Productoverzicht > Kabelassemblages > Glasvezelkabels

Resultaten: 52.546
52.546 Resterend
Filteropties:
Fabrikant
Wissen
Serie
Wissen
Status onderdeel
Wissen
1e connector
Wissen
2e connector
Wissen
Kabeldiameter
Wissen
Kabeltype
Wissen
Functionaliteiten
Wissen
Type vezel
Wissen
Lengte - totaal
Wissen
Type
Wissen
Klasse
Wissen
Meer filters
Minder filters
Resultaten sorteren op:
Prijzen weergegeven op: ?
  • Voorraadstatus
  • Beschikbare media
  • Milieu
52.546 Resterend
Resultaten per pagina
Pagina 1/2.102
|< < 1 2 3 4 5 >|
Onderdelen vergelijken Datasheets Afbeelding Onderdeelnummer Digi-Key Onderdeelnr. fabrikant Fabrikant Beschrijving Beschikbare hoeveelheid
?
Eenheidsprijs
EUR
?
Minimumhoeveelheid
?
Serie Status onderdeel 1e connector 2e connector Kabeldiameter Kabeltype Functionaliteiten Type vezel Lengte - totaal Type Klasse
   
HFBR-RNS001Z Datasheet HFBR-RNS001Z - Broadcom Limited 516-2090-ND Broadcom Limited FIBER OPTIC CBL POF 1M 1.075 - Onmiddellijk Beschikbaar: 1.075 € 5,02000 1 Minimum: 1 HFBR Actief
-
-
0,09" (2,2mm) Gebufferde vezel Verzwakker
-
3,3' (1,0 m) POF
-
HFBR-RNS005Z Datasheet HFBR-RNS005Z - Broadcom Limited 516-2091-ND Broadcom Limited FIBER OPTIC CBL POF 5M 799 - Onmiddellijk Beschikbaar: 799 € 8,53000 1 Minimum: 1 HFBR Actief
-
-
0,09" (2,2mm) Gebufferde vezel Verzwakker
-
16,4' (5,0 m) POF
-
N820-02M Datasheet N820-02M - Tripp Lite TL842-ND Tripp Lite FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 2M 302 - Onmiddellijk Beschikbaar: 302 € 16,78000 1 Minimum: 1 8100 Actief LC Duplex LC Duplex
-
Twin zip Weinig rookontwikkeling, scheidbaar snoer 50/125 6,6' (2,0 m) Multimode, duplex, OM3 LSZH
DK-2633-01 Datasheet DK-2633-01 - Assmann WSW Components AE10459-ND Assmann WSW Components FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M 659 - Onmiddellijk Beschikbaar: 659 € 18,28000 1 Minimum: 1 Digitus® Actief LC Duplex LC Duplex 0,12" (3,0mm) Gebufferde vezel
-
62,5/125 3,3' (1,0 m) Multimode, duplex
-
N370-01M Datasheet N370-01M - Tripp Lite TL835-ND Tripp Lite FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M 512 - Onmiddellijk Beschikbaar: 512 € 20,56000 1 Minimum: 1 8100 Actief LC Duplex LC Duplex
-
Twin zip Riser, scheidbaar snoer 8,3/125 3,3' (1,0 m) Singlemode, duplex FDDI, OFNR
1062831001 Datasheet 1062831001 - Molex WM9114-ND Molex FIBER OPTIC CBL MTP-MTP DUPLX 1M 386 - Onmiddellijk Beschikbaar: 386 € 76,96000 1 Minimum: 1 106283 Actief MTP MTP 0,12" (3,0mm)
-
-
50/125 3,3' (1,0 m) Multimode, duplex OFNP
1062831010 Datasheet 1062831010 - Molex WM12876-ND Molex FIBER OPTC CBL MTP-MTP DUPLX 10M 45 - Onmiddellijk Beschikbaar: 45 € 110,26000 1 Minimum: 1 106283 Actief MTP MTP 0,12" (3,0mm)
