EUR | USD
Productoverzicht > Kabelsets > Glasvezelkabels

Glasvezelkabels

Resultaten: 58.090
58.090 Resterend
Filteropties:
Fabrikant
Wissen
Verpakking
Wissen
Serie
Wissen
Status onderdeel
Wissen
1e connector
Wissen
2e connector
Wissen
Kabeldiameter
Wissen
Kabeltype
Wissen
Functies
Wissen
Type vezel
Wissen
Lengte - totaal
Wissen
Type
Wissen
Klasse
Wissen
Meer filters
Minder filters
Resultaten sorteren op:
Prijzen weergegeven op:
  • Voorraadstatus
  • Beschikbare media
  • Milieu
  • MARKETPLACE-PRODUCT
58.090 Resterend
Resultaten per pagina
Pagina 1/2.324
|< < 1 2 3 4 5 >|
Onderdelen vergelijken Datasheets Afbeelding Onderdeelnummer Digi-Key Onderdeelnr. fabrikant Fabrikant Beschrijving Beschikbare hoeveelheid
Eenheidsprijs
EUR
Minimumhoeveelheid Verpakking Serie Status onderdeel 1e connector 2e connector Kabeldiameter Kabeltype Functies Type vezel Lengte - totaal Type Klasse
   
HFBR-RNS005Z Datasheet HFBR-RNS005Z - Broadcom Limited 516-2091-ND HFBR-RNS005Z FIBER OPTIC CBL POF 5M 1.645 - Onmiddellijk Beschikbaar: 1.645 7,80000 € 1 Minimum: 1
-
HFBR Actief
-
-
0,09" (2,2mm) Gebufferde vezel Verzwakker
-
16,4' (5,0m) POF
-
HFBR-RNS010Z Datasheet HFBR-RNS010Z - Broadcom Limited 516-2092-ND HFBR-RNS010Z FIBER OPTIC CBL POF 10M 1.485 - Onmiddellijk Beschikbaar: 1.485 11,72000 € 1 Minimum: 1
-
HFBR Actief
-
-
0,09" (2,2mm) Gebufferde vezel Verzwakker
-
32,8' (10,0m) POF
-
N820-02M Datasheet N820-02M - Tripp Lite TL842-ND N820-02M FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 2M 126 - Onmiddellijk
10.100 - Fabrieksvoorraad
Beschikbaar: 126
15,95000 € 1 Minimum: 1
-
-
Actief LC Duplex LC Duplex
-
Twin zip Weinig rookontwikkeling, scheidbaar snoer 50/125 6,6' (2,0 m) Multimode, duplex, OM3 LSZH
N320-001 Datasheet N320-001 - Tripp Lite TL2117-ND N320-001 FIBER OPTC CBL LC-LC DUPLX 305MM 330 - Onmiddellijk
1.100 - Fabrieksvoorraad
Beschikbaar: 330
16,53000 € 1 Minimum: 1
-
-
Actief LC Duplex LC Duplex
-
Twin zip Riser, scheidbaar snoer 62,5/125 1,00' (305mm) Multimode, duplex FDDI, OFNR
N820-01M Datasheet N820-01M - Tripp Lite TL841-ND N820-01M FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M 315 - Onmiddellijk
6.850 - Fabrieksvoorraad
Beschikbaar: 315
16,61000 € 1 Minimum: 1
-
-
Actief LC Duplex LC Duplex
-
Twin zip Weinig rookontwikkeling, scheidbaar snoer 50/125 3,3' (1,0m) Multimode, duplex, OM3 LSZH
DK-2633-01 Datasheet DK-2633-01 - Assmann WSW Components AE10459-ND DK-2633-01 FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M 216 - Onmiddellijk Beschikbaar: 216 17,56000 € 1 Minimum: 1
-
DIGITUS® Actief LC Duplex LC Duplex 0,12" (3,0mm) Gebufferde vezel
-
62,5/125 3,3' (1,0m) Multimode, duplex
-
