - JAE Electronics 670-2090-ND JAE Electronics PANEL MOUNT FRAME FOR FO/FC CONN 1.071 - Onmiddellijk Beschikbaar: 1.071 € 18,17000 1 Minimum: 1 FO-FC Actief Frame voor paneelmontage FO-FC-connectors
-
Koperlegering
-
1060520010 Datasheet 1060520010 - Molex, LLC WM9496-ND Molex, LLC LOOPBACK FOR LC CONNECTORS 477 - Onmiddellijk Beschikbaar: 477 € 34,88000 1 Minimum: 1 106052 Actief Loopback LC-connectors Meerdere modi, simplex
-
Beige
-
2226880-1 - TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine A121980-ND TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine CONNECTOR KIT, RCPT, BACKPLANE, 30 - Onmiddellijk Beschikbaar: 30 € 433,73000 1 Minimum: 1 8100 Actief Behuizingsdrager Multi-Mode MT-eindhulzen Vita 66,4 bus, backplane
-
Zilver
2000973-1 Datasheet 2000973-1 - TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine A118892-ND TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine RCPT BACKPLANE MT V66.1 38 - Onmiddellijk Beschikbaar: 38 € 533,67000 1 Minimum: 1 8100 Actief Behuizingsdrager Multi-Mode MT-eindhulzen Vita 66,1 bus, backplane Aluminiumlegering Zilver
EFA02-03-002 Datasheet EFA02-03-002 - Essentra Components RPC1170-ND Essentra Components DUST CAP FOR FC ADAPTERS 3.924 - Onmiddellijk Beschikbaar: 3.924 € 0,81000 1 Minimum: 1 8100 Actief Stofkap FC-adapters
-
Polyethyleen (PE) Zwart
17-300050 Datasheet 17-300050 - Conec 626-1636-ND Conec PROTECTIVE CAP FOR LC CONNECTORS 226 - Onmiddellijk Beschikbaar: 226 € 6,63000 1 Minimum: 1 8100 Actief Beschermende dop LC-connectors Duplex Polyester Zwart
HFBR-4525Z Datasheet HFBR-4525Z - Broadcom Limited 516-2078-ND Broadcom Limited CRIMP RING FOR HFBR 1=1000PCS 59 - Onmiddellijk Beschikbaar: 59 € 98,87000 1 Minimum: 1 HFBR Actief Krimpring HFBR-serie connectors Simplex
-
Zilver
1918177-1 Datasheet 1918177-1 - TE Connectivity AMP Connectors 1918177-1-ND TE Connectivity AMP Connectors PROTECTIVE CAP FOR LC ODVA CONN 361 - Onmiddellijk Beschikbaar: 361 € 5,26000 1 Minimum: 1 8100 Actief Beschermende dop LC ODVA-conforme connectors
-
Polyester Zwart
A-FB-CAP-WFBPFLA-1 Datasheet A-FB-CAP-WFBPFLA-1 - Assmann WSW Components AE10634-ND Assmann WSW Components LOCKING CAP FOR LC ADAPTERS 793 - Onmiddellijk Beschikbaar: 793 € 6,82000 1 Minimum: 1 8100 Actief Dop (afdekking), vergrendelend LC-adapters Bajonetsluiting Polyfenyleenoxide (PPO) Zwart
228046-1 Datasheet 228046-1 - TE Connectivity AMP Connectors A20131-ND TE Connectivity AMP Connectors RETENTION CLIP FOR OPTIMATE DNP 15.966 - Onmiddellijk Beschikbaar: 15.966 € 0,43000 1 Minimum: 1 OPTIMATE Actief Bevestigingsclip OPTIMATE DNP-connectors
-
-
-
1060730021 Datasheet 1060730021 - Molex, LLC WM6358-ND Molex, LLC ALIGNMENT RING CONN FIBER OPTIC 800 - Onmiddellijk Beschikbaar: 800 € 5,13000 1 Minimum: 1 SnapMate 106073 Actief Uitlijningsring
-
-
Zirconia Zwart
1060590020 Datasheet 1060590020 - Molex, LLC WM14925-ND Molex, LLC DUST/PULLING CAP W/TETHER 199 - Onmiddellijk Beschikbaar: 199 € 9,99000 1 Minimum: 1 106059 Actief Stof-/trekkap
-
Binding
-
-
2061926-1 Datasheet 2061926-1 - TE Connectivity AMP Connectors A124366-ND TE Connectivity AMP Connectors FULLFLEX500 MINI FIELD INSTALL K 32 - Onmiddellijk Beschikbaar: 32 € 85,65000 1 Minimum: 1 FullAXS Mini Actief Koppelaar Frames voor paneelmontage Kabelwartel, afdichting, recht, 19,69" (500 mm) lengte
