Weergegeven:
1 - 25
van 2.937
Vergelijken
Onderdeelnr. fabr.
Beschikbare hoeveelheid
Prijs
Serie
Verpakking
Productstatus
Type
Converteren van (adapteruiteinde)
Converteren naar (adapteruiteinde)
Simplex/Duplex
Modus
Type montage
Materiaal behuizing
Materiaal ferrule
Functies
Kleur
HFBR-4505Z
HFBR-4505Z
CONN COUPLER RCP POF-POF SIMPLEX
Broadcom Limited
12.588
Op voorraad
1 : 2,39000 €
Bulk
-
Bulk
ActiefKoppelaarPOF-busPOF-busSimplex-Paneelmontage, schot---Grijs
1061523000
1061523000
CONN COUPLER RCPT FC-FC SIMPLEX
Molex
8.680
Op voorraad
1 : 10,03000 €
Bulk
Bulk
ActiefKoppelaarFC-busFC-busSimplexEnkele modusPaneelmontage, schotPolymeerCeramicStofkapZilver
1061613000
1061613000
CONN COUPLER RCPT SC-SC SIMPLEX
Molex
2.163
Op voorraad
1 : 10,71000 €
Zak
Zak
ActiefKoppelaarSC-busSC-busSimplexEnkele modusPaneelmontage, flens; kliksysteemPolymeerFosforbronsStofkap, sluitklepGroen
1061520000
1061520000
CONN COUPLER RCPT FC-FC SIMPLEX
Molex
1.052
Op voorraad
1 : 15,80000 €
Bulk
Bulk
ActiefKoppelaarFC-busFC-busSimplexSinglemode/multimodePaneelmontage, vierkante flensPolymeerCeramicStofkapZilver
1061522000
1061522000
CONN COUPLER RCPT FC-FC SIMPLEX
Molex
542
Op voorraad
1 : 10,51000 €
Bulk
Bulk
ActiefKoppelaarFC-busFC-busSimplexEnkele modusPaneelmontage, vierkante flensPolymeerCeramicHoek gepolijst, stofkapZilver
1061271400
1061271400
CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
Molex
1.468
Op voorraad
1 : 19,66000 €
Zak
Zak
ActiefKoppelaarLC-busLC-busDuplexEnkele modusPaneelmontage, flens; kliksysteemPolymeerZirconiaStofkap, sluitklepBlue
17-300240
17-300240
CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
Conec
927
Op voorraad
1 : 22,59000 €
Zak
-
Zak
ActiefKoppelaarLC-busLC-busDuplexMulti-modusPaneelmontage, schotPolyesterFosforbrons-Zwart
EHLC2M
EHLC2M
CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
Switchcraft Inc.
691
Op voorraad
1 : 22,67000 €
Bulk
Bulk
ActiefKoppelaarLC-busLC-busDuplexMulti-modusPaneelmontage, vierkante flensPolyoxymethyleen (POM) acetaalFosforbronsStofkapBeige
EHLC2
EHLC2
CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
Switchcraft Inc.
481
Op voorraad
1 : 22,67000 €
Bulk
Bulk
ActiefKoppelaarLC-busLC-busDuplexEnkele modusPaneelmontage, vierkante flensPolyoxymethyleen (POM) acetaalZirconiaStofkapBlue
1828619-2
1828619-2
CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
TE Connectivity AMP Connectors
313
Op voorraad
1 : 24,88000 €
Box
-
Box
ActiefKoppelaarLC-busLC-busDuplexEnkele modusPaneelmontage, schotPolybutyleentereftalaat (PBT)CeramicBeschermende dopBlue
106116 Series
1061162100
CONN COUPLER RCPT SC-SC SIMPLEX
Molex
1.311
Op voorraad
1 : 30,42000 €
Bulk
Bulk
ActiefKoppelaarSC-busSC-busSimplexSinglemode/multimodePaneelmontage, flens; kliksysteemMetalZirconiaAfgeschermd, sluitklepZilver
106123 Series
1061230300
CONN COUPLER RCPT LC-LC 4-PLEX
Molex
777
Op voorraad
1 : 30,42000 €
Bulk
Bulk
ActiefKoppelaarLC-busLC-bus4-plexEnkele modusPaneelmontage, flens; kliksysteemPolymeerZirconiaStofkapBlue
106115 Series
1061152100
CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
Molex
8.884
Op voorraad
9.700
Factory
1 : 30,96000 €
Bulk
Bulk
ActiefKoppelaarLC-busLC-busDuplexSinglemode/multimodePaneelmontage, kliksysteemSpuitgietzinkZirconiaStofkap, afgeschermdZilver
