Weergegeven:
van 3.075
Vergelijken
Onderdeelnr. fabr.
Beschikbare hoeveelheid
Prijs
Serie
Verpakking
Product Status
Type
Configuratie
Koperen poorten
Type koper
Vezelpoorten
Type vezel
SFP/XFP-poorten
Functies
Afstand
MTU
Spanning - ingang
Type aansluiting
Type montage
Bescherming tegen binnendringen
Bedrijfstemperatuur
102MC-ST-MDR
102MC-ST
102MC-ST MEDIA CONVERTER
Red Lion Controls
19
Op voorraad
1 : 300,76000 €
Bulk
Bulk
ActiefOnbeheerdVast110/1001100BASE-FX (multi-modus)----10 ~ 30 VDCRJ45, STDIN-rail--40°C ~ 80°C
MFG_FOSTCDRI-ST
BB-FOSTCDRI-ST
INDUSTRIAL 232/422/485 TO SINGLE
Advantech Corp
58
Op voorraad
139
Factory
1 : 536,52000 €
Bulk
-
Bulk
ActiefOnbeheerdVast--2Enkele modus--15km-10 ~ 48 VDCSTDIN-railIP30-40°C ~ 80°C
MFG_2891156
2891156
FO CONVERTER LC DUPLEX
Phoenix Contact
28
Op voorraad
1 : 955,95000 €
Bulk
-
Bulk
ActiefOnbeheerdVast110/1001100BASE-FX (enkele modus)-LFPT40km-12 ~ 48 VDCRJ45, LCDIN-railIP20-40°C ~ 75°C
N784-001-ST
N784-001-ST
EXTERNAL MULTIMODE MEDIA CONVERT
Tripp Lite
103
Op voorraad
1 : 69,05000 €
Bulk
-
Bulk
Actief--110/1001Multi-modus--2km--RJ45, ST---
N785-P01-SC-SM1
N785-P01-SC-SM1
GIGABIT SINGLEMODE FIBER TO ETHE
Tripp Lite
59
Op voorraad
1 : 205,98000 €
Retailverpakking
-
Retailverpakking
Actief-Vast110/100/10001Gigabit (enkele modus)--20km-100 ~ 240 VACRJ45, SCChassismontage--20°C ~ 60°C
BB-FOSTCDRI-INV
BB-FOSTCDRI-INV
FOSTCDRI WITH INVERTED FIBER.
Advantech Corp
28
Op voorraad
1 : 403,17000 €
Bulk
-
Bulk
ActiefOnbeheerdVast--2Multi-modus--4km-10 ~ 48 VDCSTDIN-railIP20-40°C ~ 80°C
IMC-751-SST
IMC-751-SST
IMCV SNMP MANAGEABLE CONVRTR
Advantech Corp
50
Op voorraad
1 : 276,04000 €
Bulk
Bulk
ActiefBeheerdModulair - kaart110/1001100BASE-FX (enkele modus)-LFPT, SNMP beheerbaar20km--RJ45, SCRackmontage-0°C ~ 50°C
FCU-3003-SFP
FCU-3003-SFP
10/100/1000TX TO 1000SX/LX MEDIA
ICOMTECH, INC.
44
Marktplaats
1 : 129,41000 €
Bulk
-
Bulk
Actief-Vast + SFP110/100/10001SFP1--Jumbo240VAC, 72VDCRJ45, LC, SFPDIN-railIP30-10°C ~ 55°C
FCU-3002A-SFP
FCU-3002A-SFP
10/100/1000T TO 1000SX/LX MEDIA
ICOMTECH, INC.
117
Marktplaats
1 : 133,33000 €
Bulk
-
Bulk
Actief-Vast + SFP110/100/10001SFP1--Jumbo5VRJ45, SFPDIN-railIP300°C ~ 50°C
FCU-100SC-S3-V2
FCU-100SC-S3-V2
10/100TX TO 100FX MEDIA CONVERTE
ICOMTECH, INC.
332
Marktplaats
1 : 147,06000 €
Bulk
-
Bulk
Actief-Vast110/1001Enkele modus-LFPT30kmJumbo100V ~ 240VRJ45, SCRackmontage-0°C ~ 50°C
FCU-100ST-V2
FCU-100ST-V2
10/100TX TO 100FX MEDIA CONVERTE
ICOMTECH, INC.
53
Marktplaats
1 : 172,55000 €
Bulk
-
Bulk
Actief-Vast110/1001Multi-modus-LFPT2kmJumbo100V ~ 240VRJ45, STRackmontage-0°C ~ 50°C
FCU-3002A-SC
FCU-3002A-SC
10/100/1000TX TO 1000SX MEDIA CO
ICOMTECH, INC.
428
Marktplaats
1 : 180,39000 €
Bulk
-
Bulk
Actief-Vast110/100/10001Multi-modus--550mJumbo5VRJ45, SCDIN-railIP300°C ~ 50°C
FCU-1802P-SC
FCU-1802P-SC
10/100TX TO 100FX POE MEDIA CONV
ICOMTECH, INC.
