EUR | USD
Productoverzicht > Kabelsets > Glasvezelkabels

Glasvezelkabels

Resultaten: 58.217
58.217 Resterend
Filteropties:
Fabrikant
Wissen
Verpakking
Wissen
Serie
Wissen
Status onderdeel
Wissen
1e connector
Wissen
2e connector
Wissen
Kabeldiameter
Wissen
Kabeltype
Wissen
Functies
Wissen
Type vezel
Wissen
Lengte - totaal
Wissen
Type
Wissen
Klasse
Wissen
Meer filters
Minder filters
Resultaten sorteren op:
Prijzen weergegeven op:
  • Voorraadstatus
  • Beschikbare media
  • Milieu
  • MARKETPLACE-PRODUCT
58.217 Resterend
Resultaten per pagina
Pagina 1/2.329
|< < 1 2 3 4 5 >|
Onderdelen vergelijken Datasheets Afbeelding Onderdeelnummer Digi-Key Onderdeelnr. fabrikant Fabrikant Beschrijving Beschikbare hoeveelheid
Eenheidsprijs
EUR
Minimumhoeveelheid Verpakking Serie Status onderdeel 1e connector 2e connector Kabeldiameter Kabeltype Functies Type vezel Lengte - totaal Type Klasse
   
HFBR-RNS001Z Datasheet HFBR-RNS001Z - Broadcom Limited 516-2090-ND HFBR-RNS001Z FIBER OPTIC CBL POF 1M 1.705 - Onmiddellijk Beschikbaar: 1.705 4,60000 € 1 Minimum: 1 Bulk HFBR Actief
-
-
0,09" (2,2mm) Gebufferde vezel Verzwakker
-
3,3' (1,0m) POF
-
HFBR-RNS005Z Datasheet HFBR-RNS005Z - Broadcom Limited 516-2091-ND HFBR-RNS005Z FIBER OPTIC CBL POF 5M 128 - Onmiddellijk Beschikbaar: 128 7,80000 € 1 Minimum: 1 Bulk HFBR Actief
-
-
0,09" (2,2mm) Gebufferde vezel Verzwakker
-
16,4' (5,0m) POF
-
HFBR-RNS010Z Datasheet HFBR-RNS010Z - Broadcom Limited 516-2092-ND HFBR-RNS010Z FIBER OPTIC CBL POF 10M 1.058 - Onmiddellijk Beschikbaar: 1.058 11,72000 € 1 Minimum: 1 Bulk HFBR Actief
-
-
0,09" (2,2mm) Gebufferde vezel Verzwakker
-
32,8' (10,0m) POF
-
N320-001 Datasheet N320-001 - Tripp Lite TL2117-ND N320-001 FIBER OPTC CBL LC-LC DUPLX 305MM 203 - Onmiddellijk
950 - Fabrieksvoorraad
Beschikbaar: 203
16,71000 € 1 Minimum: 1 Bulk
-
Actief LC Duplex LC Duplex
-
Twin zip Riser, scheidbaar snoer 62,5/125 1,00' (305mm) Multimode, duplex FDDI, OFNR
N370-01M Datasheet N370-01M - Tripp Lite TL835-ND N370-01M FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M 137 - Onmiddellijk
250 - Fabrieksvoorraad
Beschikbaar: 137
19,75000 € 1 Minimum: 1 Bulk
-
Actief LC Duplex LC Duplex
-
Twin zip Riser, scheidbaar snoer 8,3/125 3,3' (1,0m) Singlemode, duplex FDDI, OFNR
N458-001-62 Datasheet N458-001-62 - Tripp Lite TL1127-ND N458-001-62 FIBER OPTC CBL LC-SC DUPLX 305MM 118 - Onmiddellijk
1.990 - Fabrieksvoorraad
Beschikbaar: 118
29,31000 € 1 Minimum: 1 Bulk
-
Actief LC Duplex SC Duplex
-
Twin zip
-
50/125 1,00' (305mm) Multimode, duplex
-