N820-20N Datasheet N820-20N - Tripp Lite TL2146-ND N820-20N FIBER OPTC CBL LC-LC DUPLX 500MM 286 - Onmiddellijk
1.300 - Fabrieksvoorraad
Beschikbaar: 286
19,74000 € 1 Minimum: 1
-
-
Actief LC Duplex LC Duplex
-
Twin zip Weinig rookontwikkeling, scheidbaar snoer 50/125 19,69" (500mm) Multimode, duplex, OM3 LSZH
DK-2633-15 Datasheet DK-2633-15 - Assmann WSW Components AE10465-ND DK-2633-15 FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 15M 125 - Onmiddellijk Beschikbaar: 125 29,55000 € 1 Minimum: 1
-
DIGITUS® Actief LC Duplex LC Duplex 0,12" (3,0mm) Gebufferde vezel
-
62,5/125 49,2' (15,0m) Multimode, duplex
-
1062831001 Datasheet 1062831001 - Molex WM9114-ND 1062831001 FIBER OPTIC CBL MTP-MTP DUPLX 1M 136 - Onmiddellijk Beschikbaar: 136 73,91000 € 1 Minimum: 1
-
106283 Actief MTP, Type A MTP, Type A 0,12" (3,0mm)
-
Plenum 50/125 3,3' (1,0m) Multimode, OM3 OFNP
1062835102 Datasheet 1062835102 - Molex WM14940-ND 1062835102 FIBER OPTIC CBL LC-MTP DUPLEX 3M 53 - Onmiddellijk Beschikbaar: 53 214,95000 € 1 Minimum: 1
-
106283 Actief LC Duplex (4) MTP 0,12" (3,0mm)
-
Plenum 50/125 9,8' (3,0 m) Multimode, duplex
-
HFBR-RLS001Z Datasheet HFBR-RLS001Z - Broadcom Limited 516-2088-ND HFBR-RLS001Z FIBER OPTIC CBL POF 1M 478 - Onmiddellijk Beschikbaar: 478 4,60000 € 1 Minimum: 1
-
HFBR Actief
-
-
0,09" (2,2mm) Gebufferde vezel Verzwakker
-
3,3' (1,0m) POF
-
HFBR-RNS002Z Datasheet HFBR-RNS002Z - Broadcom Limited 516-3128-ND HFBR-RNS002Z FIBER OPTIC CBL SC-SC POF 2M 325 - Onmiddellijk Beschikbaar: 325 5,68000 € 1 Minimum: 1
-
HFBR Actief SC SC 0,09" (2,2mm) Twin zip
-
-
6,6' (2,0 m) POF
-
A102-02M Datasheet A102-02M - Tripp Lite TL394-ND A102-02M TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 2M 9.251 - Onmiddellijk
10.450 - Fabrieksvoorraad
Beschikbaar: 9.251
6,43000 € 1 Minimum: 1
-
-
Actief Toslink-stekker Toslink-stekker
-
-
-
-
6,6' (2,0 m)
-
-
STST-6DTP010 Datasheet STST-6DTP010 - Bel Inc. 1847-1130-ND STST-6DTP010 FIBER OPTIC CBL ST-ST DUPLEX 1M 161 - Onmiddellijk Beschikbaar: 161 9,83000 € 1 Minimum: 1
-
-
Actief ST (2) ST (2) 0,12" (3,0mm)
-
-
62,5/125 3,3' (1,0m) Multimode, duplex, OM1
-
DK-2611-01 Datasheet DK-2611-01 - Assmann WSW Components AE10427-ND DK-2611-01 FIBER OPTIC CBL ST-ST DUPLEX 1M 193 - Onmiddellijk Beschikbaar: 193 11,56000 € 1 Minimum: 1
-
DIGITUS® Actief ST (2) ST (2) 0,12" (3,0mm) Gebufferde vezel
-
62,5/125 3,3' (1,0m) Multimode, duplex
-
HFBR-RLS010Z Datasheet HFBR-RLS010Z - Broadcom Limited 516-3042-ND HFBR-RLS010Z FIBER OPTIC CBL LC-LC POF 10M 584 - Onmiddellijk Beschikbaar: 584 11,72000 € 1 Minimum: 1
-
HFBR Actief LC LC 0,09" (2,2mm) Twin zip Demper, scheidbaar snoer
-
32,8' (10,0m) POF
-
