EUR | USD
Productoverzicht > Kabelsets > Glasvezelkabels

Glasvezelkabels

Resultaten: 58.072
58.072 Resterend
Filteropties:
Fabrikant
Wissen
Verpakking
Wissen
Serie
Wissen
Status onderdeel
Wissen
1e connector
Wissen
2e connector
Wissen
Kabeldiameter
Wissen
Kabeltype
Wissen
Functies
Wissen
Type vezel
Wissen
Lengte - totaal
Wissen
Type
Wissen
Klasse
Wissen
Meer filters
Minder filters
Resultaten sorteren op:
Prijzen weergegeven op:
  • Voorraadstatus
  • Beschikbare media
  • Milieu
58.072 Resterend
Resultaten per pagina
Pagina 1/2.323
|< < 1 2 3 4 5 >|
Onderdelen vergelijken Datasheets Afbeelding Onderdeelnummer Digi-Key Onderdeelnr. fabrikant Fabrikant Beschrijving Beschikbare hoeveelheid
Eenheidsprijs
EUR
Minimumhoeveelheid Verpakking Serie Status onderdeel 1e connector 2e connector Kabeldiameter Kabeltype Functies Type vezel Lengte - totaal Type Klasse
   
HFBR-RNS001Z Datasheet HFBR-RNS001Z - Broadcom Limited 516-2090-ND HFBR-RNS001Z FIBER OPTIC CBL POF 1M 1.763 - Onmiddellijk Beschikbaar: 1.763 4,36000 € 1 Minimum: 1 Bulk HFBR Actief
-
-
0,09" (2,2mm) Gebufferde vezel Verzwakker
-
3,3' (1,0m) POF
-
HFBR-RNS005Z Datasheet HFBR-RNS005Z - Broadcom Limited 516-2091-ND HFBR-RNS005Z FIBER OPTIC CBL POF 5M 1.337 - Onmiddellijk Beschikbaar: 1.337 7,39000 € 1 Minimum: 1 Bulk HFBR Actief
-
-
0,09" (2,2mm) Gebufferde vezel Verzwakker
-
16,4' (5,0m) POF
-
HFBR-RNS010Z Datasheet HFBR-RNS010Z - Broadcom Limited 516-2092-ND HFBR-RNS010Z FIBER OPTIC CBL POF 10M 1.365 - Onmiddellijk Beschikbaar: 1.365 11,10000 € 1 Minimum: 1 Bulk HFBR Actief
-
-
0,09" (2,2mm) Gebufferde vezel Verzwakker
-
32,8' (10,0m) POF
-
N820-20N Datasheet N820-20N - Tripp Lite TL2146-ND N820-20N FIBER OPTC CBL LC-LC DUPLX 500MM 261 - Onmiddellijk
1.050 - Fabrieksvoorraad
Beschikbaar: 261
15,47000 € 1 Minimum: 1 Bulk
-
Actief LC Duplex LC Duplex
-
Twin zip Weinig rookontwikkeling, scheidbaar snoer 50/125 19,69" (500mm) Multimode, duplex, OM3 LSZH
N320-001 Datasheet N320-001 - Tripp Lite TL2117-ND N320-001 FIBER OPTC CBL LC-LC DUPLX 305MM 151 - Onmiddellijk
1.600 - Fabrieksvoorraad
Beschikbaar: 151
15,82000 € 1 Minimum: 1 Bulk
-
Actief LC Duplex LC Duplex
-
Twin zip Riser, scheidbaar snoer 62,5/125 1,00' (305mm) Multimode, duplex FDDI, OFNR
N820-01M Datasheet N820-01M - Tripp Lite TL841-ND N820-01M FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M 293 - Onmiddellijk
4.050 - Fabrieksvoorraad
Beschikbaar: 293
15,89000 € 1 Minimum: 1 Bulk
-
Actief LC Duplex LC Duplex
-
Twin zip Weinig rookontwikkeling, scheidbaar snoer 50/125 3,3' (1,0m) Multimode, duplex, OM3 LSZH