DK-2633-15 Datasheet DK-2633-15 - Assmann WSW Components AE10465-ND DK-2633-15 FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 15M 316 - Onmiddellijk Beschikbaar: 316 29,85000 € 1 Minimum: 1 Bulk DIGITUS® Actief LC Duplex LC Duplex 0,12" (3,0mm) Gebufferde vezel
-
62,5/125 49,2' (15,0m) Multimode, duplex
-
1062831001 Datasheet 1062831001 - Molex WM9114-ND 1062831001 FIBER OPTIC CBL MTP-MTP DUPLX 1M 133 - Onmiddellijk Beschikbaar: 133 74,67000 € 1 Minimum: 1 Bulk 106283 Actief MTP, Type A MTP, Type A 0,12" (3,0mm)
-
Plenum 50/125 3,3' (1,0m) Multimode, OM3 OFNP
1062835102 Datasheet 1062835102 - Molex WM14940-ND 1062835102 FIBER OPTIC CBL LC-MTP DUPLEX 3M 67 - Onmiddellijk Beschikbaar: 67 217,15000 € 1 Minimum: 1 Bulk 106283 Actief LC Duplex (4) MTP 0,12" (3,0mm)
-
Plenum 50/125 9,8' (3,0 m) Multimode, duplex
-
HFBR-RLS001Z Datasheet HFBR-RLS001Z - Broadcom Limited 516-2088-ND HFBR-RLS001Z FIBER OPTIC CBL POF 1M 1.057 - Onmiddellijk Beschikbaar: 1.057 4,60000 € 1 Minimum: 1 Bulk HFBR Actief
-
-
0,09" (2,2mm) Gebufferde vezel Verzwakker
-
3,3' (1,0m) POF
-
HFBR-RNS002Z Datasheet HFBR-RNS002Z - Broadcom Limited 516-3128-ND HFBR-RNS002Z FIBER OPTIC CBL SC-SC POF 2M 1.500 - Onmiddellijk Beschikbaar: 1.500 5,69000 € 1 Minimum: 1 Bulk HFBR Actief SC SC 0,09" (2,2mm) Twin zip
-
-
6,6' (2,0 m) POF
-
A102-02M Datasheet A102-02M - Tripp Lite TL394-ND A102-02M TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 2M 9.169 - Onmiddellijk
9.400 - Fabrieksvoorraad
Beschikbaar: 9.169
6,49000 € 1 Minimum: 1 Bulk
-
Actief Toslink-stekker Toslink-stekker
-
-
-
-
6,6' (2,0 m)
-
-
106-1042-BL-00150 Datasheet 106-1042-BL-00150 - CNC Tech 1175-1881-ND 106-1042-BL-00150 TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 1.5M 129 - Onmiddellijk Beschikbaar: 129 8,82000 € 1 Minimum: 1 Zak
-
Actief Toslink-stekker Toslink-stekker 0,16" (4,0mm)
-
-
-
4,9' (1,5m)
-
-
106-1042-BL-00200-5 Datasheet 106-1042-BL-00200-5 - CNC Tech 1175-1888-ND 106-1042-BL-00200-5 TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 2M 233 - Onmiddellijk Beschikbaar: 233 9,37000 € 1 Minimum: 1 Zak
-
Actief Toslink-stekker Toslink-stekker 0,20" (5,0mm)
-
-
-
6,6' (2,0 m)
-
-
106-1042-BL-00300 Datasheet 106-1042-BL-00300 - CNC Tech 1175-1883-ND 106-1042-BL-00300 TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 3M 125 - Onmiddellijk Beschikbaar: 125 9,75000 € 1 Minimum: 1 Zak
-
Actief Toslink-stekker Toslink-stekker 0,16" (4,0mm)
-
-
-
9,8' (3,0 m)
-
-
LCLC-SDTP010 Datasheet LCLC-SDTP010 - Bel Inc. 1847-1142-ND LCLC-SDTP010 FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M 105 - Onmiddellijk Beschikbaar: 105 11,36000 € 1 Minimum: 1 Box
-
Actief LC Duplex LC Duplex 0,08" (2,0mm)
-
-
9/125 3,3' (1,0m) Singlemode, duplex, OS2
-