69
Marktplaats
1 : 180,39000 €
Bulk
-
Bulk
Actief-Vast110/1001Multi-modus--2km-48VRJ45, SC--0°C ~ 50°C
FCU-3003-SC
FCU-3003-SC
10/100/1000TX TO 1000LX MEDIA CO
ICOMTECH, INC.
50
Marktplaats
1 : 180,39000 €
Bulk
-
Bulk
Actief-Vast110/100/10001Multi-modus--550mJumbo48V ~ 55VRJ45, SCDIN-railIP30-10°C ~ 55°C
9WPIKA020901
9WPIKA020901
INTERACTIVE DISPLAY ADAPTER
Millitronic Co., LTD
200
Marktplaats
1 : 195,10000 €
Retailverpakking
*
Retailverpakking
Actief---------------
FCU-3002A-SC-S1
FCU-3002A-SC-S1
10/100/1000TX TO 1000LX MEDIA CO
ICOMTECH, INC.
61
Marktplaats
1 : 198,04000 €
Bulk
-
Bulk
Actief-Vast110/100/10001Enkele modus--10kmJumbo5VRJ45, SCDIN-railIP300°C ~ 50°C
FCU-3002A-SC-S2
FCU-3002A-SC-S2
10/100/1000TX TO 1000LX MEDIA CO
ICOMTECH, INC.
52
Marktplaats
1 : 225,49000 €
Bulk
-
Bulk
Actief-Vast110/100/10001Enkele modus--20kmJumbo5VRJ45, SCDIN-railIP300°C ~ 50°C
STF-300C-TM02
STF-300C-TM02
RS-232/422/485 TO FIBER CONVERTE
ICOMTECH, INC.
98
Marktplaats
1 : 300,98000 €
Bulk
-
Bulk
Actief-Vast--1Multi-modus--2km-12VST--0°C ~ 50°C
STF-300C-CM02
STF-300C-CM02
RS-232/422/485 TO FIBER CONVERTE
ICOMTECH, INC.
40
Marktplaats
1 : 300,98000 €
Bulk
-
Bulk
Actief-Vast--1Multi-modus--2km-12VSC--0°C ~ 50°C
IMC-C1000-SFP-T
IMC-C1000-SFP-T
COMPACT INDUSTRIAL GIGABIT ETHER
ICOMTECH, INC.
187
Marktplaats
1 : 319,61000 €
Bulk
-
Bulk
Actief-Vast + SFP110/100/10001SFP1LFPT-Jumbo12V ~ 48VRJ45, SFPDIN-railIP30-40°C ~ 80°C
STF-300C-CM02
STF-300C-CS30
RS-232/422/485 TO FIBER CONVERTE
ICOMTECH, INC.
47
Marktplaats
1 : 348,04000 €
Bulk
-
Bulk
Actief-Vast--1Enkele modus--30km-12VSC--0°C ~ 50°C
IMP-C1000-SFP
IMP-C1000-SFP
COMPACT INDUSTRIAL GIGABIT POE+
ICOMTECH, INC.
42
Marktplaats
1 : 365,69000 €
Bulk
-
Bulk
Actief-Vast + SFP110/100/10001SFP1LFPT-Jumbo48V ~ 55VRJ45, SFPDIN-railIP30-10°C ~ 70°C
IMP-C100-ST-M
IMP-C100-ST-M-T
COMPACT 10/100TX TO 100FX INDUST
ICOMTECH, INC.
161
Marktplaats
1 : 371,57000 €
Bulk
-
Bulk
Actief-Vast110/1001Multi-modus-LFPT2km-48V ~ 55VRJ45, STDIN-railIP30-40°C ~ 80°C
IMP-100A-M
IMP-100A-M-T
10/100TX TO 100FX INDUSTRIAL POE
ICOMTECH, INC.
47
Marktplaats
1 : 388,24000 €
Bulk
-
Bulk
Actief-Vast110/1001Multi-modus-LFPT2km-48VRJ45, SCDIN-railIP30-40°C ~ 80°C
IMP-C1000-SFP
IMP-C1000-SFP-T
COMPACT INDUSTRIAL GIGABIT POE+
ICOMTECH, INC.
137
Marktplaats
1 : 423,53000 €
Bulk
-
Bulk
Actief-Vast + SFP110/100/10001SFP1LFPT-Jumbo48V ~ 55VRJ45, SFPDIN-railIP30-40°C ~ 80°C
Weergegeven:
van 3.075

Mediaconvertors


Mediaconverters bieden mediaconversie van industriële kwaliteit van kabelgebaseerde Ethernet-apparatuur naar glasvezelprotocollen zoals Gigabit, SFP, XFP, 10BASE-FL of 100BASE-FX in singlemode- of multimode-configuratie. Vaste of modulaire configuraties met beheerde of onbeheerde topologie worden geselecteerd op basis van aantal poorten, series van de fabrikant, communicatieafstand, montage- en connectortypen en spanningsingang.