Weergegeven:
1 - 25
van 3.079
Vergelijken
Onderdeelnr. fabr.
Beschikbare hoeveelheid
Prijs
Serie
Verpakking
Productstatus
Type
Configuratie
Koperen poorten
Type koper
Vezelpoorten
Type vezel
SFP/XFP-poorten
Functies
Afstand
MTU
Spanning - ingang
Type aansluiting
Type montage
Bescherming tegen binnendringen
Bedrijfstemperatuur
N784-001-ST
N784-001-ST
EXTERNAL MULTIMODE MEDIA CONVERT
Tripp Lite
106
Op voorraad
1 : 71,09000 €
Bulk
-
Bulk
Actief--110/1001Multi-modus--2km--RJ45, ST---
FOSTC
BB-FOSTC
CONVERTER SERIAL TO FIBER OPTIC
Advantech Corp
34
Op voorraad
13
Factory
1 : 196,13000 €
Bulk
-
Bulk
ActiefOnbeheerdVast--2Multi-modus--4km-12VDCSTVrijhangend (in-lijn)--40°C ~ 80°C
FOSTCDR
BB-FOSTCDR
CONVERTER SERIAL TO FIBER OPTIC
Advantech Corp
37
Op voorraad
35
Factory
1 : 323,31000 €
Bulk
-
Bulk
ActiefOnbeheerdVast--2Multi-modus--4km-10 ~ 30 VDCSTDIN-rail--40°C ~ 80°C
FOSTCDRI
BB-FOSTCDRI
CONVERTER SERIAL TO FIBER OPTIC
Advantech Corp
29
Op voorraad
3
Factory
1 : 351,27000 €
Bulk
-
Bulk
ActiefOnbeheerdVast--2Multi-modus--4km-10 ~ 48 VDCSTDIN-railIP20-40°C ~ 85°C
N-TRON Series
1003GX2-B
1003GX2-B GIGABIT SWITCH
Red Lion Controls
35
Op voorraad
1 : 415,36000 €
Bulk
Bulk
ActiefOnbeheerdVast + SFP110/100/1000Maximaal 2SFP2 (SFP)-Varieert-10 ~ 30 VDCRJ45, SFPDIN-rail--40°C ~ 85°C
MFG_FOSTCDRI-ST
BB-FOSTCDRI-ST
INDUSTRIAL 232/422/485 TO SINGLE
Advantech Corp
58
Op voorraad
116
Factory
1 : 467,45000 €
Bulk
-
Bulk
ActiefOnbeheerdVast--2Enkele modus--15km-10 ~ 48 VDCSTDIN-railIP30-40°C ~ 80°C
N-Tron Series-1002MC
1002MC-SX
1002MC-SX MEDIA CONVERTER
Red Lion Controls
44
Op voorraad
1 : 553,52000 €
Bulk
Bulk
ActiefOnbeheerdVast + SFP110/100/1000Maximaal 1SFP1 (SFP)-Varieert-10 ~ 30 VDCRJ45, SFPDIN-rail--40°C ~ 85°C
2891321
2891321
FO CONVERTER ST DUPLEX
Phoenix Contact
42
Op voorraad
1 : 309,38000 €
Bulk
-
Bulk
ActiefOnbeheerdVast110/1001100BASE-FX (multi-modus)-LFPT10km-12 ~ 48 VDCRJ45, STDIN-rail-0°C ~ 70°C
N785-P01-SC-SM1
N785-P01-SC-SM1
GIGABIT SINGLEMODE FIBER TO ETHE
Tripp Lite
59
Op voorraad
1 : 212,07000 €
Retailverpakking
-
Retailverpakking
Actief-Vast110/100/10001Gigabit (enkele modus)--20km-100 ~ 240 VACRJ45, SCChassismontage--20°C ~ 60°C
IMC-751-SST
IMC-751-SST
IMCV SNMP MANAGEABLE CONVRTR
Advantech Corp
50
Op voorraad
1 : 375,19000 €
Bulk
Bulk
ActiefBeheerdModulair - kaart110/1001100BASE-FX (enkele modus)-LFPT, SNMP beheerbaar20km--RJ45, SCRackmontage-0°C ~ 50°C
FCU-2805SFP
FCU-2805SFP
10/100/1000TX TO 1000SX/LX MEDIA
ICOMTECH, INC.
158
Marktplaats
1 : 122,14000 €
Bulk
-
Bulk
Actief-Vast + SFP110/100/1000-SFP1---5VRJ45, SFP--0°C ~ 50°C
FCU-3003-SFP
FCU-3003-SFP
10/100/1000TX TO 1000SX/LX MEDIA
ICOMTECH, INC.
44
Marktplaats
1 : 133,24000 €
Bulk
-
Bulk
Actief-Vast + SFP110/100/10001SFP1--Jumbo240VAC, 72VDCRJ45, LC, SFPDIN-railIP30-10°C ~ 55°C
FCU-3002A-SFP
FCU-3002A-SFP
10/100/1000T TO 1000SX/LX MEDIA
ICOMTECH, INC.