-
Zwart
EFA02-14-001 Datasheet EFA02-14-001 - Essentra Components RPC3907-ND Essentra Components DUST CAP FOR SC ADAPTERS 1.588 - Onmiddellijk Beschikbaar: 1.588 € 1,09000 1 Minimum: 1 8100 Actief Stofkap SC-adapters
-
Thermoplastisch elastomeer (TPE) Zwart
FSCCLIP-L Datasheet FSCCLIP-L - Panduit Corp 298-16246-ND
Panduit Corp ACCY SC CONN DULP CLIP 250 - Onmiddellijk Beschikbaar: 250 € 1,72000 1 Minimum: 1 8100 Actief Clip SC-connectors Duplex Plastic Zwart
EFA02-14-ASS Datasheet EFA02-14-ASS - Essentra Components RPC3908-ND Essentra Components DUST CAP FOR SC ADAPTERS 240 - Onmiddellijk Beschikbaar: 240 € 11,20000 1 Minimum: 1 8100 Actief Stofkap SC-adapters Ketting Stainless Steel Zilver
FDME8RG Datasheet FDME8RG - Panduit Corp 298-12664-ND Panduit Corp INDUSTRIALNET 8-PORT DIN RAIL F 28 - Onmiddellijk Beschikbaar: 28 € 99,58000 1 Minimum: 1 8100 Actief Behuizing LC en SC-connectors DIN-rail Thermoplastic
-
1515740-1 Datasheet 1515740-1 - TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine A139019-ND TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine INSERT ASSY FOR PRO BEAM JR CONN 330 - Onmiddellijk Beschikbaar: 330 € 251,15000 1 Minimum: 1 Pro Beam Jr Actief Inzetstuk Pro Beam Jr-connectors 4 kanalen, golflengte 1310 nm
-
-
-
2226881-1 - TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine A121981-ND TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine CONNECTOR KIT, PLUG-IN MODULE, M 19 - Onmiddellijk Beschikbaar: 19 € 417,40000 1 Minimum: 1 8100 Actief Behuizingsdrager Multi-Mode MT-eindhulzen Vita 66,4 stekker, backplane
-
Zilver
2061981-1 Datasheet 2061981-1 - TE Connectivity AMP Connectors A124367-ND TE Connectivity AMP Connectors FULLAXS MINI BULKHEAD 100 - Onmiddellijk Beschikbaar: 100 € 16,86000 1 Minimum: 1 FullAXS Mini Actief Frame voor paneelmontage LC Duplex-connectors Schot, O-ring, afdichting
-
Zilver
1060051602 Datasheet 1060051602 - Molex, LLC WM14148-ND Molex, LLC LOOPBACK FOR MTP CONNECTORS 23 - Onmiddellijk Beschikbaar: 23 € 128,58000 1 Minimum: 1 106005 Actief Loopback MTP-connectors Meerdere modi, 24-kanaals
-
-
FFS.F2.BB2.LCE30 Datasheet FFS.F2.BB2.LCE30 - LEMO 1124-1152-ND LEMO CONTACT MALE F2 FIBER OPTIC 22 - Onmiddellijk Beschikbaar: 22 € 39,39000 1 Minimum: 1 F2 Actief Contact
-
125 µm bekleding diameter Ceramic
-
2061973-1 Datasheet 2061973-1 - TE Connectivity AMP Connectors A124365-ND TE Connectivity AMP Connectors FULLPROOF140 MINI FIELD INSTALL 52 - Onmiddellijk Beschikbaar: 52 € 57,24000 1 Minimum: 1 FullAXS Mini Actief Koppelaar Frames voor paneelmontage Kabelwartel, afdichting
-
Zwart
1060520040 Datasheet 1060520040 - Molex, LLC WM14149-ND Molex, LLC LOOPBACK FOR LC CONNECTORS 29 - Onmiddellijk Beschikbaar: 29 € 34,88000 1 Minimum: 1 106052 Actief Loopback LC-connectors Meerdere modi, simplex
-
-
2000974-1 Datasheet 2000974-1 - TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine A118893-ND TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine PLUG MODULE CARD MT V66.1 2 - Onmiddellijk Beschikbaar: 2 € 493,54000 1 Minimum: 1 8100 Actief Behuizingsdrager Multi-Mode MT-eindhulzen Vita 66,1 stekker, backplane Aluminiumlegering Zilver
Resultaten per pagina
Pagina 1/17
|< < 1 2 3 4 5 >|

05:37:33 12/10/2018