DK-2633-05 Datasheet DK-2633-05 - Assmann WSW Components AE10462-ND DK-2633-05 FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 5M 120 - Onmiddellijk Beschikbaar: 120 19,92000 € 1 Minimum: 1
-
DIGITUS® Actief LC Duplex LC Duplex 0,12" (3,0mm) Gebufferde vezel
-
62,5/125 16,4' (5,0m) Multimode, duplex
-
106-1042-BL-00150 Datasheet 106-1042-BL-00150 - CNC Tech 1175-1881-ND 106-1042-BL-00150 TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 1.5M 141 - Onmiddellijk Beschikbaar: 141 7,64000 € 1 Minimum: 1
-
-
Actief Toslink-stekker Toslink-stekker 0,16" (4,0mm)
-
-
-
4,9' (1,5m)
-
-
106-1042-BL-00150-5 Datasheet 106-1042-BL-00150-5 - CNC Tech 1175-1887-ND 106-1042-BL-00150-5 TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 1.5M 131 - Onmiddellijk Beschikbaar: 131 7,64000 € 1 Minimum: 1
-
-
Actief Toslink-stekker Toslink-stekker 0,20" (5,0mm)
-
-
-
4,9' (1,5m)
-
-
DK-2622-01 Datasheet DK-2622-01 - Assmann WSW Components AE10439-ND DK-2622-01 FIBER OPTIC CBL SC-SC DUPLEX 1M 101 - Onmiddellijk Beschikbaar: 101 12,93000 € 1 Minimum: 1
-
DIGITUS® Actief SC Duplex SC Duplex 0,12" (3,0mm) Gebufferde vezel
-
62,5/125 3,3' (1,0m) Multimode, duplex
-
SCSC-SDTP030 Datasheet SCSC-SDTP030 - Bel Inc. 1847-1152-ND SCSC-SDTP030 FIBER OPTIC CBL SC-SC DUPLEX 3M 186 - Onmiddellijk Beschikbaar: 186 13,67000 € 1 Minimum: 1
-
-
Actief SC Duplex SC Duplex 0,08" (2,0mm)
-
-
9/125 9,8' (3,0 m) Singlemode, duplex, OS2
-
N520-06M Datasheet N520-06M - Tripp Lite TL1900-ND N520-06M FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 6M 141 - Onmiddellijk
170 - Fabrieksvoorraad
Beschikbaar: 141
16,02000 € 1 Minimum: 1
-
-
Actief LC Duplex LC Duplex 0,03" (0,9mm) Twin zip Scheidbare kabel 50/125 19,7' (6,0 m) Multimode, duplex FDDI, OFNR
DK-2633-03 Datasheet DK-2633-03 - Assmann WSW Components AE10461-ND DK-2633-03 FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 3M 1.219 - Onmiddellijk Beschikbaar: 1.219 17,99000 € 1 Minimum: 1
-
DIGITUS® Actief LC Duplex LC Duplex 0,12" (3,0mm) Gebufferde vezel
-
62,5/125 9,8' (3,0 m) Multimode, duplex
-
HFBR-RMD010Z Datasheet HFBR-RMD010Z - Broadcom Limited 516-2541-ND HFBR-RMD010Z FIBER OPTIC CBL SC-SC POF 10M 178 - Onmiddellijk Beschikbaar: 178 19,71000 € 1 Minimum: 1
-
HFBR Actief SC Duplex SC Duplex 0,09" (2,2mm) Twin zip Demper, scheidbaar snoer
-
32,8' (10,0m) POF
-
HFBR-RTD010Z Datasheet HFBR-RTD010Z - Broadcom Limited 516-2778-ND HFBR-RTD010Z FIBER OPTIC CBL LC-LC POF 10M 130 - Onmiddellijk Beschikbaar: 130 19,71000 € 1 Minimum: 1
-
HFBR Actief LC Duplex LC Duplex 0,09" (2,2mm) Twin zip Demper, scheidbaar snoer
-
32,8' (10,0m) POF
-
Resultaten per pagina
Pagina 1/2.324
|< < 1 2 3 4 5 >|

09:59:23 10-26-2020