67
Marktplaats
1 : 137,28000 €
Bulk
-
Bulk
Actief-Vast + SFP110/100/10001SFP1--Jumbo5VRJ45, SFPDIN-railIP300°C ~ 50°C
FCU-2802SC
FCU-2802SC
Gigabit Media Converter
ICOMTECH, INC.
46
Marktplaats
1 : 147,37000 €
Retailverpakking
-
Retailverpakking
Actief-Vast110/100/100011000BASE-SX/LX (Multimode)-LFPT550m-5VRJ45, SC--0°C ~ 50°C
FCU-100SC-S3-V2
FCU-100SC-S3-V2
10/100TX TO 100FX MEDIA CONVERTE
ICOMTECH, INC.
268
Marktplaats
1 : 151,41000 €
Bulk
-
Bulk
Actief-Vast110/1001Enkele modus-LFPT30kmJumbo100V ~ 240VRJ45, SCRackmontage-0°C ~ 50°C
FCU-100ST-V2
FCU-100ST-V2
10/100TX TO 100FX MEDIA CONVERTE
ICOMTECH, INC.
32
Marktplaats
1 : 177,65000 €
Bulk
-
Bulk
Actief-Vast110/1001Multi-modus-LFPT2kmJumbo100V ~ 240VRJ45, STRackmontage-0°C ~ 50°C
FCU-3002A-SC
FCU-3002A-SC
10/100/1000TX TO 1000SX MEDIA CO
ICOMTECH, INC.
423
Marktplaats
1 : 185,73000 €
Bulk
-
Bulk
Actief-Vast110/100/10001Multi-modus--550mJumbo5VRJ45, SCDIN-railIP300°C ~ 50°C
FCU-1802P-SC
FCU-1802P-SC
10/100TX TO 100FX POE MEDIA CONV
ICOMTECH, INC.
62
Marktplaats
1 : 185,73000 €
Bulk
-
Bulk
Actief-Vast110/1001Multi-modus--2km-48VRJ45, SC--0°C ~ 50°C
FCU-3003-SC
FCU-3003-SC
10/100/1000TX TO 1000LX MEDIA CO
ICOMTECH, INC.
50
Marktplaats
1 : 185,73000 €
Bulk
-
Bulk
Actief-Vast110/100/10001Multi-modus--550mJumbo48V ~ 55VRJ45, SCDIN-railIP30-10°C ~ 55°C
FCU-2805P-SFP
FCU-2805P-SFP
Gigabit Media Converter
ICOMTECH, INC.
154
Marktplaats
1 : 197,84000 €
Retailverpakking
-
Retailverpakking
Actief-Vast + SFP110/100/10001SFP1LFPT--52VRJ45, SFP--0°C ~ 50°C
9WPIKA020901
9WPIKA020901
INTERACTIVE DISPLAY ADAPTER
Millitronic Co., LTD
200
Marktplaats
1 : 200,87000 €
Retailverpakking
*
Retailverpakking
Actief---------------
FCU-3002A-SC-S1
FCU-3002A-SC-S1
10/100/1000TX TO 1000LX MEDIA CO
ICOMTECH, INC.
58
Marktplaats
1 : 203,90000 €
Bulk
-
Bulk
Actief-Vast110/100/10001Enkele modus--10kmJumbo5VRJ45, SCDIN-railIP300°C ~ 50°C
FCU-3002A-SC-S2
FCU-3002A-SC-S2
10/100/1000TX TO 1000LX MEDIA CO
ICOMTECH, INC.
52
Marktplaats
1 : 232,16000 €
Bulk
-
Bulk
Actief-Vast110/100/10001Enkele modus--20kmJumbo5VRJ45, SCDIN-railIP300°C ~ 50°C
FCU-3002A-WA-S1
FCU-3002A-WA-S1
10/100/1000TX TO 1000LX SINGLE F
ICOMTECH, INC.
59
Marktplaats
1 : 243,27000 €
Bulk
-
Bulk
Actief-Vast110/100/10001Enkele modus--10kmJumbo5VRJ45, SCDIN-railIP300°C ~ 50°C
STF-300C-TM02
STF-300C-TM02
RS-232/422/485 TO FIBER CONVERTE
ICOMTECH, INC.
92
Marktplaats
1 : 309,89000 €
Bulk
-
Bulk
Actief-Vast--1Multi-modus--2km-12VST--0°C ~ 50°C
Weergegeven:
1 - 25
van 3.079

Mediaconvertors


Mediaconverters bieden mediaconversie van industriële kwaliteit van kabelgebaseerde Ethernet-apparatuur naar glasvezelprotocollen zoals Gigabit, SFP, XFP, 10BASE-FL of 100BASE-FX in singlemode- of multimode-configuratie. Vaste of modulaire configuraties met beheerde of onbeheerde topologie worden geselecteerd op basis van aantal poorten, series van de fabrikant, communicatieafstand, montage- en connectortypen en spanningsingang.