1061151100
1061151100
CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
Molex
1.255
Op voorraad
1 : 30,96000 €
Bulk
Bulk
ActiefKoppelaarLC-busLC-busDuplexSinglemode/multimodePaneelmontage, flens (2 gaten)SpuitgietzinkZirconiaStofkap, afgeschermdZilver
106123 Series
1061230400
CONN COUPLER RCPT LC-LC 4-PLEX
Molex
3.060
Op voorraad
1 : 34,12000 €
Bulk
Bulk
ActiefKoppelaarLC-busLC-bus4-plexEnkele modusPaneelmontage, flens; kliksysteemPolymeerZirconiaStofkap, sluitklepBlue
1061141100
1061141100
CONN COUPLR RCPT MPO-MPO SIMPLEX
Molex
5.071
Op voorraad
1 : 37,42000 €
Tray
Tray
ActiefAdapterMPO-busMPO-busSimplexSinglemode/multimodePaneelmontage, flens (2 gaten)Spuitgietzink-Stofkap, afgeschermd, sluitklepZilver
1061140100
1061140100
CONN COUPLR RCPT MPO-MPO SIMPLEX
Molex
1.105
Op voorraad
1 : 39,83000 €
Bulk
Bulk
ActiefKoppelaarMPO-busMPO-busSimplexSinglemode/multimodePaneelmontage, flens (2 gaten)Spuitgietzink-Hoek 45°, stofkap, afgeschermd, sluitklepZilver
1061153200
1061153200
CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
Molex
154
Op voorraad
1 : 47,11000 €
Tray
Tray
ActiefKoppelaarLC-busLC-busDuplexSinglemode/multimodePaneelmontage, flensSpuitgietzinkZirconiaHoek 45°, stofkap, afgeschermd, sluitklepBlue
17-300380
17-300380
CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
Conec
142
Op voorraad
1 : 49,25000 €
Zak
-
Zak
ActiefKoppelaarLC-busLC-busDuplexEnkele modusPaneelmontage, schotSpuitgietzinkCeramicBeschermende dopZilver
1061210200
1061210200
CONN COUPLER RCPT LC-LC 8-PLEX
Molex
8
Op voorraad
1 : 58,37000 €
Bulk
Bulk
ActiefKoppelaarLC-busLC-bus8-plexMulti-modusPaneelmontage, flens (2 gaten)PolymeerCeramicStofkapBlue
OPLD2BNNC1PA
OPLD2BNNC1PA
LC ADAPTER, DUPLEX, SHORT-EARED,
Adam Tech
1.282
Op voorraad
1 : 1,05000 €
Tray
-
Tray
ActiefKoppelaarLC-busLC-busDuplex-Paneelmontage, kliksysteemPolyetherimide (PEI)Zirkonium, keramisch-Aqua, blauw
OPMG1BNNC1PC-VIEW-B
OPMG1BNNC1PC
MPO ADAPTER, SIMPLEX, SHORT-EARE
Adam Tech
2.095
Op voorraad
1 : 1,52000 €
Zak
-
Zak
ActiefKoppelaarMPO-busMPO-busSimplex-Paneelmontage, flens, snap-InPolyetherimide (PEI)--Zwart
HFBR-4515Z
HFBR-4515Z
CONN COUPLER RCPT POF-POF DUPLEX
Broadcom Limited
3.380
Op voorraad
1 : 2,39000 €
Bulk
-
Bulk
ActiefKoppelaarPOF-busPOF-busDuplex-Paneelmontage, schot---Blue
1061700550
1061700550
CONN COUPLER RCPT SC-SC SIMPLEX
Molex
839
Op voorraad
1 : 11,92000 €
Bulk
Bulk
ActiefKoppelaarSC-busSC-busSimplexEnkele modusPaneelmontage, kliksysteemPolymeerCeramicStofkap, sluitklepBlue
A-FB-00RLFJ-LC7-1-R
A-FB-00RLFJ-LC7-1
CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
Assmann WSW Components
166
Op voorraad
1 : 15,88000 €
Box
-
Box
ActiefKoppelaarLC-busLC-busDuplex-Paneelmontage, schotPolyfenyleenoxide (PPO)--Zwart
Weergegeven:
1 - 25
van 2.937

Glasvezelconnectors - adapters


Connectorenadapters voor glasvezelkabel vergemakkelijken de onderlinge verbinding van optische glasvezelkabels. Meestal zorgen ze voor onderlinge verbinding van kabels met vergelijkbare connectoren om de doorgang door een wand van de behuizing te vergemakkelijken of om de kabellengte te verlengen. Producten met standaard glasvezelconnectortypen in een buitenmantel of afscherming om verhoogde omgevingsweerstand te bieden, zijn ook inbegrepen.