DK-2633-01 Datasheet DK-2633-01 - Assmann WSW Components AE10459-ND DK-2633-01 FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M 334 - Onmiddellijk Beschikbaar: 334 16,80000 € 1 Minimum: 1 Bulk DIGITUS® Actief LC Duplex LC Duplex 0,12" (3,0mm) Gebufferde vezel
-
62,5/125 3,3' (1,0m) Multimode, duplex
-
N370-01M Datasheet N370-01M - Tripp Lite TL835-ND N370-01M FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M 220 - Onmiddellijk
1.100 - Fabrieksvoorraad
Beschikbaar: 220
18,70000 € 1 Minimum: 1 Bulk
-
Actief LC Duplex LC Duplex
-
Twin zip Riser, scheidbaar snoer 8,3/125 3,3' (1,0m) Singlemode, duplex FDDI, OFNR
N458-001-62 Datasheet N458-001-62 - Tripp Lite TL1127-ND N458-001-62 FIBER OPTC CBL LC-SC DUPLX 305MM 120 - Onmiddellijk
2.540 - Fabrieksvoorraad
Beschikbaar: 120
27,75000 € 1 Minimum: 1 Bulk
-
Actief LC Duplex SC Duplex
-
Twin zip
-
50/125 1,00' (305mm) Multimode, duplex
-
DK-2633-15 Datasheet DK-2633-15 - Assmann WSW Components AE10465-ND DK-2633-15 FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 15M 114 - Onmiddellijk Beschikbaar: 114 28,27000 € 1 Minimum: 1 Bulk DIGITUS® Actief LC Duplex LC Duplex 0,12" (3,0mm) Gebufferde vezel
-
62,5/125 49,2' (15,0m) Multimode, duplex
-
1062831001 Datasheet 1062831001 - Molex WM9114-ND 1062831001 FIBER OPTIC CBL MTP-MTP DUPLX 1M 134 - Onmiddellijk Beschikbaar: 134 70,71000 € 1 Minimum: 1 Bulk 106283 Actief MTP, Type A MTP, Type A 0,12" (3,0mm)
-
Plenum 50/125 3,3' (1,0m) Multimode, OM3 OFNP
1062835102 Datasheet 1062835102 - Molex WM14940-ND 1062835102 FIBER OPTIC CBL LC-MTP DUPLEX 3M 72 - Onmiddellijk Beschikbaar: 72 205,64000 € 1 Minimum: 1 Bulk 106283 Actief LC Duplex (4) MTP 0,12" (3,0mm)
-
Plenum 50/125 9,8' (3,0 m) Multimode, duplex
-
HFBR-RLS001Z Datasheet HFBR-RLS001Z - Broadcom Limited 516-2088-ND HFBR-RLS001Z FIBER OPTIC CBL POF 1M 1.466 - Onmiddellijk Beschikbaar: 1.466 4,36000 € 1 Minimum: 1 Bulk HFBR Actief
-
-
0,09" (2,2mm) Gebufferde vezel Verzwakker
-
3,3' (1,0m) POF
-
HFBR-RNS002Z Datasheet HFBR-RNS002Z - Broadcom Limited 516-3128-ND HFBR-RNS002Z FIBER OPTIC CBL SC-SC POF 2M 664 - Onmiddellijk Beschikbaar: 664 5,38000 € 1 Minimum: 1 Bulk HFBR Actief SC SC 0,09" (2,2mm) Twin zip
-
-
6,6' (2,0 m) POF
-
A102-02M Datasheet A102-02M - Tripp Lite TL394-ND A102-02M TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 2M 9.230 - Onmiddellijk
9.900 - Fabrieksvoorraad
Beschikbaar: 9.230
6,15000 € 1 Minimum: 1 Bulk
-
Actief Toslink-stekker Toslink-stekker
-
-
-
-
6,6' (2,0 m)
-
-
106-1042-BL-00150 Datasheet 106-1042-BL-00150 - CNC Tech 1175-1881-ND 106-1042-BL-00150 TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 1.5M 131 - Onmiddellijk Beschikbaar: 131 7,31000 € 1 Minimum: 1 Zak
-
Actief Toslink-stekker Toslink-stekker 0,16" (4,0mm)
-
-
-