-
-
50/125 32,8' (10,0 m) Multimode, duplex OFNP
HFBR-RLS001Z Datasheet HFBR-RLS001Z - Broadcom Limited 516-2088-ND Broadcom Limited FIBER OPTIC CBL POF 1M 847 - Onmiddellijk Beschikbaar: 847 € 5,02000 1 Minimum: 1 HFBR Actief
-
-
0,09" (2,2mm) Gebufferde vezel Verzwakker
-
3,3' (1,0 m) POF
-
HFBR-RNS002Z Datasheet HFBR-RNS002Z - Broadcom Limited 516-3128-ND Broadcom Limited FIBER OPTIC CBL SC-SC POF 2M 503 - Onmiddellijk Beschikbaar: 503 € 6,22000 1 Minimum: 1 HFBR Actief SC SC 0,09" (2,2mm) Twin zip
-
-
6,6' (2,0 m) POF
-
A102-02M Datasheet A102-02M - Tripp Lite TL394-ND Tripp Lite TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 2M 9.621 - Onmiddellijk Beschikbaar: 9.621 € 6,75000 1 Minimum: 1 8100 Actief Toslink-stekker Toslink-stekker
-
-
-
-
6,6' (2,0 m)
-
-
DK-2611-01 Datasheet DK-2611-01 - Assmann WSW Components AE10427-ND Assmann WSW Components FIBER OPTIC CBL ST-ST DUPLEX 1M 189 - Onmiddellijk Beschikbaar: 189 € 12,04000 1 Minimum: 1 Digitus® Actief ST (2) ST (2) 0,12" (3,0mm) Gebufferde vezel
-
62,5/125 3,3' (1,0 m) Multimode, duplex
-
HFBR-RNS010Z Datasheet HFBR-RNS010Z - Broadcom Limited 516-2092-ND Broadcom Limited FIBER OPTIC CBL POF 10M 328 - Onmiddellijk Beschikbaar: 328 € 12,82000 1 Minimum: 1 HFBR Actief
-
-
0,09" (2,2mm) Gebufferde vezel Verzwakker
-
32,8' (10,0 m) POF
-
HFBR-RLS010Z Datasheet HFBR-RLS010Z - Broadcom Limited 516-3042-ND Broadcom Limited FIBER OPTIC CBL LC-LC POF 10M 173 - Onmiddellijk Beschikbaar: 173 € 12,82000 1 Minimum: 1 HFBR Actief LC LC 0,09" (2,2mm) Twin zip Demper, scheidbaar snoer
-
32,8' (10,0 m) POF
-
LCLC-SDTP010 Datasheet LCLC-SDTP010 - Bel Inc. 1847-1142-ND Bel Inc. FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M 133 - Onmiddellijk Beschikbaar: 133 € 12,85000 1 Minimum: 1 8100 Actief LC Duplex LC Duplex 0,08" (2,0mm)
-
-
9/125 3,3' (1,0 m) Singlemode, duplex, OS2
-
DK-2611-03 Datasheet DK-2611-03 - Assmann WSW Components AE10429-ND Assmann WSW Components FIBER OPTIC CBL ST-ST DUPLEX 3M 143 - Onmiddellijk Beschikbaar: 143 € 14,17000 1 Minimum: 1 Digitus® Actief ST (2) ST (2) 0,12" (3,0mm) Gebufferde vezel
-
62,5/125 9,8' (3,0 m) Multimode, duplex
-
DK-2611-05 Datasheet DK-2611-05 - Assmann WSW Components AE10430-ND Assmann WSW Components FIBER OPTIC CBL ST-ST DUPLEX 5M 113 - Onmiddellijk Beschikbaar: 113 € 15,57000 1 Minimum: 1 Digitus® Actief ST (2) ST (2) 0,12" (3,0mm) Gebufferde vezel
-
62,5/125 16,4' (5,0 m) Multimode, duplex
-
