EUR | USD

Productoverzicht > Connectors, verbindingen > Glasvezelconnectors - Accessoires

Resultaten: 444
444 Resterend
Filteropties:
Fabrikant
Wissen
Serie
Wissen
Status onderdeel
Wissen
Type accessoire
Wissen
Voor gebruik met/gerelateerde producten
Wissen
Specificaties
Wissen
Materiaal
Wissen
Kleur
Wissen
Meer filters
Minder filters
Resultaten sorteren op:
Prijzen weergegeven op:
  • Voorraadstatus
  • Beschikbare media
  • Milieu
444 Resterend
Resultaten per pagina
Pagina 1/18
|< < 1 2 3 4 5 >|
Onderdelen vergelijken Datasheets Afbeelding Onderdeelnummer Digi-Key Onderdeelnr. fabrikant Fabrikant Beschrijving Beschikbare hoeveelheid
Eenheidsprijs
EUR
Minimumhoeveelheid Verpakking Serie Status onderdeel Type accessoire Voor gebruik met/gerelateerde producten Specificaties Materiaal Kleur
   
EFA02-03-002 Datasheet EFA02-03-002 - Essentra Components RPC1170-ND EFA02-03-002 Essentra Components DUST CAP FOR FC ADAPTERS 3.042 - Onmiddellijk Beschikbaar: 3.042 € 0,93000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief Stofkap FC-adapters
-
Polyethyleen (PE) Zwart
1060520010 Datasheet 1060520010 - Molex WM9496-ND 1060520010 Molex LOOPBACK FOR LC CONNECTORS 382 - Onmiddellijk Beschikbaar: 382 € 35,53000 1 Minimum: 1
-
106052 Actief Loopback LC-connectors Meerdere modi, simplex
-
Beige
1060051100 Datasheet 1060051100 - Molex WM14147-ND 1060051100 Molex LOOPBACK FOR MTP CONNECTORS 60 - Onmiddellijk
20 - Fabrieksvoorraad
Beschikbaar: 60
€ 103,15000 1 Minimum: 1
-
106005 Actief Loopback MTP-connectors Meerdere modi, 12-kanaals
-
-
1060590020 Datasheet 1060590020 - Molex WM14925-ND 1060590020 Molex DUST/PULLING CAP W/TETHER 195 - Onmiddellijk Beschikbaar: 195 € 10,21000 1 Minimum: 1
-
106059 Actief Stof-/trekkap
-
Binding
-
-
2061953-2 Datasheet 2061953-2 - TE Connectivity AMP Connectors A124368-ND 2061953-2 TE Connectivity AMP Connectors FULLAXS MINI BULKHEAD CAP 229 - Onmiddellijk Beschikbaar: 229 € 10,97000 1 Minimum: 1
-
FullAXS Mini Actief Dop (afdekking) Koppelingen Schot
-
Zwart
2000973-1 Datasheet 2000973-1 - TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine A118892-ND 2000973-1 TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine RCPT BACKPLANE MT V66.1 34 - Onmiddellijk Beschikbaar: 34 € 543,54000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief Behuizingsdrager Multi-Mode MT-eindhulzen Vita 66,1 bus, backplane Aluminiumlegering Zilver
228046-1 Datasheet 228046-1 - TE Connectivity AMP Connectors A20131-ND 228046-1 TE Connectivity AMP Connectors RETENTION CLIP FOR OPTIMATE DNP 15.811 - Onmiddellijk Beschikbaar: 15.811 € 0,44000 1 Minimum: 1
-
OPTIMATE Actief Bevestigingsclip OPTIMATE DNP-connectors
-
-
-
2061926-1 Datasheet 2061926-1 - TE Connectivity AMP Connectors A124366-ND 2061926-1 TE Connectivity AMP Connectors FULLFLEX500 MINI FIELD INSTALL K 32 - Onmiddellijk Beschikbaar: 32 € 87,24000 1 Minimum: 1
-
FullAXS Mini Actief Koppelaar Frames voor paneelmontage Kabelwartel, afdichting, recht, 19,69" (500mm) lengte
-
Zwart
EFA02-43-002 Datasheet EFA02-43-002 - Essentra Components EFA02-43-002-ND EFA02-43-002 Essentra Components DUST CAP FOR ST ADAPTERS 1.500 - Onmiddellijk Beschikbaar: 1.500 € 1,29000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief Stofkap ST-adapters
-
Polyvinylchloride (PVC) Zwart
EFA02-14-001 Datasheet EFA02-14-001 - Essentra Components RPC3907-ND EFA02-14-001 Essentra Components DUST CAP FOR SC ADAPTERS 1.769 - Onmiddellijk Beschikbaar: 1.769 € 1,33000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief Stofkap SC-adapters
-
Thermoplastisch elastomeer (TPE) Zwart
FSCCLIP-L Datasheet FSCCLIP-L - Panduit Corp 298-16246-ND
FSCCLIP-L Panduit Corp ACCY SC CONN DULP CLIP 199 - Onmiddellijk Beschikbaar: 199 € 1,80000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief Clip SC-connectors Duplex Plastic Zwart
1060730021 Datasheet 1060730021 - Molex WM6358-ND 1060730021 Molex ALIGNMENT RING CONN FIBER OPTIC 800 - Onmiddellijk Beschikbaar: 800 € 5,22000 1 Minimum: 1