HFBR-RLS010Z Datasheet HFBR-RLS010Z - Broadcom Limited 516-3042-ND HFBR-RLS010Z FIBER OPTIC CBL LC-LC POF 10M 555 - Onmiddellijk Beschikbaar: 555 11,72000 € 1 Minimum: 1 Bulk HFBR Actief LC LC 0,09" (2,2mm) Twin zip Demper, scheidbaar snoer
-
32,8' (10,0m) POF
-
N820-20N Datasheet N820-20N - Tripp Lite TL2146-ND N820-20N FIBER OPTC CBL LC-LC DUPLX 500MM 208 - Onmiddellijk
700 - Fabrieksvoorraad
Beschikbaar: 208
16,34000 € 1 Minimum: 1 Bulk
-
Actief LC Duplex LC Duplex
-
Twin zip Weinig rookontwikkeling, scheidbaar snoer 50/125 19,69" (500mm) Multimode, duplex, OM3 LSZH
N820-01M Datasheet N820-01M - Tripp Lite TL841-ND N820-01M FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M 226 - Onmiddellijk
5.000 - Fabrieksvoorraad
Beschikbaar: 226
16,78000 € 1 Minimum: 1 Bulk
-
Actief LC Duplex LC Duplex
-
Twin zip Weinig rookontwikkeling, scheidbaar snoer 50/125 3,3' (1,0m) Multimode, duplex, OM3 LSZH
DK-2633-01 Datasheet DK-2633-01 - Assmann WSW Components AE10459-ND DK-2633-01 FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M 215 - Onmiddellijk Beschikbaar: 215 17,73000 € 1 Minimum: 1 Bulk DIGITUS® Actief LC Duplex LC Duplex 0,12" (3,0mm) Gebufferde vezel
-
62,5/125 3,3' (1,0m) Multimode, duplex
-
DK-2633-03 Datasheet DK-2633-03 - Assmann WSW Components AE10461-ND DK-2633-03 FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 3M 838 - Onmiddellijk Beschikbaar: 838 18,17000 € 1 Minimum: 1 Bulk DIGITUS® Actief LC Duplex LC Duplex 0,12" (3,0mm) Gebufferde vezel
-
62,5/125 9,8' (3,0 m) Multimode, duplex
-
HFBR-RSD005Z Datasheet HFBR-RSD005Z - Broadcom Limited 516-3129-ND HFBR-RSD005Z FIBER OPTIC CBL POF 5M 245 - Onmiddellijk Beschikbaar: 245 20,08000 € 1 Minimum: 1 Bulk HFBR Actief
-
-
0,04" (1,0mm) Twin zip Scheidbare kabel
-
16,4' (5,0m) POF
-
106-1242-BL-00150 Datasheet 106-1242-BL-00150 - CNC Tech 1175-1884-ND 106-1242-BL-00150 TOSLINK CABLE PLUG-PLUG RA 1.5M 140 - Onmiddellijk Beschikbaar: 140 9,02000 € 1 Minimum: 1 Zak
-
Actief Toslink-stekker Toslink-stekker, rechter hoek 0,16" (4,0mm)
-
-
-
4,9' (1,5m)
-
-
106-1042-BL-00200 Datasheet 106-1042-BL-00200 - CNC Tech 1175-1882-ND 106-1042-BL-00200 TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 2M 147 - Onmiddellijk Beschikbaar: 147 9,21000 € 1 Minimum: 1 Zak
-
Actief Toslink-stekker Toslink-stekker 0,16" (4,0mm)
-
-
-
6,6' (2,0 m)
-
-
106-1242-BL-00200-5 Datasheet 106-1242-BL-00200-5 - CNC Tech 1175-1891-ND 106-1242-BL-00200-5 TOSLINK CABLE PLUG-PLUG RA 2M 140 - Onmiddellijk Beschikbaar: 140 9,37000 € 1 Minimum: 1 Zak
-
Actief Toslink-stekker Toslink-stekker, rechter hoek 0,20" (5,0mm)
-
-
-
6,6' (2,0 m)
-
-
Resultaten per pagina
Pagina 1/2.329
|< < 1 2 3 4 5 >|

15:46:40 4-11-2021