DK-2631-01 Datasheet DK-2631-01 - Assmann WSW Components AE10445-ND Assmann WSW Components FIBER OPTIC CBL LC-ST DUPLEX 1M 119 - Onmiddellijk Beschikbaar: 119 € 15,92000 1 Minimum: 1 Digitus® Actief LC Duplex ST (2) 0,12" (3,0mm) Gebufferde vezel
-
62,5/125 3,3' (1,0 m) Multimode, duplex
-
N320-02M Datasheet N320-02M - Tripp Lite TL828-ND Tripp Lite FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 2M 124 - Onmiddellijk Beschikbaar: 124 € 16,65000 1 Minimum: 1 8100 Actief LC Duplex LC Duplex
-
Twin zip Riser, scheidbaar snoer 62,5/125 6,6' (2,0 m) Multimode, duplex FDDI, OFNR
N820-01M Datasheet N820-01M - Tripp Lite TL841-ND Tripp Lite FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M 356 - Onmiddellijk Beschikbaar: 356 € 17,46000 1 Minimum: 1 8100 Actief LC Duplex LC Duplex
-
Twin zip Weinig rookontwikkeling, scheidbaar snoer 50/125 3,3' (1,0 m) Multimode, duplex, OM3 LSZH
N820-03M Datasheet N820-03M - Tripp Lite TL843-ND Tripp Lite FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 3M 244 - Onmiddellijk Beschikbaar: 244 € 18,10000 1 Minimum: 1 8100 Actief LC Duplex LC Duplex
-
Twin zip Weinig rookontwikkeling, scheidbaar snoer 50/125 9,8' (3,0 m) Multimode, duplex, OM3 LSZH
DK-2633-03 Datasheet DK-2633-03 - Assmann WSW Components AE10461-ND Assmann WSW Components FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 3M 570 - Onmiddellijk Beschikbaar: 570 € 18,73000 1 Minimum: 1 Digitus® Actief LC Duplex LC Duplex 0,12" (3,0mm) Gebufferde vezel
-
62,5/125 9,8' (3,0 m) Multimode, duplex
-
HFBR-RSD005Z Datasheet HFBR-RSD005Z - Broadcom Limited 516-3129-ND Broadcom Limited FIBER OPTIC CBL POF 5M 132 - Onmiddellijk Beschikbaar: 132 € 20,85000 1 Minimum: 1 HFBR Actief
-
-
0,04" (1,0mm) Twin zip Scheidbare kabel
-
16,4' (5,0 m) POF
-
HFBR-RTD010Z Datasheet HFBR-RTD010Z - Broadcom Limited 516-2778-ND Broadcom Limited FIBER OPTIC CBL LC-LC POF 10M 187 - Onmiddellijk Beschikbaar: 187 € 21,58000 1 Minimum: 1 HFBR Actief LC Duplex LC Duplex 0,09" (2,2mm) Twin zip Demper, scheidbaar snoer
-
32,8' (10,0 m) POF
-
HFBR-RMD010Z Datasheet HFBR-RMD010Z - Broadcom Limited 516-2541-ND Broadcom Limited FIBER OPTIC CBL SC-SC POF 10M 184 - Onmiddellijk Beschikbaar: 184 € 21,58000 1 Minimum: 1 HFBR Actief SC Duplex SC Duplex 0,09" (2,2mm) Twin zip Demper, scheidbaar snoer
-
32,8' (10,0 m) POF
-
DK-2633-05 Datasheet DK-2633-05 - Assmann WSW Components AE10462-ND Assmann WSW Components FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 5M 112 - Onmiddellijk Beschikbaar: 112 € 20,74000 1 Minimum: 1 Digitus® Actief LC Duplex LC Duplex 0,12" (3,0mm) Gebufferde vezel
-
62,5/125 16,4' (5,0 m) Multimode, duplex
-
Resultaten per pagina
Pagina 1/2.102
|< < 1 2 3 4 5 >|

23:23:07 4/18/2019