Weergegeven:
van 5.747
Vergelijken
Onderdeelnr. fabr.
Beschikbare hoeveelheid
Prijs
Serie
Verpakking
Product Status
Datasnelheid
Golflengte
Toepassingen
Spanning - voeding
Type aansluiting
Type montage
FTLF8519P3BNL
FTLF8519P3BNL
TXRX SFP 2.125GB/S 3.3V
Finisar Corporation
9.414
Op voorraad
1 : 38,77000 €
Tray
-
Tray
Actief2,125Gbps850nmGeneral Purpose3,3VLC DuplexAansluitbaar, SFP
AFBR-5972
AFBR-5972EZ
TXRX FAST ETHERNET POF
Broadcom Limited
1.516
Op voorraad
1 : 42,46000 €
Bulk
-
Bulk
Actief125MBd650nmEthernet3,3VVersatile LinkOpbouwmontage
AFBR-5972BZ
AFBR-5972BZ
TXRX FAST ETHERNET POF
Broadcom Limited
409
Op voorraad
1 : 42,46000 €
Bulk
-
Bulk
Actief125MBd650nmEthernet3,3VVersatile LinkOpbouwmontage
FTLF8519P3BTL
FTLF8519P3BTL
TXRX SFP SGL 2.125GB/S 850NM
Finisar Corporation
8.725
Op voorraad
1 : 44,59000 €
Bulk
-
Bulk
Actief2,125Gbps850nmEthernet3,3VLC DuplexAansluitbaar, SFP
FTLF8519F2GTL
FTLF8519F2GTL
TXRX OPT SFF 2 GB/S 850NM
Finisar Corporation
2.879
Op voorraad
1 : 52,11000 €
Tray
-
Tray
Actief2,125Gbps850nmEthernet3V ~ 3,6VLC DuplexThrough-hole
FTLX8574D3BCL
FTLX8574D3BCL
TXRX SFP+ MULTI 10GB/S 850NM
Finisar Corporation
4.922
Op voorraad
1 : 52,35000 €
Tray
-
Tray
Actief10,5Gbps850nmEthernet, Fibre Channel3,3VLC DuplexAansluitbaar, SFP+
FTLF8519F2GNL
FTLF8519F2GNL
TXRX OPT SFF 2 GB/S 850NM
Finisar Corporation
1.481
Op voorraad
1 : 56,23000 €
Tray
-
Tray
Actief2,125Gbps850nmEthernet3V ~ 3,6VLC DuplexAansluitbaar, SFP
FTLF1323P1BTR
FTLF1323P1BTR
TXRX OPT X2 155 MB/S 1310NM
Finisar Corporation
0
Op voorraad
1 : 57,31000 €
Tray
-
Tray
Actief155Mbps1310nmEthernet3,1V ~ 3,5VLC DuplexAansluitbaar, SFP
FTLF8524P2BNL
FTLF8524P2BNL
TXRX OPT SFP 4 GB/S 850NM
Finisar Corporation
674
Op voorraad
1 : 60,79000 €
Bulk
-
Bulk
Niet voor nieuwe ontwerpen4,25Gbps850nmEthernet3V ~ 3,6VLC DuplexAansluitbaar, SFP
FTLF1318P3BTL
FTLF1318P3BTL
TXRX SFP 1.25GB/S 1310NM
Finisar Corporation
1.509
Op voorraad
1 : 60,79000 €
Tray
-
Tray
Actief1,25Gbps1310nmEthernet, Fibre Channel3,3VLC DuplexAansluitbaar, SFP
FTLF8524E2GNV
FTLF8524E2GNV
TXRX OPT SFF 4 GB/S 850NM
Finisar Corporation
272
Op voorraad
1 : 66,00000 €
Tray
-
Tray
Actief4,25Gbps850nmEthernet3V ~ 3,6VLC DuplexThrough-hole
HFBR-5963ALZ
HFBR-5963ALZ
TXRX MMF FE ATM SONET OC-3 2X5
Broadcom Limited
2.314
Op voorraad
1 : 67,05000 €
Bulk
-
Bulk
Actief155MBd1300nmEthernet3,3VLC DuplexThrough-hole
HFBR-5961ALZ
HFBR-5961ALZ
TXRX MMF FE SONET OC-3 2X5
Broadcom Limited
165
Op voorraad
1 : 67,05000 €
Bulk
-
Bulk
Actief155MBd1300nmEthernet3,3VLC DuplexThrough-hole
FTLF8526W4BTL
