EUR | USD
Productoverzicht > Connectors, verbindingen > Glasvezelconnectors - Accessoires

Glasvezelconnectors - Accessoires

Resultaten: 529
529 Resterend
Filteropties:
Fabrikant
Wissen
Verpakking
Wissen
Serie
Wissen
Status onderdeel
Wissen
Type accessoire
Wissen
Voor gebruik met/gerelateerde producten
Wissen
Specificaties
Wissen
Materiaal
Wissen
Kleur
Wissen
Meer filters
Minder filters
Resultaten sorteren op:
Prijzen weergegeven op:
  • Voorraadstatus
  • Beschikbare media
  • Milieu
529 Resterend
Resultaten per pagina
Pagina 1/22
|< < 1 2 3 4 5 >|
Onderdelen vergelijken Datasheets Afbeelding Onderdeelnummer Digi-Key Onderdeelnr. fabrikant Fabrikant Beschrijving Beschikbare hoeveelheid
Eenheidsprijs
EUR
Minimumhoeveelheid Verpakking Serie Status onderdeel Type accessoire Voor gebruik met/gerelateerde producten Specificaties Materiaal Kleur
   
FO-FC-RS-A1-R Datasheet FO-FC-RS-A1-R - JAE Electronics 670-2090-ND FO-FC-RS-A1-R PANEL MOUNT FRAME FOR FO/FC CONN 2.752 - Onmiddellijk Beschikbaar: 2.752 17,09000 € 1 Minimum: 1 Zak FO-FC Actief Frame voor paneelmontage FO-FC-connectors
-
Koperlegering
-
1060520010 Datasheet 1060520010 - Molex WM9496-ND 1060520010 LOOPBACK FOR LC CONNECTORS 397 - Onmiddellijk
100 - Fabrieksvoorraad
Beschikbaar: 397
34,08000 € 1 Minimum: 1 Bulk 106052 Actief Loopback LC-connectors Meerdere modi, simplex
-
Beige
1060051100 Datasheet 1060051100 - Molex WM14147-ND 1060051100 LOOPBACK FOR MTP CONNECTORS 103 - Onmiddellijk
20 - Fabrieksvoorraad
Beschikbaar: 103
95,30000 € 1 Minimum: 1 Bulk 106005 Actief Loopback MTP-connectors Meerdere modi, 12-kanaals
-
-
-
2226881-1 - TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine A121981-ND 2226881-1 CONNECTOR KIT, PLUG-IN MODULE, M 39 - Onmiddellijk Beschikbaar: 39 404,56000 € 1 Minimum: 1 Box
-
Actief Behuizingsdrager Multi-Mode MT-eindhulzen Vita 66,4 stekker, backplane
-
Zilver
-
2226880-1 - TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine A121980-ND 2226880-1 CONNECTOR KIT, RCPT, BACKPLANE, 68 - Onmiddellijk Beschikbaar: 68 420,39000 € 1 Minimum: 1 Box
-
Actief Behuizingsdrager Multi-Mode MT-eindhulzen Vita 66,4 bus, backplane
-
Zilver
17-300050 Datasheet 17-300050 - Conec 626-1636-ND 17-300050 PROTECTIVE CAP FOR LC CONNECTORS 175 - Onmiddellijk Beschikbaar: 175 6,55000 € 1 Minimum: 1 Zak
-
Actief Beschermende dop LC-connectors Duplex Polyester Zwart
HFBR-4525Z Datasheet HFBR-4525Z - Broadcom Limited 516-2078-ND HFBR-4525Z CRIMP RING FOR HFBR 1=1000PCS 29 - Onmiddellijk Beschikbaar: 29 95,13000 € 1 Minimum: 1 Bulk HFBR Actief Krimpring HFBR-serie connectors Simplex
-
Zilver
1060051602 Datasheet 1060051602 - Molex WM14148-ND 1060051602 LOOPBACK FOR MTP CONNECTORS 26 - Onmiddellijk
20 - Fabrieksvoorraad
Beschikbaar: 26
120,99000 € 1 Minimum: 1 Bulk 106005 Actief Loopback MTP-connectors Meerdere modi, 24-kanaals
-
-
EFA02-03-001 Datasheet EFA02-03-001 - Essentra Components RPC3061-ND EFA02-03-001 DUST CAP FOR FC ADAPTERS 1.089 - Onmiddellijk Beschikbaar: 1.089 0,90000 € 1 Minimum: 1 Bulk Richco Actief Stofkap FC-adapters
-
Polyethyleen (PE) Naturel
EFA02-14-001 Datasheet EFA02-14-001 - Essentra Components RPC3907-ND EFA02-14-001 DUST CAP FOR SC ADAPTERS 1.559 - Onmiddellijk Beschikbaar: 1.559 1,23000 € 1 Minimum: 1 Bulk Richco Actief Stofkap SC-adapters
-
Thermoplastisch elastomeer (TPE) Zwart
1918177-1 Datasheet 1918177-1 - TE Connectivity AMP Connectors 1918177-1-ND 1918177-1 PROTECTIVE CAP FOR LC ODVA CONN 4.966 - Onmiddellijk Beschikbaar: 4.966 3,15000 € 1 Minimum: 1 Bulk
-
Actief Beschermende dop LC ODVA-conforme connectors
-
