Productoverzicht > Connectors, verbindingen > Glasvezelconnectors - accessoires

Resultaten: 439
439 Resterend
Filteropties:
Fabrikant
Wissen
Serie
Wissen
Status onderdeel
Wissen
Type accessoire
Wissen
Voor gebruik met/gerelateerde producten
Wissen
Specificaties
Wissen
Materiaal
Wissen
Kleur
Wissen
Meer filters
Minder filters
Resultaten sorteren op:
Prijzen weergegeven op: ?
  • Voorraadstatus
  • Beschikbare media
  • Milieu
439 Resterend
Resultaten per pagina
Pagina 1/18
|< < 1 2 3 4 5 >|
Onderdelen vergelijken Datasheets Afbeelding Onderdeelnummer Digi-Key Onderdeelnr. fabrikant Fabrikant Beschrijving Beschikbare hoeveelheid
?
Eenheidsprijs
EUR
?
Minimumhoeveelheid
?
Serie Status onderdeel Type accessoire Voor gebruik met/gerelateerde producten Specificaties Materiaal Kleur
   
FO-FC-RS-A1-R Datasheet FO-FC-RS-A1-R - JAE Electronics 670-2090-ND JAE Electronics PANEL MOUNT FRAME FOR FO/FC CONN 975 - Onmiddellijk Beschikbaar: 975 € 18,39000 1 Minimum: 1 FO-FC Actief Frame voor paneelmontage FO-FC-connectors
-
Koperlegering
-
1060520010 Datasheet 1060520010 - Molex WM9496-ND Molex LOOPBACK FOR LC CONNECTORS 214 - Onmiddellijk Beschikbaar: 214 € 35,31000 1 Minimum: 1 106052 Actief Loopback LC-connectors Meerdere modi, simplex
-
Beige
1060051602 Datasheet 1060051602 - Molex WM14148-ND Molex LOOPBACK FOR MTP CONNECTORS 28 - Onmiddellijk Beschikbaar: 28 € 130,15000 1 Minimum: 1 106005 Actief Loopback MTP-connectors Meerdere modi, 24-kanaals
-
-
2000973-1 Datasheet 2000973-1 - TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine A118892-ND TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine RCPT BACKPLANE MT V66.1 37 - Onmiddellijk Beschikbaar: 37 € 556,39000 1 Minimum: 1 8100 Actief Behuizingsdrager Multi-Mode MT-eindhulzen Vita 66,1 bus, backplane Aluminiumlegering Zilver
EFA02-03-002 Datasheet EFA02-03-002 - Essentra Components RPC1170-ND Essentra Components DUST CAP FOR FC ADAPTERS 5.420 - Onmiddellijk Beschikbaar: 5.420 € 0,82000 1 Minimum: 1 8100 Actief Stofkap FC-adapters
-
Polyethyleen (PE) Zwart
1918177-1 Datasheet 1918177-1 - TE Connectivity AMP Connectors 1918177-1-ND TE Connectivity AMP Connectors PROTECTIVE CAP FOR LC ODVA CONN 200 - Onmiddellijk Beschikbaar: 200 € 5,32000 1 Minimum: 1 8100 Actief Beschermende dop LC ODVA-conforme connectors
-
Polyester Zwart
17-300050 Datasheet 17-300050 - Conec 626-1636-ND Conec PROTECTIVE CAP FOR LC CONNECTORS 312 - Onmiddellijk Beschikbaar: 312 € 6,71000 1 Minimum: 1 8100 Actief Beschermende dop LC-connectors Duplex Polyester Zwart
1060051100 Datasheet 1060051100 - Molex WM14147-ND Molex LOOPBACK FOR MTP CONNECTORS 63 - Onmiddellijk Beschikbaar: 63 € 102,51000 1 Minimum: 1 106005 Actief Loopback MTP-connectors Meerdere modi, 12-kanaals
-
-
A-FB-CAP-WFBPFLA-1 Datasheet A-FB-CAP-WFBPFLA-1 - Assmann WSW Components AE10634-ND Assmann WSW Components LOCKING CAP FOR LC ADAPTERS 703 - Onmiddellijk Beschikbaar: 703 € 6,90000 1 Minimum: 1 8100 Actief Dop (afdekking), vergrendelend LC-adapters Bajonetsluiting Polyfenyleenoxide (PPO) Zwart
2061953-2 Datasheet 2061953-2 - TE Connectivity AMP Connectors A124368-ND TE Connectivity AMP Connectors FULLAXS MINI BULKHEAD CAP 287 - Onmiddellijk Beschikbaar: 287 € 10,91000 1 Minimum: 1 FullAXS Mini Actief Dop (afdekking) Koppelingen Schot
-
Zwart
228046-1 Datasheet 228046-1 - TE Connectivity AMP Connectors A20131-ND TE Connectivity AMP Connectors RETENTION CLIP FOR OPTIMATE DNP 15.971 - Onmiddellijk Beschikbaar: 15.971 € 0,43000 1 Minimum: 1 OPTIMATE Actief Bevestigingsclip OPTIMATE DNP-connectors
-
-
-