FTLF8526W4BTL
TXRX 850NM VCSEL 6.1GBS SFP+
Finisar Corporation
430
Op voorraad
1 : 67,48000 €
Bulk
-
Bulk
Actief8Gbps850nmDraadloos3,3VLC DuplexAansluitbaar, SFP+
AFBR-5903Z
AFBR-5903Z
TXRX OPT FE MTRJ 2X5DIP
Broadcom Limited
684
Op voorraad
1 : 68,05000 €
Bulk
-
Bulk
Actief100Mbps1300nmGeneral Purpose3,3VMTRJThrough-hole
HFBR-57E0PZ
HFBR-57E0PZ
TXRX MM SFP LC CONN BAIL DELATCH
Broadcom Limited
126
Op voorraad
1 : 68,35000 €
Bulk
-
Bulk
Actief155MBd1300nmEthernet3,3VLC DuplexAansluitbaar, SFP
HFBR-57E5APZ
HFBR-57E5APZ
TXRX MM SFP LC DMI BAIL DELATCH
Broadcom Limited
121
Op voorraad
1 : 68,91000 €
Bulk
-
Bulk
Actief125MBd1310nmEthernet3V ~ 3,6VLC DuplexAansluitbaar, SFP
FTLX1475D3B
FTLX1370W4BTL
TXRX 1310NM 10GB SFP+ LC
Finisar Corporation
467
Op voorraad
1 : 70,78000 €
Bulk
-
Bulk
Actief10Gbps1310nmEthernet, Fibre Channel3,3VLC DuplexAansluitbaar, SFP+
FTLF1323P1BTL
FTLF1323P1BTL
TXRX OPT SFP 155 MB/S 1310NM
Finisar Corporation
257
Op voorraad
1 : 70,78000 €
Tray
-
Tray
Actief155Mbps1310nmEthernet3,1V ~ 3,5VLC DuplexAansluitbaar, SFP
1.826
Op voorraad
1 : 75,72000 €
Bulk
-
Bulk
Niet voor nieuwe ontwerpen14,025Gbps850nmFibre Channel-links3,3VLC DuplexAansluitbaar, SFP+
FTLF1321P1BTL
FTLF1321P1BTL
TXRX OPT SFP 2 GB/S 1310NM
Finisar Corporation
518
Op voorraad
1 : 81,65000 €
Tray
-
Tray
Actief2,67Gbps1310nmEthernet3V ~ 3,6VLC DuplexAansluitbaar, SFP
FTLX1475D3B
FTLX1475D3BCL
TXRX 1310NM DFB, PIN, 10GBASE-LR
Finisar Corporation
183
Op voorraad
1 : 81,65000 €
Bulk
-
Bulk
Actief10Gbps1310nmEthernet, Fibre Channel3,14V ~ 3,46VLC DuplexAansluitbaar, SFP+
FTLX1475D3B
FTLX1475D3BCV
TXRX 1310NM DFB, PIN, 10GBASE-LR
Finisar Corporation
1.372
Op voorraad
1 : 86,10000 €
Bulk
-
Bulk
Actief10,5Gbs1310nmGeneral Purpose3,3VLC DuplexAansluitbaar, SFP+
FTLX2072D327
FTLX2072D327
TXRX 1271NM/1331NM DFB, PIN, 10G
Finisar Corporation
286
Op voorraad
1 : 90,55000 €
Bulk
-
Bulk
Actief------
FTx
FTLF1426P2BTL
TXRX SFP+ SGL LC DUPLEX 3.3V
Finisar Corporation
248
Op voorraad
1 : 93,52000 €
Bulk
-
Bulk
Actief6,1Gbs-Draadloos3,3VLC DuplexAansluitbaar, SFP+
Weergegeven:
van 5.747

Glasvezel - zendontvangermodules


Glasvezelzendontvangermodules zijn adaptieve behuizingen van glasvezelkabels die een lichtbron bevatten voor het verzenden van gegevens via glasvezelkabel en een fotodiode voor het ontvangen van glasvezeldata. Bevestigingsopties omvatten insteekbare CXP, QSFP, SFF, SFP en XFP, oppervlak of doorgaand gat, CFP, 1x9 SC en paneel. Gegevenssnelheid, golflengte, toepassing en type connector behoren tot de primaire selectieparameters.