-
SnapMate 106073 Actief Uitlijningsring
-
-
Zirconia Zwart
EFA02-14-ASS Datasheet EFA02-14-ASS - Essentra Components RPC3908-ND EFA02-14-ASS Essentra Components DUST CAP FOR SC ADAPTERS 490 - Onmiddellijk Beschikbaar: 490 € 12,20000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief Stofkap SC-adapters Chain Stainless Steel Zilver
1588908-2 Datasheet 1588908-2 - TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine A142579-ND 1588908-2 TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine FERRULE KIT FOR PBJ 125U CABLE 154 - Onmiddellijk Beschikbaar: 154 € 12,46000 1 Minimum: 1
-
Pro Beam Jr Actief Eindhulzenset Pro Beam Jr 125 micron glasvezelkabel Enkele modus
-
-
1515740-1 Datasheet 1515740-1 - TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine A139019-ND 1515740-1 TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine INSERT ASSY FOR PRO BEAM JR CONN 609 - Onmiddellijk Beschikbaar: 609 € 426,32000 1 Minimum: 1
-
Pro Beam Jr Actief Inzetstuk Pro Beam Jr-connectors 4 kanalen, golflengte 1310nm
-
-
-
2226881-1 - TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine A121981-ND 2226881-1 TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine CONNECTOR KIT, PLUG-IN MODULE, M 15 - Onmiddellijk Beschikbaar: 15 € 425,11000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief Behuizingsdrager Multi-Mode MT-eindhulzen Vita 66,4 stekker, backplane
-
Zilver
-
2226880-1 - TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine A121980-ND 2226880-1 TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine CONNECTOR KIT, RCPT, BACKPLANE, 25 - Onmiddellijk Beschikbaar: 25 € 441,74000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief Behuizingsdrager Multi-Mode MT-eindhulzen Vita 66,4 bus, backplane
-
Zilver
17-300050 Datasheet 17-300050 - Conec 626-1636-ND 17-300050 Conec PROTECTIVE CAP FOR LC CONNECTORS 97 - Onmiddellijk Beschikbaar: 97 € 6,75000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief Beschermende dop LC-connectors Duplex Polyester Zwart
FDME8RG Datasheet FDME8RG - Panduit Corp 298-12664-ND FDME8RG Panduit Corp INDUSTRIALNET 8-PORT DIN RAIL F 3 - Onmiddellijk Beschikbaar: 3 € 101,42000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief Behuizing LC en SC-connectors DIN Rail Thermoplastic
-
1060051001 Datasheet 1060051001 - Molex WM15794-ND 1060051001 Molex LOOPBACK FOR MTP CONNECTORS 3 - Onmiddellijk Beschikbaar: 3 € 114,25000 1 Minimum: 1
-
106005 Actief Loopback MTP-connectors Meerdere modi, 12-kanaals
-
-
1060051602 Datasheet 1060051602 - Molex WM14148-ND 1060051602 Molex LOOPBACK FOR MTP CONNECTORS 15 - Onmiddellijk Beschikbaar: 15 € 130,95000 1 Minimum: 1
-
106005 Actief Loopback MTP-connectors Meerdere modi, 24-kanaals
-
-
1918177-1 Datasheet 1918177-1 - TE Connectivity AMP Connectors 1918177-1-ND 1918177-1 TE Connectivity AMP Connectors PROTECTIVE CAP FOR LC ODVA CONN 97 - Onmiddellijk Beschikbaar: 97 € 5,36000 1 Minimum: 1
-
8100 Actief Beschermende dop LC ODVA-conforme connectors
-
Polyester Zwart
HFBR-4525Z Datasheet HFBR-4525Z - Broadcom Limited 516-2078-ND HFBR-4525Z Broadcom Limited CRIMP RING FOR HFBR 1=1000PCS 11 - Onmiddellijk Beschikbaar: 11 € 100,69000 1 Minimum: 1
-
HFBR Actief Krimpring HFBR-serie connectors Simplex
-
Zilver
1060520040 Datasheet 1060520040 - Molex WM14149-ND 1060520040 Molex LOOPBACK FOR LC CONNECTORS 23 - Onmiddellijk Beschikbaar: 23 € 35,53000 1 Minimum: 1
-
106052 Actief Loopback LC-connectors Meerdere modi, simplex
-
-
2061973-1 Datasheet 2061973-1 - TE Connectivity AMP Connectors A124365-ND 2061973-1 TE Connectivity AMP Connectors FULLPROOF140 MINI FIELD INSTALL 11 - Onmiddellijk Beschikbaar: 11 € 58,30000 1 Minimum: 1
-
FullAXS Mini Actief Koppelaar Frames voor paneelmontage Kabelwartel, afdichting
-
Zwart
Resultaten per pagina
Pagina 1/18
|< < 1 2 3 4 5 >|

21:18:49 11/18/2019