Polyester Zwart
A-FB-CAP-WFBPFLA-1 Datasheet A-FB-CAP-WFBPFLA-1 - Assmann WSW Components AE10634-ND A-FB-CAP-WFBPFLA-1 LOCKING CAP FOR LC ADAPTERS 209 - Onmiddellijk
30 - Fabrieksvoorraad
Beschikbaar: 209
6,42000 € 1 Minimum: 1 Box
-
Actief Dop (afdekking), vergrendelend LC-adapters Bajonetsluiting Polyfenyleenoxide (PPO) Zwart
EFA02-14-ASS Datasheet EFA02-14-ASS - Essentra Components RPC3908-ND EFA02-14-ASS DUST CAP FOR SC ADAPTERS 425 - Onmiddellijk Beschikbaar: 425 11,74000 € 1 Minimum: 1 Bulk Richco Actief Stofkap SC-adapters Chain Stainless Steel Zilver
228046-1 Datasheet 228046-1 - TE Connectivity AMP Connectors A20131-ND 228046-1 RETENTION CLIP FOR OPTIMATE DNP 13.811 - Onmiddellijk Beschikbaar: 13.811 0,40000 € 1 Minimum: 1 Bulk OPTIMATE Actief Bevestigingsclip OPTIMATE DNP-connectors
-
-
-
1060730021 Datasheet 1060730021 - Molex WM6358-ND 1060730021 ALIGNMENT RING CONN FIBER OPTIC 800 - Onmiddellijk Beschikbaar: 800 4,83000 € 1 Minimum: 1 Bulk SnapMate 106073 Actief Uitlijningsring
-
-
Zirconia Zwart
1588908-2 Datasheet 1588908-2 - TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine A142579-ND 1588908-2 FERRULE KIT FOR PBJ 125U CABLE 154 - Onmiddellijk Beschikbaar: 154 7,82000 € 1 Minimum: 1 Bulk Pro Beam Jr Actief Eindhulzenset Pro Beam Jr 125 micron glasvezelkabel Enkele modus
-
-
1060590020 Datasheet 1060590020 - Molex WM14925-ND 1060590020 DUST/PULLING CAP W/TETHER 143 - Onmiddellijk Beschikbaar: 143 9,44000 € 1 Minimum: 1 Bulk 106059 Actief Stof-/trekkap
-
Binding
-
-
2061926-1 Datasheet 2061926-1 - TE Connectivity AMP Connectors A124366-ND 2061926-1 FULLFLEX500 MINI FIELD INSTALL K 32 - Onmiddellijk Beschikbaar: 32 83,45000 € 1 Minimum: 1 Box FullAXS Mini Actief Koppelaar Frames voor paneelmontage Kabelwartel, afdichting, recht, 19,69" (500mm) lengte
-
Zwart
1515740-1 Datasheet 1515740-1 - TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine A139019-ND 1515740-1 INSERT ASSY FOR PRO BEAM JR CONN 609 - Onmiddellijk Beschikbaar: 609 309,77000 € 1 Minimum: 1 Bulk Pro Beam Jr Actief Inzetstuk Pro Beam Jr-connectors 4 kanalen, golflengte 1310nm
-
-
EFA02-43-002 Datasheet EFA02-43-002 - Essentra Components EFA02-43-002-ND EFA02-43-002 DUST CAP FOR ST ADAPTERS 1.300 - Onmiddellijk Beschikbaar: 1.300 1,25000 € 1 Minimum: 1 Bulk Richco Actief Stofkap ST-adapters
-
Polyvinylchloride (PVC) Zwart
FSCCLIP-L Datasheet FSCCLIP-L - Panduit Corp 298-16246-ND
FSCCLIP-L ACCY SC CONN DULP CLIP 189 - Onmiddellijk Beschikbaar: 189 1,67000 € 1
Niet op voorraad
Minimum: 1
Bulk
-
Actief Clip SC-connectors Duplex Plastic Zwart
EFA02-03-002 Datasheet EFA02-03-002 - Essentra Components RPC1170-ND EFA02-03-002 DUST CAP FOR FC ADAPTERS 824 - Onmiddellijk Beschikbaar: 824 0,90000 € 1 Minimum: 1 Bulk Richco Actief Stofkap FC-adapters
-
Polyethyleen (PE) Zwart
FDME8RG Datasheet FDME8RG - Panduit Corp 298-12664-ND FDME8RG INDUSTRIALNET 8-PORT DIN RAIL F 25 - Onmiddellijk Beschikbaar: 25 93,70000 € 1 Minimum: 1 Bulk
-
Actief Behuizing LC en SC-connectors DIN-rail Thermoplastic
-
FMCBT3BL-X Datasheet FMCBT3BL-X - Panduit Corp 298-16230-ND
FMCBT3BL-X LC BOOT FOR PRE-POLISHED OPTICAM 272 - Onmiddellijk Beschikbaar: 272 0,34000 € 1 Minimum: 1 Bulk OptiCam® Actief Trekontlasting LC-connectors Recht, 0,95" (24,00mm) lengte Rubber Zwart
EFA02-03-004 Datasheet EFA02-03-004 - Essentra Components RPC3063-ND EFA02-03-004 DUST CAP FOR FC ADAPTERS 713 - Onmiddellijk Beschikbaar: 713 0,90000 € 1 Minimum: 1 Bulk Richco Actief Stofkap FC-adapters
-
Polyethyleen (PE) Wit
Resultaten per pagina
Pagina 1/22
|< < 1 2 3 4 5 >|

16:28:38 3-8-2021