1060590020 Datasheet 1060590020 - Molex WM14925-ND Molex DUST/PULLING CAP W/TETHER 163 - Onmiddellijk Beschikbaar: 163 € 10,11000 1 Minimum: 1 106059 Actief Stof-/trekkap
-
Binding
-
-
2061926-1 Datasheet 2061926-1 - TE Connectivity AMP Connectors A124366-ND TE Connectivity AMP Connectors FULLFLEX500 MINI FIELD INSTALL K 32 - Onmiddellijk Beschikbaar: 32 € 86,70000 1 Minimum: 1 FullAXS Mini Actief Koppelaar Frames voor paneelmontage Kabelwartel, afdichting, recht, 19,69" (500mm) lengte
-
Zwart
EFA02-14-001 Datasheet EFA02-14-001 - Essentra Components RPC3907-ND Essentra Components DUST CAP FOR SC ADAPTERS 1.769 - Onmiddellijk Beschikbaar: 1.769 € 1,10000 1 Minimum: 1 8100 Actief Stofkap SC-adapters
-
Thermoplastisch elastomeer (TPE) Zwart
FSCCLIP-L Datasheet FSCCLIP-L - Panduit Corp 298-16246-ND
Panduit Corp ACCY SC CONN DULP CLIP 250 - Onmiddellijk Beschikbaar: 250 € 1,79000 1 Minimum: 1 8100 Actief Clip SC-connectors Duplex Plastic Zwart
1060730021 Datasheet 1060730021 - Molex WM6358-ND Molex ALIGNMENT RING CONN FIBER OPTIC 800 - Onmiddellijk Beschikbaar: 800 € 5,19000 1 Minimum: 1 SnapMate 106073 Actief Uitlijningsring
-
-
Zirconia Zwart
EFA02-14-ASS Datasheet EFA02-14-ASS - Essentra Components RPC3908-ND Essentra Components DUST CAP FOR SC ADAPTERS 250 - Onmiddellijk Beschikbaar: 250 € 11,33000 1 Minimum: 1 8100 Actief Stofkap SC-adapters Ketting Stainless Steel Zilver
1588908-2 Datasheet 1588908-2 - TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine A142579-ND TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine FERRULE KIT FOR PBJ 125U CABLE 154 - Onmiddellijk Beschikbaar: 154 € 12,38000 1 Minimum: 1 Pro Beam Jr Actief Eindhulzenset Pro Beam Jr 125 micron glasvezelkabel Enkele modus
-
-
1515740-1 Datasheet 1515740-1 - TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine A139019-ND TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine INSERT ASSY FOR PRO BEAM JR CONN 609 - Onmiddellijk Beschikbaar: 609 € 261,85000 1 Minimum: 1 Pro Beam Jr Actief Inzetstuk Pro Beam Jr-connectors 4 kanalen, golflengte 1310nm
-
-
-
2226881-1 - TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine A121981-ND TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine CONNECTOR KIT, PLUG-IN MODULE, M 22 - Onmiddellijk Beschikbaar: 22 € 422,49000 1 Minimum: 1 8100 Actief Behuizingsdrager Multi-Mode MT-eindhulzen Vita 66,4 stekker, backplane
-
Zilver
-
2226880-1 - TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine A121980-ND TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine CONNECTOR KIT, RCPT, BACKPLANE, 15 - Onmiddellijk Beschikbaar: 15 € 439,02000 1 Minimum: 1 8100 Actief Behuizingsdrager Multi-Mode MT-eindhulzen Vita 66,4 bus, backplane
-
Zilver
FDME8RG Datasheet FDME8RG - Panduit Corp 298-12664-ND Panduit Corp INDUSTRIALNET 8-PORT DIN RAIL F 4 - Onmiddellijk Beschikbaar: 4 € 100,79000 1 Minimum: 1 8100 Actief Behuizing LC en SC-connectors DIN-rail Thermoplastic
-
1060520040 Datasheet 1060520040 - Molex WM14149-ND Molex LOOPBACK FOR LC CONNECTORS 29 - Onmiddellijk Beschikbaar: 29 € 35,31000 1 Minimum: 1 106052 Actief Loopback LC-connectors Meerdere modi, simplex
-
-
FFS.F2.BB2.LCE30 Datasheet FFS.F2.BB2.LCE30 - LEMO 1124-1152-ND LEMO CONTACT MALE F2 FIBER OPTIC 22 - Onmiddellijk Beschikbaar: 22 € 39,87000 1 Minimum: 1 F2 Actief Contact
-
125µm bekleding diameter Ceramic
-
HFBR-4525Z Datasheet HFBR-4525Z - Broadcom Limited 516-2078-ND Broadcom Limited CRIMP RING FOR HFBR 1=1000PCS 14 - Onmiddellijk Beschikbaar: 14 € 100,07000 1 Minimum: 1 HFBR Actief Krimpring HFBR-serie connectors Simplex
-
Zilver
Resultaten per pagina
Pagina 1/18
|< < 1 2 3 4 5 >|

13:57:00 4/18/2019