4,9' (1,5m)
-
-
106-1042-BL-00150-5 Datasheet 106-1042-BL-00150-5 - CNC Tech 1175-1887-ND 106-1042-BL-00150-5 TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 1.5M 126 - Onmiddellijk Beschikbaar: 126 7,31000 € 1 Minimum: 1 Zak
-
Actief Toslink-stekker Toslink-stekker 0,20" (5,0mm)
-
-
-
4,9' (1,5m)
-
-
106-1042-BL-00200-5 Datasheet 106-1042-BL-00200-5 - CNC Tech 1175-1888-ND 106-1042-BL-00200-5 TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 2M 233 - Onmiddellijk Beschikbaar: 233 8,06000 € 1 Minimum: 1 Zak
-
Actief Toslink-stekker Toslink-stekker 0,20" (5,0mm)
-
-
-
6,6' (2,0 m)
-
-
STST-6DTP010 Datasheet STST-6DTP010 - Bel Inc. 1847-1130-ND STST-6DTP010 FIBER OPTIC CBL ST-ST DUPLEX 1M 141 - Onmiddellijk Beschikbaar: 141 9,40000 € 1 Minimum: 1 Box
-
Actief ST (2) ST (2) 0,12" (3,0mm)
-
-
62,5/125 3,3' (1,0m) Multimode, duplex, OM1
-
DK-2611-01 Datasheet DK-2611-01 - Assmann WSW Components AE10427-ND DK-2611-01 FIBER OPTIC CBL ST-ST DUPLEX 1M 185 - Onmiddellijk
20 - Fabrieksvoorraad
Beschikbaar: 185
11,06000 € 1 Minimum: 1 Bulk DIGITUS® Actief ST (2) ST (2) 0,12" (3,0mm) Gebufferde vezel
-
62,5/125 3,3' (1,0m) Multimode, duplex
-
HFBR-RLS010Z Datasheet HFBR-RLS010Z - Broadcom Limited 516-3042-ND HFBR-RLS010Z FIBER OPTIC CBL LC-LC POF 10M 557 - Onmiddellijk Beschikbaar: 557 11,10000 € 1 Minimum: 1 Bulk HFBR Actief LC LC 0,09" (2,2mm) Twin zip Demper, scheidbaar snoer
-
32,8' (10,0m) POF
-
DK-2633-03 Datasheet DK-2633-03 - Assmann WSW Components AE10461-ND DK-2633-03 FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 3M 1.182 - Onmiddellijk
50 - Fabrieksvoorraad
Beschikbaar: 1.182
17,21000 € 1 Minimum: 1 Bulk DIGITUS® Actief LC Duplex LC Duplex 0,12" (3,0mm) Gebufferde vezel
-
62,5/125 9,8' (3,0 m) Multimode, duplex
-
DK-2633-05 Datasheet DK-2633-05 - Assmann WSW Components AE10462-ND DK-2633-05 FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 5M 120 - Onmiddellijk Beschikbaar: 120 19,05000 € 1 Minimum: 1 Bulk DIGITUS® Actief LC Duplex LC Duplex 0,12" (3,0mm) Gebufferde vezel
-
62,5/125 16,4' (5,0m) Multimode, duplex
-
HFBR-RSD005Z Datasheet HFBR-RSD005Z - Broadcom Limited 516-3129-ND HFBR-RSD005Z FIBER OPTIC CBL POF 5M 256 - Onmiddellijk Beschikbaar: 256 19,21000 € 1 Minimum: 1 Bulk HFBR Actief
-
-
0,04" (1,0mm) Twin zip Scheidbare kabel
-
16,4' (5,0m) POF
-
106-1242-BL-00150 Datasheet 106-1242-BL-00150 - CNC Tech 1175-1884-ND 106-1242-BL-00150 TOSLINK CABLE PLUG-PLUG RA 1.5M 140 - Onmiddellijk Beschikbaar: 140 7,31000 € 1 Minimum: 1 Zak
-
Actief Toslink-stekker Toslink-stekker, rechter hoek 0,16" (4,0mm)
-
-
-
4,9' (1,5m)
-
-
Resultaten per pagina
Pagina 1/2.323
|< < 1 2 3 4 5 >|

10:44:13 1-21-2021